hamile giyim büyük beden arıyorum/bulunmuştur..

huzunlu_melek

evli,mutlu,çocuklu :)
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
131
5
kızlar büyük beden hamile giyimleri arıyorum özellikle üst lütfennnnnnnnn elinizde varmı???

Son düzenleyen: Moderatör:
Hamileliğimin son dönemlerimde bende aşağı yukarı o kadar olmuştum.1.68 boy ve 100 kg.
Lohusa gecelik takım,siyah,krem ve kot pantolon ve gömlek mevcut.İsterseniz resim gönderirim.

Kot ve Krem Pantolon Beden 44 yazıyor, Siyah Pantolon ise 6 Beden yazıyor
Kıs kollu gömlek L, Diğer Bluz 42 Beden yazıyor.
Ben Kot hariç diğerlerinin hepsini doğuma kadar rahatlıkla giydim. Dediğim gibi 100Kg ile doğuma gittim.

$IMG_2069 (Medium).jpg $IMG_2060 (Medium).jpg $IMG_2061 (Medium).jpg $IMG_2062 (Medium).jpg $IMG_2063 (Medium).jpg $IMG_2064 (Medium).jpg $IMG_2065 (Medium).jpg $IMG_2066 (Medium).jpg $IMG_2068 (Medium).jpg $IMG_2058 (Medium).jpg

Kot ve Krem Pantolon Beden 44 yazıyor, Siyah Pantolon ise 6 Beden yazıyor
Kıs kollu gömlek L, Diğer Bluz 42 Beden yazıyor.
Ben Kot hariç diğerlerinin hepsini doğuma kadar rahatlıkla giydim. Dediğim gibi 100Kg ile doğuma gittim.

Bende war canm yarin resim gonderirim xxl beden zaten olur .

dediğim gibi bana üst giyim ve gecelik pijama takımı falan lazım...fiyatlar nasıl peki mümkünse onuda yazarmısınız....ilginiz için ayrıca çok ama çok teşekkür ederim En Büyük KK

Gunaydn canm facebook yada whatsupin warsa resm gonderiyim buraya telfen yukleyemiyprum yoksa da yarin yukleyebilirim ancak bilgisayardan

Son düzenleme:
Canm acik renk gomlek 10tl lcw makalidir.siyah elbise 48beden dir dizlerde falan 20tl hic giymedim bol oldu bana.sifon tul alti astarlidir gusel yani.

X