Halime kalamıyorum

bybrowni

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2012
7
0
1,5 senelik evliyiz, son 6 aydır çocuk istiyoruz, fakat hamile kalamadım dr. gittim aksi bir durum olmadığını söylediler. Aslında kafama takılan konu ilişki sonrasında spermlerin dışarı çıkması bu durum normal mi kimseye soramadım yardımlarını bekliyorum

1,5 senelik evliyiz, son 6 aydır çocuk istiyoruz, fakat hamile kalamadım dr. gittim aksi bir durum olmadığını söylediler. Aslında kafama takılan konu ilişki sonrasında spermlerin dışarı çıkması bu durum normal mi kimseye soramadım yardımlarını bekliyorum

ben bu konuda dr. danıştığımda olabiliceğini söyledi ilk zamanlar benmde çok akardı artık pek fazla olmuyor

canım spermler dışarı çıkmaz ki dışarı çıkan meni. içinde ki canlı spermler zaten vücuda girdiği anda yol almaya başlar. ama sen hemen kalkmayarak ve kalçanın altına bi yastık koyarak bu vücüdudan çıkma süresini biraz daha uzatabilirsin:)

canım spermler dışarı çıkmaz ki dışarı çıkan meni. içinde ki canlı spermler zaten vücuda girdiği anda yol almaya başlar. ama sen hemen kalkmayarak ve kalçanın altına bi yastık koyarak bu vücüdudan çıkma süresini biraz daha uzatabilirsin:)

o dedikleri aynen yapıyoruz, yinede çıkıyor bende senin gibi düşünüyorum canlı spermler vücut içinde kalır diye ama bir türlü kalamadım :KK43:

o dedikleri aynen yapıyoruz, yinede çıkıyor bende senin gibi düşünüyorum canlı spermler vücut içinde kalır diye ama bir türlü kalamadım :KK43:

öncelikle kafan rahat olmayı bu da etkiler.. yumurtlama süreni takip eder ona göre ilişkiye girersen bu ihtimali arttırırsın. olumsuz düşünme ve endişelenme. bende ilk zamanlar acaba olacak mı diye çok düşünürdüm adetim gelmesine bir iki gün kala hep dua ederdim gelmesin gelmesin diye gelince bu ayda olmadı diye üzülürdüm sonra oldu ama düşük yaptım. ikincisi için tam çalışmalara başlamadan kafamda bir sürü şey vardı ev taşıdım iş değiştirdim vs ve bu arada bebek pek düşünmedim ve taşınırken farkettim ki hamileyim. hayırlısını iste ve sakin ol merak etme vakti gelince o seni bulur zaten :)

Son düzenleme:
X