Halı seçimi 😅

Daha yeni sipariş verdim yeni nesil ince halıdan. Mutfakta ben onları seviyorum makineye at yıka çünkü çok kirlenliyor mutfak halısı bana göre ve 5 yaşındaki oğlumun masanın altına döktükleri ile kedi doyar.😅O yüzden yolluk vardı kışın yere basmasın diye onu kaldırıp 160*230 sipariş verdim. Altının pıt pıtı sağlam olanı da tercih ederseniz miss..
Hayırlı olsun ☺️Bende 160*300 alacağım. Ama çamaşır makineme sığmaz. 6 kiloluk makinem. Benim tek tereddutum yikamacilarda yıkanabilir mi.

Nasıl yıkanacak ki katlayıp soktuğunuz halı su değer geçer anca
Kendiminkini makinede yıkadığım için teknik kısmını bilemem ama artık o nano halıların teknolojisine yıkamacılar da ayak uydurdu çünkü bu halılar artık salonda ve diğer odalarda bile tercih edilen halde.. Bu kadar talep varken arz muhakkak vardır.. İsterseniz bir yıkama firmasına danışın..

Kendiminkini makinede yıkadığım için teknik kısmını bilemem ama artık o nano halıların teknolojisine yıkamacılar da ayak uydurdu çünkü bu halılar artık salonda ve diğer odalarda bile tercih edilen halde.. Bu kadar talep varken arz muhakkak vardır.. İsterseniz bir yıkama firmasına danışın..
Ben zaten yıkamaya veriyorum sizinkini sordum cok da büyük ebattan bahsetmişsiniz. Mutfaktaki benim de 1.50ye 3.00 filan galiba sığmaz yani 9 kiloluk makineye yani soksam da hiç bosluk kalmaz.

+1 benim de dağıldı ozellikle mutfaktaki.

Süpürmesi de berbat bendekilerin. Sanırım şimdi yüzeyi daha farklı olanlar var onlara bir şey diyemem.
Çeşit çeşit çıkmış. Normal halılar çok pahalanmis . Bu kaymaz tabanlara da bir türlü guvenemedim. İki gündür sürekli halılara bakıyorum

Ben zaten yıkamaya veriyorum sizinkini sordum cok da büyük ebattan bahsetmişsiniz. Mutfaktaki benim de 1.50ye 3.00 filan galiba sığmaz yani 9 kiloluk makineye yani soksam da hiç bosluk kalmaz.
3.5 mt2 8 kg'lık makineye sığıyor bakaceezz. Olmadı sene de bir yıkamaya verip çok kirlendikçe atarım balkona 2 kova su halleder.. Kışın başka türlüsü zor..

Çeşit çeşit çıkmış. Normal halılar çok pahalanmis . Bu kaymaz tabanlara da bir türlü guvenemedim. İki gündür sürekli halılara bakıyorum
Halılar çok da çirkin ya. Yazın gözüm pörtledi çocuk odasına baktım. Yok valla begenip alamadım. Bi de benim yolluk gibi olması gerekiyo halının öyle boşluk. Aman hep bu halılardan.

Halılar çok da çirkin ya. Yazın gözüm pörtledi çocuk odasına baktım. Yok valla begenip alamadım. Bi de benim yolluk gibi olması gerekiyo halının öyle boşluk. Aman hep bu halılardan.
Online sitelerden bakıyordum bende. Çeşit daha fazla ve yorumlardan dolayı. İşte orda da tam rengi bilemiyorsun . Fotoğraflı yorumlar bir nebze daha aydınlatıcı oluyor. En iyisi haliciya gidip oradan bakicam sanırım.

Bende bir türlü begenemedim. Benim.begendiklerim de uçuk fiyatlar

Teşekkürler , ben halı yıkamacilarina verip yikatabilirim ,siz çamaşır makinasında mi yikiyorsunuz
Camasir makinem 8 kg. 120cm x 300 cm haliyi ucgen seklinde katlayip yikiyoruz. Internette videolari vardi muska gibi katlaniyor 🙂 makinenin icine sokunca da actiriyorum iyice makineye yayiyorum

Bunlar dökülüyor yıkanınca. Ama altı tamamen lastik gibi yani tamamı bundan ama nokta nokta değil onlar iyi oluyor. Bilmem anlatabildim mi adını hatırlayamadım 🙈
Şöyle dümdüz mu☺️,

Eklentiler

• Screenshot_20220117-085000.png
    Screenshot_20220117-085000.png
    547,6 KB · Görüntüleme: 164
Herkese merhaba, mutfağına halı almayı düşünüyorum. 160*300 olacak şekilde ölçüleri . Kesme hali yaptirmam gerekiyor ölçülerinden ötürü .
Bu yeni çıkan kaymaz taban denilen ,PVC tabanlar nasıl oluyor. O plastikler koku yapiyor mu. Ya da yikamaciya gidince dağılıyor mu . Kullanıp memnun olan var mı .
Mutfak ve koridor halım o şekilde. Bir kez yıkamaya gittiler bir sorun olmadı.

Benim de çocuklar çok kirletiyor. Beyaz halı falan istemiyorum zaten bu sebepten dolayı
Canm ben yıkanabilir halı degilde kilim tarzı kullanıyorum. Dokuma kilim kalın. Deseni falan da şık . Ucuzluk pazarı denen bı magazdan aldım. Kirlendikce makinaya atıyorum. Dokuma olduğu için dökülme gibi bı ihtimal yok. Sadece altına kaydrimaz gerekiyor. Ben çözümü böyle buldum. Nerdeyse haftada bı yıkıyorum. Cok kirleniyor. Dökülüyor biseyler. Bide mutlaka desenli falan seç . Leke olunca arada kaynasın🤣🤣

Bende kilim kullanıyorum çok da güzel modelleri var atıyorum haftada bir makinaya tertemiz oluyor. Tabi normal hali gibi taş gibi durmuyor ama cok fazla bi kayma da olmuyor ben çok memnunum
Aynisini yazdım şimdi. Aynen öyle. Evin çok yerinde kilim kullanıyorum bende. Harika bence. Mutfak balkon gibi yerler icin

Canm ben yıkanabilir halı degilde kilim tarzı kullanıyorum. Dokuma kilim kalın. Deseni falan da şık . Ucuzluk pazarı denen bı magazdan aldım. Kirlendikce makinaya atıyorum. Dokuma olduğu için dökülme gibi bı ihtimal yok. Sadece altına kaydrimaz gerekiyor. Ben çözümü böyle buldum. Nerdeyse haftada bı yıkıyorum. Cok kirleniyor. Dökülüyor biseyler. Bide mutlaka desenli falan seç . Leke olunca arada kaynasın🤣🤣
Ben kilim alırsam makineye sığmaz benim 6 kiloluk makine. Mutfağa 160*350 lazımdı. Kaydirmazli halilardan aldım ,leke tutmuyor gibi zera ☺️

X