Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
12.985
46
45
Hamişler ; çok merak edilen bir konu bu , biz hamile kalmaya çalışan bayanlar için. Kan testini her ay yaptırmamız mümkün değil. İdrar testlerine güvenmek zorunda kalıyoruz çoğu zaman.

Sizlerden ricam anketimizi cevaplamanız olacak. Şeniz

Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz? Kaç gün önce veya kaç gün sonra? Sadece idrar testini soruyorum. Kan testinin zaten yoruma açıklığı yok. Silik de olsa ilk gördüğünüz çift çizgi ne zamandı? (hamile kalmak şartı ile)

İlginize teşekkürler. a.s.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Hamişler sağlıkla kucaklarına alsınlar , hamiş kalmak isteyenler de tez zamanda hamiş kalsınlar.

CANLARIM CEVAPLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ , ÇOK TEŞEKKÜRLER. ANCAK BELLİ BİR YERDEN SONRA MESAJLARI TAKİP EDEMİYOR OLUYORUZ. ANKETİMİZİ DE OYLARMISINIZ LÜTFEN...

İMKANI OLANLAR İDRAR TESTLERİNİN FOTOĞRAFLARINI DA KOYARLARSA ÇOK SÜPER OLUR KIZLAR

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben adetimin 3, günü görmüştüm ama cok silikti 2, gunu yaptıgım teste negatif cıkmıstı Şeniz a.s.

yumurtlamadan ya 12 ya 13 gun sonraydi
yani adetim daha gelmemistia.s
gun icinde yaptim ilk idrar deildi
5dk da cikan sonuc buhihoyyyt

2gun sonra da kanda 400cikmisti

Canlarım teşekkürler. Anketimizi de oylarmısınız rica etsem. Şeniz Bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız dilerim kızlar hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
nevrocum baslıgı gorunce bırden cok heyecanlandım..hamıs baslıgı actın sandım..kaydirigubbakcemile3
ınsallah hamıs haberını de en kısa zamanda alırızz..:Saruboceq::CüvCüv:

nevrocum baslıgı gorunce bırden cok heyecanlandım..hamıs baslıgı actın sandım..kaydirigubbakcemile3
ınsallah hamıs haberını de en kısa zamanda alırızz..:Saruboceq::CüvCüv:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Yok be güzelim. ön çalışma yapıyorum. İnşallah yakında hamiş kalırım. :lepi:

tatlım adetime 3 gün kala pozitif çıktı
dr çok erken çıkmış normalde adeti geçmesi gerek dedi ama erken döllenme heralde a.s.

Çok teşekkürler canım. Sağlıkla kucağına almanı dilerim. Şu çizgileri görmenin Darısı başımıza inşallah. kaydirigubbakcemile3

bende ilk hamileliğimi adete 1 hafta varken öğrenmiştim şimdi de 3 gün geçtikten sonra öğrendim........

bende ilk hamileliğimi adete 1 hafta varken öğrenmiştim şimdi de 3 gün geçtikten sonra öğrendim........

Canım teşekkürler. Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah. Çocuklarınla ve eşinle mutluluğunuz daim olsun. a.s.

canım benimde biliyosun ki 8 günden daha fazlaydı ve kıpkırmızıydı.aslında daha erken yapmış olsaydım bile demekki çıkacakmış diye düşünüyorum..

Çok teşekkürler canım. Sağlıkla kucağına almanı dilerim. Şu çizgileri görmenin Darısı başımıza inşallah. kaydirigubbakcemile3

amin güzel arkadaşım amin
ne diyeyim Rabbim şu idrak ettiğimiz güzel günlerin hürmetine sabırla beklediğimiz kadir gecesinin hürmetine kendisine nazlı gelen ne varsa onun hürmetine ve ismi azamının hürmetine sizlerinde kucaklarını boş koymasın en kısa zamanda çifter çifter sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin hepinize bizlerde haberlerinizi alıp hep beraber sevinelim gülümsün yeter ki sabredin a.s.a.s.a.s.

anketi oyladım canım. adetim bir gün geçince yaptığım testte çıktı. diğer gün yine yaptım biraz daha belirgindi çizgi. öncesinde denemedim hiç. belki yine çıkabilirdi.

canım benimde biliyosun ki 8 günden daha fazlaydı ve kıpkırmızıydı.aslında daha erken yapmış olsaydım bile demekki çıkacakmış diye düşünüyorum..

Bence de çıkardı canım. Sen beklemiştin. Oyladığın için teşekkürler bitanem. Şeniz Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini :nazar: :Saruboceq:

X