Hala çok özlüyorum

İlk erkek arkadaşımdı herşeyi onunla yaşamıştım.
Belli ki güvenmişsin sevmişsin
Zaten sonraki mesajlarında da dedin şimdiki erkekler güvenilmez tarzı bişeyler.
sen o gözü kapalı güvenme hissini özlüyorsun ama üzgünüm sobadan eli yanan çocuk bidaha koşa koşa gitmez daha temkinli daha garantici olur.
şuan gelse tekrar beraber olsanız gözünde büyüttüğün gibi olmayacak. Tekrar aynı hisler aynı duygular olmayacak. Biraz yarım kalmışlığın verdiği hisler bunlar. Zaten 4 yıl geçmiş sende değişmişsindir o da değişmiştir. Artık bambaşka kişilersiniz o yüzden çok düşünmemeye çalış. Aklına geldikçe bu da böyle bi tecrübeydi de geç

:) beni bu forumda bilenler vardır, empati yapmayı, anlayışla yaklaşmayı gerçekten severim ve bunun için uğraşırım da.

birbirimizi tanımıyoruz, bu yüzden yanlış kanılara varmamız elbette normal ancak bizzat sizin yazdığınız şeylere yorum yapıyorum sayın konu sahibi,neden sanki olmayan bir şeyi söylüyormuşum gibi davranıyorsunuz ki? :)

bakın bunu siz söylediniz

ben zaten sizi anladığımı ama ancak yanlış bir yöne meylettiğinizi söyledim

bunu da çok daha sonradan söylediniz,sizce ilk alıntıladığım yeri okuyunca, gidip konuşmak istiyormuşsunuz gibi bir anlam çıkmıyor mu ortaya? :)

yani ne yazdıysanız onu yorumladım.

demek istediğim şeyi tekrar söylüyorum, eyleme geçirin veya geçirmeyin,fark etmez. şu anda aklınızda başkası varken hayatınızdaki kişiyle devam etmeyin,ona da yazık.

bir de sorunuza ithafen cevap vereyim,aklımda bir başkası varken hayatıma birini almadım,yaşamadım yani dediğiniz şeyi.

yaşamadım ama duygularınızın insani olduğunu söylüyorum. ben neden hala seviyorsunuz neden unutamadınız diye kızmıyorum ki. hayatınızdaki kişiye haksızlık ettiğinizi söylüyorum. ayrılın ve öyle iç çatışmanıza odaklanın.

sevgiliniz sizi değil bir başkasını severken,sizinle devam etse,üzülmez miydiniz?

ben şahsen çok üzülürdüm,klişe olacak ama yara bandı gibi hissederdim kendimi.
Eğer gerçekten canınız yandıysa ve size değer veren bir insanı en sonunda bulabildiyseniz evet sevmekten ziyade önce sana saygı duyabilen birini istiyorsun hayatında. Bana hep kötü insanlar denk geldi ya da ben çektim hepsini bilemiyorum. Şuan hayatımda ki adam çok iyi bir insan ve kalbini asla kırmadım o da benim kalbimi hiç kırmadı tutkulu bir aşktan ziyade birbirine saygıyla bağlı iki yakın arkadaş dost gibiyim. İnsan düşüncelerine mani olamıyor maalesef bu durumdan kurtulmak tek temennim. İstiyorum ki yanımdaki adamla sonsuza kadar temiz bir şekilde devam edebilmek. Aşk da veya sevgi de gözüm yok. Bu eşiğin ne kadar acı ve sancılı olduğunu anlayabilirsiniz umarım..

Eğer gerçekten canınız yandıysa ve size değer veren bir insanı en sonunda bulabildiyseniz evet sevmekten ziyade önce sana saygı duyabilen birini istiyorsun hayatında. Bana hep kötü insanlar denk geldi ya da ben çektim hepsini bilemiyorum. Şuan hayatımda ki adam çok iyi bir insan ve kalbini asla kırmadım o da benim kalbimi hiç kırmadı tutkulu bir aşktan ziyade birbirine saygıyla bağlı iki yakın arkadaş dost gibiyim. İnsan düşüncelerine mani olamıyor maalesef bu durumdan kurtulmak tek temennim. İstiyorum ki yanımdaki adamla sonsuza kadar temiz bir şekilde devam edebilmek. Aşk da veya sevgi de gözüm yok. Bu eşiğin ne kadar acı ve sancılı olduğunu anlayabilirsiniz umarım..
Anlıyorum konu sahibi, hayatınızdaki insanı kullanmak amacında olmadığınızı biliyorum. Ancak yine de, sizce de yara bandı değil mi şu anda o? Bilmiyorum bence çok üzücü bir durum her 2 niz için de... 😔

Anlıyorum konu sahibi, hayatınızdaki insanı kullanmak amacında olmadığınızı biliyorum. Ancak yine de, sizce de yara bandı değil mi şu anda o? Bilmiyorum bence çok üzücü bir durum her 2 niz için de... 😔
Biraz ilgisiz oluşu ve çok rahat oluşu sinirlerimi biraz bozsa da genel olarak baktığımızda asla onu yarabandı olarak görmüyorum. Onun yanında mutluyum çünkü fakat yanlız kaldığımda biraz da ilgisiz davrandığı zaman böyle garip bir şekilde kıyasa giriyorum

Biraz ilgisiz oluşu ve çok rahat oluşu sinirlerimi biraz bozsa da genel olarak baktığımızda asla onu yarabandı olarak görmüyorum. Onun yanında mutluyum çünkü fakat yanlız kaldığımda biraz da ilgisiz davrandığı zaman böyle garip bir şekilde kıyasa giriyorum
mukayese etmek normal olabilir. hani eski ilişkimde hiç böyle ilgisizlik,kabalık (misal) vb olmazdı, şu an var diye yorum yapılabilir elbette..

ancak siz direkt 2 kişiyi mukayese ediyorsunuz ve yeni sevgilinizin eskisi gibi olmasını diliyorsunuz,hani hedef kriteriniz eski sevgiliniz,bilmiyorum anlatabildim mi...

yalnızken devamlı aklınıza gelmesi,özlemeniz.. bunlar hala duygularınızın devam ediyor oluşundan kaynaklanıyor...

işte bu da hani sıradan bir karşılaştırma olmadığını ortaya koyuyor...

size tavsiyem,şu anki sevgilinizi sevmek için kendinizi zorlamayın,çünkü bu insanı daha da itiyor. sevgi zorla olmaz.

ama eskisi aklınıza getirmemek için kendinizi zorlayın, bundan çok daha güçlü çıkacaksınız.. bu bir süreç,zorlu bir süreç..

ama insan nelere dayanıyor,buna da dayanacaksınız biliyorum. yalnız bu süreçte yeni sevgilinize haksızlık etmemeye çalşın sadece..

baktınız size iyi gelmiyor,hareketleri size batıyor, kendinizi onu sevmek için zorluyor gibi hissediyorsunuz,o zaman ayrılın derim... :)

Adamın ilişkisi 2 sene olmuş ciddi bir birlikteliği var hangi akla hizmet son kez görüşmek istiyorum diyebiliyorsunuz. Yeni sevgilisi dediği artık karısı gibidir 2 sene olmuş.
bu durum benim basıma gelse erkek arkadasımla 2 senedir ciddi bir yolda olsam eski sevgilisi son kez görüşme bahanesi ile ulaşsa bi güzel bozarım onu ibreti alem olur, aklınızı basınıza alın..

X