Hakkımda kötü düşünülüyor gibi hissediyorum öyle mi sizce?

Silmek istiyorsan sil canını sıkmaya değmez.insanlarin ne yapmaya çalıştıklarına fazla anlamlar yukluyorsun.zamaninda ne yaptıysan yaptın bu onları bağlamaz..sen düzeltme yoluna kendini geliştirmeye bak.kime ne ki.

Silmek istiyorsan sil canını sıkmaya değmez.insanlarin ne yapmaya çalıştıklarına fazla anlamlar yukluyorsun.zamaninda ne yaptıysan yaptın bu onları bağlamaz..sen düzeltme yoluna kendini geliştirmeye bak.kime ne ki.
Haklısınız, silecem valla hesabımı, cevap vermemelerine rağmen bir gönderi paylaşınca da beğeniyorlar hemen bu durumda garip geldi zaten, konuşmak isteseler de ben konuşmak istemiyorum artık

Valla onların olduğu ortama yeni tanıdığım insanları eklemek istemiyorum açıkçası
Sana ne yazılsa boş kusura bakma. Hala milleti düşünüyorsun fazlaca takıntılı ve özgüvensizsin. Bu hayatının her bölümünde karşına çıkacak ve sen insanlar ne dedi,ne diyecek bunla yaşayıp gideceksin. Bu insanlar sana naptı da onşarın olduğu yere kimseyi eklemiyorsun? Bukadar kötüler madem ne diye onlarla muhabbet etmeğe çalıştın? İstegini geri çevirdikleri için bukadar kin beslenmemeli insanlara. Belkide sorun semde olduğu için bukadar büyütüyorsun herşeyi kafanda,buyüzden uzak duruyorlardır?Son olarak sen bilirsin diyip gidiyorum.

Sana ne yazılsa boş kusura bakma. Hala milleti düşünüyorsun fazlaca takıntılı ve özgüvensizsin. Bu hayatının her bölümünde karşına çıkacak ve sen insanlar ne dedi,ne diyecek bunla yaşayıp gideceksin. Bu insanlar sana naptı da onşarın olduğu yere kimseyi eklemiyorsun? Bukadar kötüler madem ne diye onlarla muhabbet etmeğe çalıştın? İstegini geri çevirdikleri için bukadar kin beslenmemeli insanlara. Belkide sorun semde olduğu için bukadar büyütüyorsun herşeyi kafanda,buyüzden uzak duruyorlardır?Son olarak sen bilirsin diyip gidiyorum.
Ben yazdığım için pişman olduğumu söyledim zaten daha da yazmam ki, sorun neden bende olsun ki onlara bir kötülüğüm olmadı, ben normal konuşmak istedim konuşmadılar ve onlara da tamam o zaman dedim, ne yapmamı önerirsiniz peki

Eski konunuza da yazmıştım sanırım sizin uzman desteği almanız lazım. İnsan ilişkileri böyle olmaz bi uygulama indirip konuşmak istersen ekleyeyim seni demezsin. Çok absürt hareketleriniz var ve farkında değilsiniz muhtemelen. Henüz çok gençsiniz lütfen destek alın bu şekilde sağlıklı ilişkiler kurabilceğinizi sanmıyorum.

Begeni yapmak otomatik bir olay anlam ifade etmiyor. Beni geçenlerde ilkokul arkadasim eklemişti(ilkokuldayken ennn yakin arkadasimdi) . Bir selam verdik sonra bidaha konuşmadik karsilikli begeni yapiyoruz sadece 😁😁😁

Eski konunuza da yazmıştım sanırım sizin uzman desteği almanız lazım. İnsan ilişkileri böyle olmaz bi uygulama indirip konuşmak istersen ekleyeyim seni demezsin. Çok absürt hareketleriniz var ve farkında değilsiniz muhtemelen. Henüz çok gençsiniz lütfen destek alın bu şekilde sağlıklı ilişkiler kurabilceğinizi sanmıyorum.
Haklısınız aslında hata yaptım pişman da oldum yazdığıma, ben kimseye karşı kötü bir niyet beslemedim kimseye kötülük de yapmadım, çok dedikodum yapıldı gelip söylediler bana mesajları da göstererek, bir daha yazmam onlara, psikologla da konuştum bir ara yine konuşacam, şu anda uzun zamandır konuştuğum arkadaşlarım var onlarla konusmaya devam ederim, gerisiyle de bir daha asla konuşmam artık, onlar kendi yolunda mutlu olsun, bende kendi yolumdayım en güzeli bu. Yeni çevre edinsem daha iyi

Onlar için hesap falan kapatma.
Onlar yokmuş gibi yaşamaya devam et.
Kimseden fazla beklentiye girmeden takıl.
Ayrıca samimiyetiniz yoksa seni ekleyeyim konuşmak istersen demek doğru değil.
Önce arkadaş olmanız lazım yani tanışıyor olmak yeterli değil.

Ben yazdığım için pişman olduğumu söyledim zaten daha da yazmam ki, sorun neden bende olsun ki onlara bir kötülüğüm olmadı, ben normal konuşmak istedim konuşmadılar ve onlara da tamam o zaman dedim, ne yapmamı önerirsiniz peki
Yoksaymanı. Hani hep kendini sorguluyorsun gibi.. sen kendinden eminsen boşver hepsini yok say. Kan bağın olan veya mecburi muhattap olmak zorunda olduğun insanlar değiller (iş arkadaşı gibi mesela) oyüzden ya onları sil yada için rahat edecekse hesabını kaldır,bir zaman sonra açarsın yenisini. Kimsenin hakkında ne düşündüğünü,söylediklerini veya yaptıklarını nasıl anladıklarını asla sorgulama. Bunu yaparsan özgüvenin yerlerde olur sürekli.

X