Hamile Kalamama

Korkma canım sorun varsa bile tedavi için ne gerekiyorsa yapılıyor herşeyin bi çözümü vardır elbet belirtilerin var mı peki
Beyaz akıntım oldu canım geçen hafta, kasıklarımda batmalar oluyor bacaklarıma kadar inen sızı oluyor, baş dönmesi var çok fazla, bir de kasıklarım şiş sanki hani doluluk hissi diyorlar ya. Tabi yine kendi kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum bakalım sabah ola hayrola umutluyum yine çok fazla umarım hayırlısıyla bu sefer boşa çıkmaz 🤲🏻

Beyaz akıntım oldu canım geçen hafta, kasıklarımda batmalar oluyor bacaklarıma kadar inen sızı oluyor, baş dönmesi var çok fazla, bir de kasıklarım şiş sanki hani doluluk hissi diyorlar ya. Tabi yine kendi kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum bakalım sabah ola hayrola umutluyum yine çok fazla umarım hayırlısıyla bu sefer boşa çıkmaz 🤲🏻
İnşallah hayırlısıyla vardır

Canım naptın test yaptın mı

2 yıldır evliyim 1 buçuk seneye yakındır deniyoruz. Doktora gittik ben de eşim de. Bir sorun çıkmadı rahim filmim de temiz. Sebepsiz diyorlar, vardır rabbimin vereceği bir zaman diyorum ama kafaya takmadan olmuyor her ay adet yaklaşınca.. bu ay da olmazsa yeniden doktora gidicem artık aşılama vesaire ne yapılıyorsa denemek istiyorum. Bir de etrafımda herkes ya hamile ya doğum yaptı insan böyle kendini bi tuhaf hissediyor. Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebekler versin inşallah

X