Hakaret dayak kovma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım site yöneticileri hukuki yollara başvurur. Bu sıralar çok olmaya başladı zaten 'kandırdığğm' tarzı konular. En azından sonuçlarını bilerek cesaret etsinler insanlarla dalga geçmeye.
Arkadasim ben konu actim herkes yuklendi mide bulandiricisin yok hastasin soyle boyle cok mu masumsunuz . Velevki yasadim kocamla bu durumu siddete maruz kaldim diyorum hakketin yaziyosunuz . Bumu duyarlilik bu mu insanlik

Sende şu nokta ve virgüllerden önce boşluk koymayı bıraksan ya zekan ayrı yazış tarzın ayrı rahatsız ediyor 😅 öğretmenim diye kandırmayı biliyorsun bari azıcık özen be
Kız o 2 saat öncesinin yalanı, yarım saat önce laborant olduğu yalanını söyledi.

Umarım site yöneticileri hukuki yollara başvurur. Bu sıralar çok olmaya başladı zaten 'kandırdığğm' tarzı konular. En azından sonuçlarını bilerek cesaret etsinler insanlarla dalga geçmeye.
Kesinlikle...
Konudaki gelişmeleri şimdi okudum. İyi ki de geç okumuşum. Boşuna banlanmaya değmez...

Ay kizlqr aksamdan beri kuzenimle cok gulduk . Kiz herseye inanmayim kiz . Bilerek kaos cikardim ama allah var cok eglendik. Kiz o fotoda bana ait degil kuduruklar (vallaha mizah amacli yapiyorum)kiz bende guzelim ama guzelik goreceli kavram 🤣🤣🤣 esen kalin guzel kalin sevgiyle kalin . Birde bi kadin siddet goruyorsa ne olursa olsun onu haketmemistir . Burda cogu kisi hakettin vs gibi laflar sarfettide
Kadin kadinin dusmani olmasin . Hakkinizi helal edin kiz kuduruklar ajjahaha neyse cidden helal edin ben kacar ✋
Korteksle limbik sistem oluşmayınca beyin sapıyla ancak bu kadar oluyor.
Kuzende B12 eksikliği mi var?

Hazır hepiniz okurken son bir mesaj yazayım, bu topikle ilgili tek işlem konuyu açan kişiye yapıldı, konuyu trollemek için açan kişiyle polemiğe giren veya bu çakma üyeliğe üslubunun ayarını kaçıran, geyik yapan kişilere uyarı verilmeyecek.

Neden her şeyde uyarı verirken bu konuda böyle bir şey yapıyorsunuz derseniz, konu ve konuda üyenin kendisiymiş gibi attığı fotoğraf fake, sizlerle dalga geçmek için açılmış, üstün zekalı bir şekilde hakaret etmiş bir troll için sizlere işlem yapmak haksızlık olur.

Kurallar geçerli ama troll olduğu kesin olan bu konu için değil, üstelik kadınların hassas olduğu şiddet vb konular üzerinden trolleyip bir de sizlere kuduruklar denmesinin karşılığı uyarı olmamalı.

Keyfinize göre banlıyorsunuz rapor ediyoruz banlanmıyor gibi düşünceleriniz olursa olmasın lütfen, bu konu troll çünkü, kurallar konusunda zalimsem trollere de duyarsız olamam değil mi, o kadar da değil en azından ☺️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X