Hala anlam veremiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Angela

Corpse Bride
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
1.441
1.468
40
Herkese slm, direk konuya giriyorum.

Görüştüğüm biri vardı yaklaşık 6 aydır. Benimle aynı şehirdeydi. Hemen hemen her zman buluşurduk yazın beraber denize VS gittik gezdik dolaştık.İlgili her zman sevgi doluydu.
Her gün bazen her 3 günde bir seni cok seviyorum aşkım yazardı kendiliğinden derdi. Ben gec yazdığımda Nerdesin unuttun beni yazardı. İlgisi herşeyini bana anlatması cok hoşuma giderdi.bazen o bende bazen ben onda kalıyordum 2 gün 3 gün. Pandemi de VS. Sevgilim bebeğim aşkım lar havada ucuşuyordu. Sonra başka şehirden iş teklifi geldi burada iyi bir iiş bulamadı çünkü. Ben o zman ona uzaktan ilşki nasıl olacak VS diye sordum, bana ben gelemem ama sen gelirsin dedi ben bilemem belki Bi aya gelirim belki 4 ay belki 6 ay dedi. Biliyormusunuz Biz kadınlar her zman şüpheciyiz ya ben ona Gidersen ayrılır mısın benden dedim.çünkü bişey mükemmel gidiyorsa vardır Bi b. K.
Yoo neden dedi gider geliriz dedi. Gitmeye yakın bana 'burdan gidince ailemi bile düşünmüyorum tek düşündüğüm sensin inan' dedi.
Yaşı29, ben 31 yaşındayım.
Yıllardır aileyle değil tek başına özgür bir hayat yaşamak istiyordu.ailesiyle cok anlaşamdığını söylüyordu. Hatta ailesiyle bir tartışmada gidelim buralardan Jessica bile dedi. Tek başına özgür olmak istiyor hep. Burcu kova.
Neyse Kendi başına güzel bir ev dizdi gitti yerleşti başka şehire bu sürecte maddi manevi yanında olmaya çalıştım. Sonucta sevgilimdi.çünkü O da bana işsizken kartından Cekip doğumgünü kutlaması hediye, gezme tozma aylarca para harcadı diye düşündüm. İşi olmadığı için genelde hesabı ona ödetmemeye calışıyordum o zamanlar. Borcu birikiyprdu. Üzülüyordum ben çalışıyorum çünkü ve maddi durumum iyi.
Neyse bu gidince başka şehire hareketleri gayet iyidi hatta bir gün elim yandı mutfakta buna yazdım, sen öyle yazınca benim canım yandı dedi burda. Gayet ilgili sevecen yine herşey normal, o şehire gittikten Bi hafta sonra evi dizdi ailesiyle ve bana seni cok özledim ne zman geliyprsun yazdı. Ondan bekliyordum ben de o demeden gitmemem gerekiyor diye düşünüyordum.
Bilet fotosu atıp atıyordu bana bak fiyatlar artmadan al VS diye, ben de tmm ucakta cok korkuyorum otobüsle mi gelsem diye konuşuyordum. Ha bu gün ha yarın derken evine hediye VS kendine hediye falan alıp gittim onu görmeye, gayet güzel bir kac gün gecridik. Bi kac gün daha tatilim vardı ama o kalmamı istemedi. İşim başlayacak stres olurum dedi. Hem Pandemi seni ucağa bırakma falan derken işe adapte olamam dedi. Bunu ben daha onun olduğu şehre gitmeden söyledi yani. Dönüş biletini ona göre al dedi.
Buzdolabı mı doldurdum aşkım gelince herşey olsun yesin içsin yazdı. Bana ne istiyorsun istediğin bişey varmı diye kac kere yazıp durdu ben masraf yapma gelince beraber alışveriş yaparız dedim. Cok özledim yazıp durdu.
Gittim cok güzel gecti herşey beraber yemek VS yaptık eğlendik. Evine küçük bir kac hediye almıştım ama ordan ayrılırken cantasına para bıraktım kendine güzel bir ev hediyesi alsın diye. Çünkü ev eşyası mutfak VS eşyası burdan oraya taşıyamazdım.Sonra döndüm. Ben ondan hep güzellikler gördüm hiç kavga VS etmedik. Dolayısıyla onun benimle benim onunla uzun süre birliktelik diye baktım hep. Sevişmeden uyuduğumuz kac gece oldu bu 5 ayda, yani sex ama lı asla görüşen biri değildi.
Yanımda telefonunda hiç ilgilenmedi hep benimle konulur whatsup dan öyle cıkardı kalırdı o son görülme.
Kac gün birlikte kaldık bi aldatma VS şahit olmadım. Ama fake Bi hesabı vardı benleyken o hesaba yakışıklı Bi adamın fotosunu atmıştı ayrılmadan 3 hafta önce.

En başlarda
Gecmişten bir kadın yazmıştı ilşkinin başında bana söylemişti. Güven duysun diye ben de ona herşeyimi gösteriyordum.
Evlilik VS hiç düşünmedim söylemedim. Hatta güzel anlaşabilmemiz öenmli dedim. Belki olursa ilerde olur falan dedim. Hiç evlilikten konuşmadım.

Ne olduysa ben onun olduğu şehirden ayrılınca oldu. Geldim buraya 2.günde benden ayrılmak istediğini söyledi.
İlk heyecanı bitmiş, ben her ilişkide ilk heyecan biter dedim sevgi ve emek alır yerini dedim. Ne yazıkki daha fazlasını istiyormuş:)
Sen cok iyi birisin bana senin kadar iyi davranan olmadı dedi. İyi de ne oldu dedim olmuyor dedi. Sen cok iyisin hata bende bla bla.. Dedi. Klişeleri sıraladı. Düne kadar sevgilim neden dedin dedim. Öyleydin dedi çünkü. Tartışmak istemiyorum VS dedi. Ben özgür olmak istiyorum dedi. Zaten özgürsün dedim. Olmaz aramızda km ler var nasıl olacak bu falan dedi. Gel git sorun dedi.
Anlayacağınız bahaneler sıraladı. Beni seviyormusun dedim. İnsan olarak cok seviyorum dedi. Zaten insanım bu da nasıl lafsa a.
Özlediğini söylüyordun dedim ama.
Evet özlüyorum mükemmel bir insansın çünkü dedi.
İlk ayrıldığımızda ki gibi kalkıp gelmezsin buraya evime kapıma dayanmazsın dimi dedi. Bende tabikide hayır niye geleyim ta oraya dedim.

Sonra aradım telefonu acmadı herşey için teşekkür ederim dedi. Rica ederim dedim. Telden engelledi. Beni. Beni beni bih terini. :))
Tam cıldırmalık değilmi. Sonra ertesi gün gidip iş yerinden arkadaştan aradım. 45 dk falan konuştuk. Arama bana ulaşma dedi. Sebep ne. Km yol. İlk heyecan yok. Diyor. Ne ara bitti diyorum. Anlamaya calışıyorum. Zaten ilk ayrıldığımızda beri düşünüyorum dedi sen cok iyi davrandın. (ilk ayrıldığımızda ben PEŞİMDEN baya koştum yazdım. Sonra barıştık, bana söylediği istemiyorum bitti laflarını cok kere dile getirdim ona başka zmanlarda, bana o zman sinirliydim cok darladın, beni bunalttın sürekli aradın VS dedi kalkıp evine bile gittim o zman aynı şehirdeydik)
Masraf yaptın hep bana VS dedi. E sende bana yaptın dedim. Mahcup oluyorum vicdan yaptırıyorsun falan dedi. Tabiki sevgilimsin yani dedim. Sonu yok VS dedi. Özlemedin mi beni dedim. Cevabı neye yarar dedi. Özledim yada özlemedim ikisinin de sonucu krııcı değilmi dedi bizi daha fazla yaralar dedi.
İstemiyorum lütfen yeter falan dedi.
Zaten farketmedim mi kalmanı istemedim sen gelmeden önce bileti erken al dedim dedi. Ben ŞOK. BENİ NİYE ÇAĞIRDIN ozman dedim. Zırvaladı bişeyler. Artık duyduklarıma inanamıyordum şoktayım çünkü. Beni güzel buluyordu yaşımı hiç göstermiyorum zaten herkes 25 26 sanıyor. Herşeyimi beğeniyprdu. Esprili Zeki buluyordu. Ama ilk ayrıldığımızda ben barışmak için konuşma yaparken bana *jesica annem cok ayrıntıcı yaşın problem VS dedi. *ama sonra Bi ara da ailem benim görüşüme saygı duyar dedi.
3 yaş sorun mu dedim hep ben de. O da benim için hiç sorun değil ben zaten olgun ve akıllı buluyorum seni dedi. Burda iki gün görmese ne zman kavuşucam aşkıma derdi. Akşama Bi yere tatlı yemeye giderdik. Sahilde gezerdik. Öpmeye doyamazdım cok severdim. 2 saat yazmasam merak ederdi. Şuan ne oldu anlam veremiyorum.
Üzgünüm ve şaşkınım.
Bir yandan vize almaya çalışıyorum. Türkiyeye tamemen terketmemi sağladı bu durum.zaten dolmuştum. Türk erkeklerinin hepsi güvenilmez görünüyor. Bir daha güvenemem bir adama.
Dengesz tavırları...
Bir de bana diyorki ben buraya gelince sen kendiliğinden vazgecersin sandım.
Bu nasıl bir laf Allah aşkına. Neden cağırdı o zman özledim dedin diyorum. Çünkü mükemmel bir insansın özlüypruö diyor. Unutmam lazım diyor.
Fake hesaptan yazdım ordan da engelledi bende engelledim.
Şaka gibi bir durum.
Elimi tutup öpen adam şuan bensiz nasıl durabiliyor.

Çok uzun oldu belki kusura bakmayın. Kafam çok karışık umarım karışık anlatmamışımdır.
Zaten 6 Ay gibi kısa zamanda ,aşkım bebeğim seni çok seviyorum,falan aşırı ilgili tavırlar her zaman tehlikelidir .İnsanlar birbirini tanır Buda zaman alır .Bu kadar hızlı şekilde aşırı bağlanmalar falan oldukça yapmacık geliyor bana .Uzakta birini buldu ,sizi çağırdı bileti dahi siz aldınız ,bonkörlüğünüzüde biliyor .Çantaya para koymalar falan ,aslında sizde çok aşırı düşünceli davranmışsınız .Kadınlar biraz geriden gelmeli ,erkeğe maddi anlamda para harcamak çokta doğru değil .Şımarmış ,birazda acı ancak sizin samimi duygularınızı kullanmış .Arıda bal yapar ,ancak iğnesi vardır .Tatlı sözlerle resmen sizinle oynamış .Ayrıca ayrılmak istediğini söylediğinde ,engellediği halde başka numaralardan aramanız olmamış .Gururlu ve dik durmak lazım .Zaten erkekler geç olgunlaşır ,kendi yaşınıza uygun daha olgun adamlar bulun.Yaşadıklarınızdan ders alıp ,bir dahakine kendinizi biraz geri tutun .Aşırı düşünceli ,üstüne düşmekte geri tepiyor ne yazıkki .
 

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
7.447
31.604
10 mu.
Sakin ol şamp.:))
2 3 kere erkeğin aramasına da kimse taciz demiyor. Sevgiliniz dediğiniz adamsa olur o kadar.
Diyeceklerim bu kadar. :)

Birini engellemek "seninle bu telefondan görüşmek istemiyorum" demek değildir; "seninle hiçbir şekilde görüşmek istemiyorum" demektir.
Engellediği erkek arkadaşı başka yerlerden kendisine ulaşınca "ay ne de olsa sevgilim canım, olur o kadar" demez kimse. Çünkü artık o kişi "eski" sevgilinizdir. Eski olduğu andan itibaren yapılan bütün ısrar ve sorgulamalar rahatsız edicidir ve "en doğru kararı vermişim" diye düşündürtmekten başka işe yaramaz.
Aman neyse siz bilirsiniz, sizin hayatınız. Kendinizi düşürdüğünüz durum umurunuzda değilse beni ilgilendirmez.
 

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
3.164
8.880
32
Herkese slm, direk konuya giriyorum.

Görüştüğüm biri vardı yaklaşık 6 aydır. Benimle aynı şehirdeydi. Hemen hemen her zman buluşurduk yazın beraber denize VS gittik gezdik dolaştık.İlgili her zman sevgi doluydu.
Her gün bazen her 3 günde bir seni cok seviyorum aşkım yazardı kendiliğinden derdi. Ben gec yazdığımda Nerdesin unuttun beni yazardı. İlgisi herşeyini bana anlatması cok hoşuma giderdi.bazen o bende bazen ben onda kalıyordum 2 gün 3 gün. Pandemi de VS. Sevgilim bebeğim aşkım lar havada ucuşuyordu. Sonra başka şehirden iş teklifi geldi burada iyi bir iiş bulamadı çünkü. Ben o zman ona uzaktan ilşki nasıl olacak VS diye sordum, bana ben gelemem ama sen gelirsin dedi ben bilemem belki Bi aya gelirim belki 4 ay belki 6 ay dedi. Biliyormusunuz Biz kadınlar her zman şüpheciyiz ya ben ona Gidersen ayrılır mısın benden dedim.çünkü bişey mükemmel gidiyorsa vardır Bi b. K.
Yoo neden dedi gider geliriz dedi. Gitmeye yakın bana 'burdan gidince ailemi bile düşünmüyorum tek düşündüğüm sensin inan' dedi.
Yaşı29, ben 31 yaşındayım.
Yıllardır aileyle değil tek başına özgür bir hayat yaşamak istiyordu.ailesiyle cok anlaşamdığını söylüyordu. Hatta ailesiyle bir tartışmada gidelim buralardan Jessica bile dedi. Tek başına özgür olmak istiyor hep. Burcu kova.
Neyse Kendi başına güzel bir ev dizdi gitti yerleşti başka şehire bu sürecte maddi manevi yanında olmaya çalıştım. Sonucta sevgilimdi.çünkü O da bana işsizken kartından Cekip doğumgünü kutlaması hediye, gezme tozma aylarca para harcadı diye düşündüm. İşi olmadığı için genelde hesabı ona ödetmemeye calışıyordum o zamanlar. Borcu birikiyprdu. Üzülüyordum ben çalışıyorum çünkü ve maddi durumum iyi.
Neyse bu gidince başka şehire hareketleri gayet iyidi hatta bir gün elim yandı mutfakta buna yazdım, sen öyle yazınca benim canım yandı dedi burda. Gayet ilgili sevecen yine herşey normal, o şehire gittikten Bi hafta sonra evi dizdi ailesiyle ve bana seni cok özledim ne zman geliyprsun yazdı. Ondan bekliyordum ben de o demeden gitmemem gerekiyor diye düşünüyordum.
Bilet fotosu atıp atıyordu bana bak fiyatlar artmadan al VS diye, ben de tmm ucakta cok korkuyorum otobüsle mi gelsem diye konuşuyordum. Ha bu gün ha yarın derken evine hediye VS kendine hediye falan alıp gittim onu görmeye, gayet güzel bir kac gün gecridik. Bi kac gün daha tatilim vardı ama o kalmamı istemedi. İşim başlayacak stres olurum dedi. Hem Pandemi seni ucağa bırakma falan derken işe adapte olamam dedi. Bunu ben daha onun olduğu şehre gitmeden söyledi yani. Dönüş biletini ona göre al dedi.
Buzdolabı mı doldurdum aşkım gelince herşey olsun yesin içsin yazdı. Bana ne istiyorsun istediğin bişey varmı diye kac kere yazıp durdu ben masraf yapma gelince beraber alışveriş yaparız dedim. Cok özledim yazıp durdu.
Gittim cok güzel gecti herşey beraber yemek VS yaptık eğlendik. Evine küçük bir kac hediye almıştım ama ordan ayrılırken cantasına para bıraktım kendine güzel bir ev hediyesi alsın diye. Çünkü ev eşyası mutfak VS eşyası burdan oraya taşıyamazdım.Sonra döndüm. Ben ondan hep güzellikler gördüm hiç kavga VS etmedik. Dolayısıyla onun benimle benim onunla uzun süre birliktelik diye baktım hep. Sevişmeden uyuduğumuz kac gece oldu bu 5 ayda, yani sex ama lı asla görüşen biri değildi.
Yanımda telefonunda hiç ilgilenmedi hep benimle konulur whatsup dan öyle cıkardı kalırdı o son görülme.
Kac gün birlikte kaldık bi aldatma VS şahit olmadım. Ama fake Bi hesabı vardı benleyken o hesaba yakışıklı Bi adamın fotosunu atmıştı ayrılmadan 3 hafta önce.

En başlarda
Gecmişten bir kadın yazmıştı ilşkinin başında bana söylemişti. Güven duysun diye ben de ona herşeyimi gösteriyordum.
Evlilik VS hiç düşünmedim söylemedim. Hatta güzel anlaşabilmemiz öenmli dedim. Belki olursa ilerde olur falan dedim. Hiç evlilikten konuşmadım.

Ne olduysa ben onun olduğu şehirden ayrılınca oldu. Geldim buraya 2.günde benden ayrılmak istediğini söyledi.
İlk heyecanı bitmiş, ben her ilişkide ilk heyecan biter dedim sevgi ve emek alır yerini dedim. Ne yazıkki daha fazlasını istiyormuş:)
Sen cok iyi birisin bana senin kadar iyi davranan olmadı dedi. İyi de ne oldu dedim olmuyor dedi. Sen cok iyisin hata bende bla bla.. Dedi. Klişeleri sıraladı. Düne kadar sevgilim neden dedin dedim. Öyleydin dedi çünkü. Tartışmak istemiyorum VS dedi. Ben özgür olmak istiyorum dedi. Zaten özgürsün dedim. Olmaz aramızda km ler var nasıl olacak bu falan dedi. Gel git sorun dedi.
Anlayacağınız bahaneler sıraladı. Beni seviyormusun dedim. İnsan olarak cok seviyorum dedi. Zaten insanım bu da nasıl lafsa a.
Özlediğini söylüyordun dedim ama.
Evet özlüyorum mükemmel bir insansın çünkü dedi.
İlk ayrıldığımızda ki gibi kalkıp gelmezsin buraya evime kapıma dayanmazsın dimi dedi. Bende tabikide hayır niye geleyim ta oraya dedim.

Sonra aradım telefonu acmadı herşey için teşekkür ederim dedi. Rica ederim dedim. Telden engelledi. Beni. Beni beni bih terini. :))
Tam cıldırmalık değilmi. Sonra ertesi gün gidip iş yerinden arkadaştan aradım. 45 dk falan konuştuk. Arama bana ulaşma dedi. Sebep ne. Km yol. İlk heyecan yok. Diyor. Ne ara bitti diyorum. Anlamaya calışıyorum. Zaten ilk ayrıldığımızda beri düşünüyorum dedi sen cok iyi davrandın. (ilk ayrıldığımızda ben PEŞİMDEN baya koştum yazdım. Sonra barıştık, bana söylediği istemiyorum bitti laflarını cok kere dile getirdim ona başka zmanlarda, bana o zman sinirliydim cok darladın, beni bunalttın sürekli aradın VS dedi kalkıp evine bile gittim o zman aynı şehirdeydik)
Masraf yaptın hep bana VS dedi. E sende bana yaptın dedim. Mahcup oluyorum vicdan yaptırıyorsun falan dedi. Tabiki sevgilimsin yani dedim. Sonu yok VS dedi. Özlemedin mi beni dedim. Cevabı neye yarar dedi. Özledim yada özlemedim ikisinin de sonucu krııcı değilmi dedi bizi daha fazla yaralar dedi.
İstemiyorum lütfen yeter falan dedi.
Zaten farketmedim mi kalmanı istemedim sen gelmeden önce bileti erken al dedim dedi. Ben ŞOK. BENİ NİYE ÇAĞIRDIN ozman dedim. Zırvaladı bişeyler. Artık duyduklarıma inanamıyordum şoktayım çünkü. Beni güzel buluyordu yaşımı hiç göstermiyorum zaten herkes 25 26 sanıyor. Herşeyimi beğeniyprdu. Esprili Zeki buluyordu. Ama ilk ayrıldığımızda ben barışmak için konuşma yaparken bana *jesica annem cok ayrıntıcı yaşın problem VS dedi. *ama sonra Bi ara da ailem benim görüşüme saygı duyar dedi.
3 yaş sorun mu dedim hep ben de. O da benim için hiç sorun değil ben zaten olgun ve akıllı buluyorum seni dedi. Burda iki gün görmese ne zman kavuşucam aşkıma derdi. Akşama Bi yere tatlı yemeye giderdik. Sahilde gezerdik. Öpmeye doyamazdım cok severdim. 2 saat yazmasam merak ederdi. Şuan ne oldu anlam veremiyorum.
Üzgünüm ve şaşkınım.
Bir yandan vize almaya çalışıyorum. Türkiyeye tamemen terketmemi sağladı bu durum.zaten dolmuştum. Türk erkeklerinin hepsi güvenilmez görünüyor. Bir daha güvenemem bir adama.
Dengesz tavırları...
Bir de bana diyorki ben buraya gelince sen kendiliğinden vazgecersin sandım.
Bu nasıl bir laf Allah aşkına. Neden cağırdı o zman özledim dedin diyorum. Çünkü mükemmel bir insansın özlüypruö diyor. Unutmam lazım diyor.
Fake hesaptan yazdım ordan da engelledi bende engelledim.
Şaka gibi bir durum.
Elimi tutup öpen adam şuan bensiz nasıl durabiliyor.

Çok uzun oldu belki kusura bakmayın. Kafam çok karışık umarım karışık anlatmamışımdır.
Sonuna kadar okudum.Bu yazıdan aslında seninde bildigin ama anlamak istemediğin olay o adam için uzun sürmüş bir heyecan olman.Adam dediği gibi özgür olmak hayatı,kadını,bekarligi sonuna kadar yaşayıp yorulunca ciddi bir ilişkiye başlamak olursa evlenmek istiyor.Siz şuan onun yapmak istediği son seysiniz.Ama hesapta olmayan sekilde kaliteli,özverili,sevgi dolu,merhametli ve geleceğe tasinmasi gereken biriyle karşılaşmış.Simdi sizi yari yolda birakmasi gelecekte siz gibisini arama zahmetine girmesine sebep olacak.😁Siz artik arayip sormayin neden demeyin hayatiniza bakin ve ham kelek seylerle uğraşmayın.Pişmişle yola çıkmak yormaz, sasirtmaz,kıymet bilir.Üzelecekseniz gidene değil ona harcadığınız saniyeye üzülün.Son olarak lütfen engellenecek kadar bir gitt dedirtmeyin şu adama ya
 

turuncupijama

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
14.202
59.811
Ayrılık konuşması yapılmış,
Adam sizi engellemiş,
Arkadaşınızdan aramışsınız.
Hadi iteleyerek son bir konuşmuş oldunuz.
Tekrardan fake hesap nedir Allah aşkına?
e yine engellenmişsiniz haliyle.
ilk ikisinde anlamadınız umarım bu son olmuştur.
Adam sizinle görüşmek istemiyor.
Israrınız çok itici.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.