hakkini helal etmemek!

Almanyada1turkkizi

AyLiN
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2013
690
192
bir insan var,bu kisi beni cok uzdu,kalbimi cok kirdi ,cok cok haksizlik etti bana.
ben bu kisiye hakkimi helal etmiyorum diyemiyorum ama
İcimden geliyorda,dilime gelip soyliyemiyorum Allahima. Allahim ben hakkimi helal etmiyorum diyemiyorum.
uzuluyorum o kisi icin ozaman!!ona hakkini helal etmeyen biri var!!
oteki tarafta ne yapacak??
of of,diyemiyorum iste diyemiyorum
icimle hesaplasiyorum duruyorum..

bir insan var,bu kisi beni cok uzdu,kalbimi cok kirdi ,cok cok haksizlik etti bana.
ben bu kisiye hakkimi helal etmiyorum diyemiyorum ama
İcimden geliyorda,dilime gelip soyliyemiyorum Allahima. Allahim ben hakkimi helal etmiyorum diyemiyorum.
uzuluyorum o kisi icin ozaman!!ona hakkini helal etmeyen biri var!!
oteki tarafta ne yapacak??
of of,diyemiyorum iste diyemiyorum
icimle hesaplasiyorum duruyorum..

canım bak şimdi eğer sen kırıldığın insana hakkımı helal etmiyorum allahım dersen kıyamet koptuktan sonra sırat köprüsünden geçerken mesela allah seni çağırıyor sende yürüyorsun allaha hakkımı helal etmiyorum diyince o insanı bekliyormuşsun o geliyormuş sonra orda tekrar karşı karşıya geliyormususnuz bir programda dinlemiştim sen en iyisi allaha havale et çünkü allah herşeyi bizden daha iyi biliyor hak ettiklerini allah o insana yaşatır sıkma güzel canını hayat çok kısa çünkü:26:

canım bak şimdi eğer sen kırıldığın insana hakkımı helal etmiyorum allahım dersen kıyamet koptuktan sonra sırat köprüsünden geçerken mesela allah seni çağırıyor sende yürüyorsun allaha hakkımı helal etmiyorum diyince o insanı bekliyormuşsun o geliyormuş sonra orda tekrar karşı karşıya geliyormususnuz bir programda dinlemiştim sen en iyisi allaha havale et çünkü allah herşeyi bizden daha iyi biliyor hak ettiklerini allah o insana yaşatır sıkma güzel canını hayat çok kısa çünkü:26:

dogru diyosun ama
hakkimi arayamadim bu kisiye karsi
cok zulum etti bana
ben birsey yapamadim
o yuzden icim icimi yiyo
sanki oyle dersem icim soguyacak gibi geliyor ama yapamiyorum zaten!

dogru diyosun ama
cok zulum etti bana
ben birsey yapamadim
o yuzden icim icimi yiyo

canım bence sana öyle geliyor için soğumaz inan bana unutmaya çalışsan forumda seni hep görüyorum çok güçlü bi bayan olduğun kanısındayım açıkçası o yüzden biraz ugrassan bu yaşanılanların acısını biraz hafifletirsin diye düşünüyorum

aaa gerçekten böyle mi oluyormuş :26::26::26:

dogru diyosun ama
cok zulum etti bana
ben birsey yapamadim
o yuzden icim icimi yiyo

benimde var edemediğim biri
bazen oluyor etmiyorum diyorum ama yine de soğumuyor içim
keşke böyle olmasaydı diyorum
ne helal edebiliyorum ne de etmeyebiliyorum
rabbime havale ettim
tek dileğim bana yaptığı muamelenin aynısını yaşaması
ettim buldum demesi..

benimde var edemediğim biri
bazen oluyor etmiyorum diyorum ama yine de soğumuyor içim
keşke böyle olmasaydı diyorum
ne helal edebiliyorum ne de etmeyebiliyorum
rabbime havale ettim
tek dileğim bana yaptığı muamelenin aynısını yaşaması
ettim buldum demesi..

aynen,bende Allaha havale ediyorum
biz hak helal etmemekten bile korkarken onlar bu zulümden ,geri donùsünden korkmuyorlar. rabbim goruyor tum haksizliklari

Canım sen helal et .
Eger helal edersen hem sevap kazanırsın hemde Allah kişiye yine zulmunun hesabını sorucakmis .
Bide sevmediğini bir insanla öteki tarafta karşılaşma...

İstemiyorsan etme dini konu acmak yasak zaten

17/11/2009➰11/05/2014 💏👰 yeni hayata merhaba

dogru ©haklisiniz.
Helal olsun herkeze hakkimiz
Allaha havale edelim

Evet arkadaşım en dogrusu ,aslında o insanlar kendilerine kötülük ediyorlarda haberleri yok.
Kimsenin bizde hakkı olmasında varsın bizim onlarda hakkımız kalsın.
Benimde hakkımı helal etmek istemediğim bi insan var ama onunla karşılaşmak istemiyorum o yuzden ediyorum.ama eşim etmiyor.
Annemde babannemden çok çekti etmiycem diyo ama ben et diyorum o sana kötülük etti ama sen affet.
Affetmek zordur ama büyük erdemdir.

Allahım hakkım sana havale.. Senden af dilesin.. Ben böyle rahatlatıyorum içimi, ama havale ederkende canı gönülden ediyorum, öyle laf olsun diye deil.. Rabbim ne demiş? Her günahını affederim kul hakkıyla gelme karşıma..

Evet arkadaşım en dogrusu ,aslında o insanlar kendilerine kötülük ediyorlarda haberleri yok.
Kimsenin bizde hakkı olmasında varsın bizim onlarda hakkımız kalsın.
Benimde hakkımı helal etmek istemediğim bi insan var ama onunla karşılaşmak istemiyorum o yuzden ediyorum.ama eşim etmiyor.
Annemde babannemden çok çekti etmiycem diyo ama ben et diyorum o sana kötülük etti ama sen affet.
Affetmek zordur ama büyük erdemdir.

diyecek soz yok haklisiniz her cumlede

Bence de diger tarafta onu beklemeye degmez . Sen allaha havale et. Zaten cezasiz kalmaz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X