Halıların üzerine yolluk sermek

Ahah alakasiz ama cevap vercem. Benim de eşim almak istiodu laf ediodum o ne oyle o gırgır gibi sadece görüneni alır diye. Ama yok bildigin vakum yapiyor. Ev her gun supurulup silinince parkeler parladi meger ben pismisim. İşim o kadar hafifledi ki. Kedim var benim ustelik koltugun ustundekiler bile azaldi nie yerde olup uçuşup yukari cikanlar bittiği icin. Dolayisiyla daha gec surede toz aliyorum. Kaldirin halilari falan koridorlardan silme de yapan bi robot supurge alin. Cok hali varsa robot supurge silme islemini yaparken ciddi bi optimizasyon gerektirio halili olan yerleri silme demek fln ugrastirici. Ondan diyorum yoksa sadece süpürme icin bile cok iyi halilarin rengi aciliyor valla her gun supurulunce.

Ekleme yapmak istedim, benim de halılarım ince ve ben halıları da sildiriyorum. Dediğiniz gibi no-go yapılabilse de baktım siliyor ve ıslak falan da kalmıyor. Koyuyorum içine sirke-su karışımı, oh mis. sess_s sess_s sizin için de fikir olsun, xiaomi S5 var bende, elim ayağım, şampiyonum..

Ekleme yapmak istedim, benim de halılarım ince ve ben halıları da sildiriyorum. Dediğiniz gibi no-go yapılabilse de baktım siliyor ve ıslak falan da kalmıyor. Koyuyorum içine sirke-su karışımı, oh mis. sess_s sess_s sizin için de fikir olsun, xiaomi S5 var bende, elim ayağım, şampiyonum..
Sizin icin iyiymis de benim halilarim deri 😁 s5 max bendeki de. Roborock diye gecio alcak olan olursa. Aynen meger ne büyük kolaylikmis. Ben de zambak kolonyasi damlatiorum :) aklin yolu bir.

Çok sevindim gerçekten. Güle güle kullanın, ve ben de en yakın zamanda alayım inşallah bir tane. Xiaomi öneriyorlar, sizinkinin markası ne acaba? Kurtulacağım sanırım bu süpürme işinden 😍
Roborock s5 max benimki. Xiaomi nin üst markasi bi tik daha iyi. Sensorleri calisma mantigi yazilimsal ozellikleri vakum gücü ve yer silme özelliği icin hazne var.

sizi üzmek istemem ama daha evliliğin başında bir halı yolluk anlaşmazlığını buraya taşıyabilecek hatta 40 küsur sayfa yorum yapılabilecek kadar eşinizle fikir ayrılığına düşmeniz bence halılardan daha önemli bir problem. altı üstü halı meselesine eşiniz ağzını açıpta, anne burası sensizasla'nın evi, onun zevkine göre yapıyoruz ben de eşimin zevkine güveniyorum diye konuyu kapatamıyorsa, annesinin ağzının içine bakıp, annesinin aklıyla konuşuyorsa siz çocuk vs planlarınız varsa 3-4 sene erteleyin.
çünkü bunun hamileliğinde karışılması var
bebek doğduğunda emzirdin şunu yedirdin şöyle tuttun böyle oturrttun konusu var
parasal yatırım yapsanız ordan mı ev aldın, buraya mı ödeme yaptını var
kısaca önünüzde gerçekten sorun olabilecek binlerce mesele varken, yolluk meselesinin bu kadar büyümesi. ciddi alarm

sizi üzmek istemem ama daha evliliğin başında bir halı yolluk anlaşmazlığını buraya taşıyabilecek hatta 40 küsur sayfa yorum yapılabilecek kadar eşinizle fikir ayrılığına düşmeniz bence halılardan daha önemli bir problem. altı üstü halı meselesine eşiniz ağzını açıpta, anne burası sensizasla'nın evi, onun zevkine göre yapıyoruz ben de eşimin zevkine güveniyorum diye konuyu kapatamıyorsa, annesinin ağzının içine bakıp, annesinin aklıyla konuşuyorsa siz çocuk vs planlarınız varsa 3-4 sene erteleyin.
kısaca önünüzde gerçekten sorun olabilecek binlerce mesele varken, yolluk meselesinin bu kadar büyümesi. ciddi alarm
Ben zaten atanmadan cocuk ıstemıyorum. Ve kv ye cocuk falan baktırmak ıstemıyorum. Lohusalıkta basımda ıstemıyorum. Herseye karısırsa annesıyle kavga ederiz. Sonra hıc gorusmem annesıyle. Ama haklısınız aşırı aileci.bu evi tutarken ben begendım. Eşimde begendım. İlla anne babasına evı göstermek ıstedı. Onlarda geldı onay verdi ve tuttuk. Tabı eşime dedım ki ben mı oturcam onlar mı, onlara ne dedım. Ki ben atanıp uzun seneler buraya gelmek ıstemıyorum
Hatta eşimi de yanıma getirmek istiyorum.

Yeni evliyiz..Koridor halılarım gri mavi renk. Halı ölçülerini alırken kp yolluk yaparız buraya falan demişti anlamadım. Ölçü aldılar. Ev yerleşti. Eşim yolluk serelim halı kirlenmesin dedi. Koltuk üzerler, salon, koridor ve mutfak halimin hepsinin üzeri örtülü. İnanın bi temizlik yapacagım hepsini tek tek kaldır zor geliyor. Bu arada bu yollukların eni kısa kalıyor yani halının yarısı açıkta. Evin görüntüsü hoşuma gitmiyor.Eşimde kaldırma deyip duruyor. 2 tane kuşum var bu arada. Ama salondan diger odaya gitmiyorlar.Halı kirlenir açık renk diyor. Hadi salon neyse de koridorlarda yolluk örtmek mantıklı mı. Hiç hoşuma gitmiyor. Yaptıgın temizlik gözükmüyor. O kadar begenerek aldım halıları ama herşeyin üzeri örtülü
bız yıkatıyoruz halıları :)) ustune yollluk sermısınız o da yıkancak.. ayrıca ayakkkkaapplaaalaan mı gezıyosunuz evde :)) ne ka batabılır kı :dondurma: ben kullanmayacaktınız madem halıları neden aldınız dıye sorardm.. bu koltukları neden aldık cekyat alaydık sedır alaydık de:) gorunmeyecekse ne anladım o ısten :KK49: kocan mı temızlıyo. kv mı gelıyo halı sılıyo anlamadım karısan karısana ... ıyyyy... sınır oldum..

Yeni evliyiz..Koridor halılarım gri mavi renk. Halı ölçülerini alırken kp yolluk yaparız buraya falan demişti anlamadım. Ölçü aldılar. Ev yerleşti. Eşim yolluk serelim halı kirlenmesin dedi. Koltuk üzerler, salon, koridor ve mutfak halimin hepsinin üzeri örtülü. İnanın bi temizlik yapacagım hepsini tek tek kaldır zor geliyor. Bu arada bu yollukların eni kısa kalıyor yani halının yarısı açıkta. Evin görüntüsü hoşuma gitmiyor.Eşimde kaldırma deyip duruyor. 2 tane kuşum var bu arada. Ama salondan diger odaya gitmiyorlar.Halı kirlenir açık renk diyor. Hadi salon neyse de koridorlarda yolluk örtmek mantıklı mı. Hiç hoşuma gitmiyor. Yaptıgın temizlik gözükmüyor. O kadar begenerek aldım halıları ama herşeyin üzeri örtülü
Sadece kocanızın evi mi acaba. Karışma sen diyin ne öyle herşeye karışan erkek 🙄

bız yıkatıyoruz halıları :)) ustune yollluk sermısınız o da yıkancak.. ayrıca ayakkkkaapplaaalaan mı gezıyosunuz evde :)) ne ka batabılır kı :dondurma: ben kullanmayacaktınız madem halıları neden aldınız dıye sorardm.. bu koltukları neden aldık cekyat alaydık sedır alaydık de:) gorunmeyecekse ne anladım o ısten :KK49: kocan mı temızlıyo. kv mı gelıyo halı sılıyo anlamadım karısan karısana ... ıyyyy... sınır oldum..
Evet yani üşenmemiş kv dikmiş bi de bunu. Alsın kendi evine sersin Ala ala. Kreş gibi rengarenkti ev.Hepsını kaldırdım. Geçen temızlık yaparken gözüme battılar
Eşime ben kaldırcam bunları gözüme batıyorlar dedim. Az atıştık.Ama bılıyo benı taktıysam yapcam onu. Bıdaha ser kescem ufak parcalar halkında dedım. 3gundur evımde serili degıller. Ev daha temız gelıyor gözüme. Daha hos gelıyor. Güzelim halıları mahvetmısım. Eşime dıyeyım annene götür belkı kullanır kendı evıne serer. Ama hayatta sermez bunları. Halı desen degıl. Degısık bırsey

Ben zaten atanmadan cocuk ıstemıyorum. Ve kv ye cocuk falan baktırmak ıstemıyorum. Lohusalıkta basımda ıstemıyorum. Herseye karısırsa annesıyle kavga ederiz. Sonra hıc gorusmem annesıyle. Ama haklısınız aşırı aileci.bu evi tutarken ben begendım. Eşimde begendım. İlla anne babasına evı göstermek ıstedı. Onlarda geldı onay verdi ve tuttuk. Tabı eşime dedım ki ben mı oturcam onlar mı, onlara ne dedım. Ki ben atanıp uzun seneler buraya gelmek ıstemıyorum
Hatta eşimi de yanıma getirmek istiyorum.
hakkınızda hayırlısı olsun. en baştan sıkı tutun. karıştırmayın hiçbirşeye. alışmasınlar. alışırlarsa sonradan tepki gösterdiğinizde suçlu da siz olursunuz

Kv ile mesafelıyım. Eşim nefes aldıgımıza kadar anlatıyor. Ki hayır dediysem hayırdır. Eşim zorla benı ne onlara ne baskasına götürebilir. 2haftada bır gıderım dedım ki öylede yapıyoruz. Aramıyorum sık sık. Onu böyle yap bunu böyle yap. Bişey desin herkes kendi eviyle ilgilensin dıycem. Gercekten cevap vermeyince daha cok karısacak.sen Karısmıyorum dıyosun ama karısıyosun ve sıkılıyorum dıycem. Hep karısmam der ama karısır

hakkınızda hayırlısı olsun. en baştan sıkı tutun. karıştırmayın hiçbirşeye. alışmasınlar. alışırlarsa sonradan tepki gösterdiğinizde suçlu da siz olursunuz
Ben patavatsızım ve galıba kolay kalp kırıyorum. Annesının hayali dibinde oturup akşamları yemek bır yensindi.Herkesın ıcınde hayır ben daralıyorum dedım. Eşime eger yakın tutarsan telefonu kapatır zili sökerim dedim. Tanıyo benı. Evımız 2 dolmus mesafede. Alıstırmaya niyetim yok

Zaten eşime daha ortada cocuk yokken dedım. 40 gun basıma getır annenı yemın ederım 40 gün evden gıderım dedim.Tamam getirmem kendı annenle sen bakarsın dedı. Trıbe gırdı. Illa annesı herseyı ıcınde olcak. Bızımde annemiz var Ala ala

X