haksiz miyim ben ne yapiyim simdi?

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Kizlar şuan modelin çok bozuk. Şöle anlatayım bugün kızıma yemk isiticaktim yemegi arıyorum bulamadm ve yemek sebzelerin altında çıktı ben şok. Oldum kayın vslidem resmen gizlemiş ilk başta dedim kötü dusunmiyim.rumeysa yer yoktur oraya koymuştur bomboş dolap bide başka yemk daha var o üs katta ama obur yemk gizlenmiş ve bix beraber yiyip icioruz. ve ben cocuguma 3 4 kaşık bise yediriom hem cocuguma kendi istedikleri ismi veriolar aynı znda o çocuktan yemk gizliolar. Aciktin mi yemek yemicem mi yaa çok zoruma gittti .böle yapması hep sustugum her işine yardım ettiğim için mi böle oluyor. anlamıyorum ya sizce ne yapiyim. anne neden böle bisey yaptın diye soRiyim mi. kimsem yok derdimi acicak ve sizden fikir almk istiyorum. 1 değil 2 değil bunun gibi nicesi var.

Sürekli yemek saklama huyu var mı?

Bence şaşırmış gibi Allah Allah yemeğin sebzelerin altında ne işi var anne Sen mi koydun falan gibisinden sor bakalım .
Çok tuhaf maddi anlamda ne durumdasınız.

Eşime soledm ara sen bi sor yerini solemezssem o zamn anlaşılır ne dicem sebzelerin altına gizlettim mi

Yani kötü düşünmek istemiyorum ama belkide sebze lazım oldu aldı geri yerine koymadı yemeğin önüne koymuştur yemekte arkada kalmıştır

Bu kadar evinizin içinde olmak zorunda mı ya:KK12: valla açık açık sor o yapmaya utanmıyoda sen sormayamı utanıcaksın

O istio ki hep birlikte yiyelim sabah akşam Aciktin mi yemk yok ben emziriorum acikiyorum küçük bebeğim var yemeyip adamları beklioz hergun böle

Kizlar şuan modelin çok bozuk. Şöle anlatayım bugün kızıma yemk isiticaktim yemegi arıyorum bulamadm ve yemek sebzelerin altında çıktı ben şok. Oldum kayın vslidem resmen gizlemiş ilk başta dedim kötü dusunmiyim.rumeysa yer yoktur oraya koymuştur bomboş dolap bide başka yemk daha var o üs katta ama obur yemk gizlenmiş ve bix beraber yiyip icioruz. ve ben cocuguma 3 4 kaşık bise yediriom hem cocuguma kendi istedikleri ismi veriolar aynı znda o çocuktan yemk gizliolar. Aciktin mi yemek yemicem mi yaa çok zoruma gittti .böle yapması hep sustugum her işine yardım ettiğim için mi böle oluyor. anlamıyorum ya sizce ne yapiyim. anne neden böle bisey yaptın diye soRiyim mi. kimsem yok derdimi acicak ve sizden fikir almk istiyorum. 1 değil 2 değil bunun gibi nicesi var.
yazını okumakta güclük cektim.
sorun.

Kaynaklarla birlik yiyoz ondan ve eşim hiç bise demio bunun için mi dio bnde kide hata ben diorum olur annemle nasıl tartsiosam her anne kış arasın da olur diorum her şeyi eşime anlatmiorum ki edime solemicmde kime solicm bise oldu mmu siz zaten bise olsa kocalariniza yetstriosunuz falnlar taş olsa çatlar ese anlatma sana deme kime soluyumm

Yanı esimde dio ara sor bi ne dicek diyo orda olduğunu söyler mi.dedim bende.altın mi dio saklasin.

Kaynaklarla birlik yiyoz ondan ve eşim hiç bise demio bunun için mi dio bnde kide hata ben diorum olur annemle nasıl tartsiosam her anne kış arasın da olur diorum her şeyi eşime anlatmiorum ki edime solemicmde kime solicm bise oldu mmu siz zaten bise olsa kocalariniza yetstriosunuz falnlar taş olsa çatlar ese anlatma sana deme kime soluyumm
dur tahmin edeyim
klavye bozuk?

Ve dolap boşken oraya gizlemek nedir ya 3 kaşık yemeği esirgio ve misafir gelince de git gide zayıflık böle küçük fln beni ezio resmen ya eşim gelince de kanama kaynata yemek tikiolar ağzına bak biz ilgilenip der gibi

Yemek saklıyacak olsa diğer yemegide saklaması gerekmezmiydi belki sebzeyi aldığı yere koymadan tencerenin önüne koymuş olabilir sebzeleri bazen ben de yapıyorum.

X