Hak mı reva mı??

Bendevsizin gibiydim ama artik kotu disuncenin kotu sonuclari gwtirecegini düşünüyorum benim bircok isim tam olacagi an bozulmuştur hatta dillere destan olmustur bu islerimin bozulmasi

Bi donem haddinden fazla karamsar olmustum cok sukur olsada olmasada eskisi kadar olumsuz dusunmuyorum
Al benden de o kadar hoş benim hala aynı tam gaz devam ediyor o bahtsızlığım ne yazık ki ;(

Var. Çözüme gelecek olursak ben biraz kadere ve şansa bağlıyorum bunların her ikiside elimizde olan şeyler değil. O yüzden üzgünüm çözümü yok elimizde olanıyla mutlu olmaya çalışacağız.
Şansa inanmam. Kader de gayrete aşıktır.
Kader bu diyip geri çekilmek olmaz.
Hem sunuda unutmamak lazım. ' biz her insanin kaderini,çabasına bağlı kıldık.'

Al benden de o kadar hoş benim hala aynı tam gaz devam ediyor o bahtsızlığım ne yazık ki ;(
Ya sen bendeki bahtsizliklari bi duysan komedi gibi ama artik icimi kuskularda kemirse herseyin cok guzel olacagini dusunuyorum insallahta olacak

Bakin misal vereyim oyle cok begeneni olan talipleri cikan pek teklif gwlen bi kiz degilim ama sans gibi bi teklif aldim mi yada birinden ilgi gordum mu bi kac defa ardi ardina tekraelaniyor

Cunku o donem aaa demek ki bende begenilen kiz olabilirmisim hisdine kapiliyorum ya o pozitiflikle arkasi geliyor

Ama bi isim kotu gitti mi karamsarliga az biraz kapildim mi olumsuz islerde arka arkaya gwlmeye basliyor

O yuzden bi bunu deneyin derim
Evrene pozitif mesajlar yollayalim:KK66:

Şansa inanmam. Kader de gayrete aşıktır.
Kader bu diyip geri çekilmek olmaz.
Hem sunuda unutmamak lazım. ' biz her insanin kaderini,çabasına bağlı kıldık.'
Evet öyle ama kendiliğinden gelişen ber anda oluveren şeylere nasıl gayret gösterebilirim kii :KK43: nasılsa ister gayretimle olsun ister bir anda olsun sonucu hep aksilik hüsran

Ya sen bendeki bahtsizliklari bi duysan komedi gibi ama artik icimi kuskularda kemirse herseyin cok guzel olacagini dusunuyorum insallahta olacak

Bakin misal vereyim oyle cok begeneni olan talipleri cikan pek teklif gwlen bi kiz degilim ama sans gibi bi teklif aldim mi yada birinden ilgi gordum mu bi kac defa ardi ardina tekraelaniyor

Cunku o donem aaa demek ki bende begenilen kiz olabilirmisim hisdine kapiliyorum ya o pozitiflikle arkasi geliyor

Ama bi isim kotu gitti mi karamsarliga az biraz kapildim mi olumsuz islerde arka arkaya gwlmeye basliyor

O yuzden bi bunu deneyin derim
Evrene pozitif mesajlar yollayalim:KK66:
Hemen hemen aynısını defalarca yaşadım

Ettafa söylememeyi deneyelim.Dilim durmaz ya benim.Nazar değiyor bence.Yıldızımız düşük zahir.
Nazara bende inaniyorum ama bazen kimseye soylemedigimiz seyler tam olacakken bozuluyo

Bence bazen korkularimiza yenik dusunuyoruz o korkularla cok olumsuz dusunup olumsuz seylerle karsilasiyoruz

Misal ne kadar olumlu dusunecegim bu sefer olacak desemde kalbimin bi kenarinda bi acaba korkusubu yasiyorsam genelde o istedigim sey olmayabiliyor

Herkese merhaba.
Benim gibi bu durumu yaşayan var mı gerçekten merak ediyorum. Sorun şu ki; ne zaman sevineceğim, mutlu olacağım, benim için güzel bişey olacak olsa ya da olmuş olsa mutluluğumu biriyle ya da birileriyle paylaştıktan sonra illaki o güzel olmuş olan şey bir anda tersine dönüyor ya da tamamen olmuyor. Hep aynı şey. Bu nasıl bişey ben anlamıyorum kendi kendime nazarım mı değiyor başkasının nazarımı değiyor inanın bilmiyorum tek bildiğim bu durumdan bıkmış olmam. Aranızda böyle bir duruma maruz kalan var mı yoksa sorun bende mi?? Nasıl bi çözüm bulmalıyım? Cevaplarınızı esirgemeyin
Bende de aynı durum var.

Ben paylaşmayı bıraktım. Mutlu olsam da bana üzülsem de bana. Bir şey netleşmeden paylaşmıyorum işse iş. İşe başlamadan kimseye iş buldum diye mutlu olmuyorum. Çünkü tersine dönüyor...

Bir de üstünde nazar olabilir, bolca oku üfle..

Herkese merhaba.
Benim gibi bu durumu yaşayan var mı gerçekten merak ediyorum. Sorun şu ki; ne zaman sevineceğim, mutlu olacağım, benim için güzel bişey olacak olsa ya da olmuş olsa mutluluğumu biriyle ya da birileriyle paylaştıktan sonra illaki o güzel olmuş olan şey bir anda tersine dönüyor ya da tamamen olmuyor. Hep aynı şey. Bu nasıl bişey ben anlamıyorum kendi kendime nazarım mı değiyor başkasının nazarımı değiyor inanın bilmiyorum tek bildiğim bu durumdan bıkmış olmam. Aranızda böyle bir duruma maruz kalan var mı yoksa sorun bende mi?? Nasıl bi çözüm bulmalıyım? Cevaplarınızı esirgemeyin
Canim ben nazara inanirim. Bir isin tamamlanmayana kadar baska insanlarla paylasmamani tavsiye ederim. Bu kötu birsey degil fakat bazi seyleri icinde tutmani deneyebilirsin.

Aynı durum benim başımda. Ne zaman eşimle ilgili bi mutlulugumu anlatsam sonunda mutlaka ağlıyorum. Hayır artık sol gözüm segerince kötü şey oluyor. Sağ gözüm seğerince iyi haber. Kendimden korkmaya başladım. Tövbe estagfurullah

Herkese merhaba.
Aynısını bende yaşıyorum çözümü bulursanız bana da yarım edin

Herkese merhaba.
Bende bir konuda böyle bir yorum yazmıştım, bir arkadaş bana yaşadığın anla Mutlu olmalısın diye yazdı, Türk filmlerinde derler ya çok mutluyum bozulacak diye korkuyorum, ben de öyle hissediyorum, sanki Mutlu olunca hemen kötü bişey olacak gibi, çünkü genelde hevesim kursağımda kalıyor. yapı olarak da hemen demoralize oluyorum, an içinde çok mutluyken bir anda çok mutsuz olabiliyorum, belki de bakış açısını değiştirmek ve iyi yanlarını görmek lazım

X