Hamile kalamayan anneler bu dediklerimi yapın🤰🏻

Doktora gittiğim ay yumurtlama testi yaptım kendim 12. Gün yumurtlama 13. Gün çatlama görmüştüm o gün doktor daha yumurtlama olmadı ama olmak üzere ama dedi 14. Gün yumurtlama gördü 16. Gün sabah çatlama gördü
14. Gun ve 16. Gün olan catlamada ovulasyon testi kullandiniz mi ? O zamanlar pik gördünüz mü? tosbaga tosbaga sormuş zaten cogu kisi ovulasyon kullaniyor en azindan fikir olur

çok tşkler güzel bir bilgi paylaşmışsınız. bende çakşıra bu ay başladım . gerçekten kasık bölgemde farklılıkk hissediyorum . aynı zaman da bal çörek otu tarçında başladım bu ay . inş. güzel sonuçlar alırız. 2 ay sonra etki ettiğinide öğrenmemiz iyi oldu bence
Çaksira adetken mi basliyoruz adet bitince mi

Öncelikle herkese kocaman sevgi dolu haftasonlarııııı :))
Ben bir yıllık evliyim tam 15 martta😄 dün hamiş olduğumu öğrendim iki gün daha bekleyemedim dün söyledim yıldonumu sürprizi sana hediye aldım diye kutuyu verdim😄 eşimde şok tabi😄 herneyseeeee gelelim nasıl hamiş kaldım ve belirtilerim nelerdi🙄 ben bir yıldır evliyim dediğim gibi evlendikten 3 ay sonra eşim korunmayı bıraktı bebek istiyorum dedi 2 -3 ay baktım tık yok tabi ben çok istemediğim için o zamanlar ilgilenmiyorum ama 3 ayın sonunda birden neden olmuyor acaba dıye dusunmeye başladım. Daha sonra doktora kontrole gittim ben kist çıktı ve idrar yollarımda bayağı iltihap çıktı(evlenmeden öncede bende hep olurdu) ilgilenmediğim için ilerlemiş. Bana biraz zor hamile kalırsın önce iltihabın icin başlayalım tedaviye deyip antibiyotik vs yazdı. Tabi ben kullanmadım( ilac icemiyorum🥺) doğal yollarla çözmeye çalıştım kiraz sapı aldım onu kullandım 15 gun sonra ara verdim sonra tekrar ara ara içtim düzenli içmedim yani onuda. Gel zaman git zaman evliliğimiz 8 ay oldu eşim hala korunmuyor ama ben gerçekten kafama takmamaya çalışıyorum bir yanım kendini yiyip bitiriyor ama bir yanımda daha erken zaten diyor birde doktor moralimi bozunca daha doktora falan gitmek istemedim. Kasım gibi ben kafa dağıtmak icin ise girdim 9aylık evliyim o zaman. İşe girince bana cok iyi geldi cunku evlenmeden once zaten hep calısıyordum nasip şirketim küçülmeye gitti bende yeni evlenmiştim evimle ilgilenmek istedim vs vs eşimle 3 ay falan daha gezelim dedik çünkü tam korona zamanı evlendik hep yasak yasak gezemedik bir gün sonra düğünler iptal oldu ucuz yırtmıştık😂😂😂 Eşim tekrar cocuk konusunu actı. Bende bakarız diye geçiştirdim ama o an içime bir şey oldu ne zamana kadar erteliceksin artık yüzleş korkularınla belki hiç çocuğun olmayacak doktora kızdın diye tedaviyemi gitmiyeceksin dedim. O sırada instagramda biraz gezineyim daha sonrada randevu alayım dedim. Rabbim ol diyecek işte bana bir vesile çıkardı 🤲🏼 Keşfetimde bir bebek resmi çıktı o kadar güzel ki tıkladım. Bır bayan altına çok istiyorum dua edin yazmıs başka bir bayanda çakşır suyu kullan kesinlikle ben 3 yıldır tedaviden tedaviye kosuyorum ilk içmemde hamile kaldım yazmış. ÇAKŞIR ismi o kadar değişik geldiki araştırdım hemen ne zararı olacak bir dene dedim. Aktardaki abi hazırıda var köküde var dedi ben hazırına nıyeyse yok dedim ama onunlada hamile kalanlar var bilginize. Kendim kök alıp yapmak istedim. Reglimim bittiği gün yumurtlama gününe kadar 15 gun içtim sonra içmemeniz gerekiyormuş bıraktım. Bir parçasını demliğe attım üzerine su ekledim birlikte kaynattım sonra sürahiye doldurup dolaba koydum bittikce yaptım 15 gun ictim. Sabahları aç karnına içtim. Yarım çakşır yarım normal su koyup içiyosunuz. Hepsi caksır suyu olmayacak yani. Birde not düşmek istiyorum ek olarak bu çakşırı içtiğim ilk gün eşimle alışverişe gittiğimizde kuru incir gördüm niyeyse içimden bir ses al dedi😂😂 çakşırı içtikten sonra aç karnına birde hep kuru incir yedim bi tane. 15. Gun yumurtlama günüm ilişkiye girdim çakşırı bırakmadım ama iki gün daha içtim hep içimden gelen sesi dinledim🙈 o haftanın sonunda bir rüya gördüm kız bebeğim olmus ve onu emziriyodum. Sabah kalktım Allah Allah falan diyorum😄 sonraki haftada eşim hamile gördü rüyasında beni ama ben hala ihtimal vermiyorum yok bee diyorum😄😄Ve size en onemli noktayı soyluyorum gerçekten kafanıza takmadan oluruna bırakmanız. Ben çakşır içiyorum olcakmı olmicakmı falan bir kere bile düşünmedim bayan yazınca deneyeyim dedim nası olsa olmaz herhalde ya diye o kadar rahattım ki kafama hiç takmadım yani çünkü çakşırın başka faydalarınıda okudum aslında biraz diğer faydaları icin iciyodum hep doktora gidicem bebiş için diyodum. Regli 10 mart olmam gerekiyor iş yerindeki arkadasımla 4 aydır hep aynı gün oluyoruz😂 o oldu ben olmadım. 2 gun geçti ben hala olmuyorum. Birden bana döndü hamilesin sen git test yap dedi ben hala yok yaaa stresttir diyorum. Ertesi gün oldu yani dün😬sabah geldi yanıma oldunmu dedi yok dedim test almıs cebime sıkıştırdı git yap dedi hahaha canım arkadasım😬 ben yok ya derken aklıma bir anda kız bebeği emzirdiğim rüya geldi gidip yaptım ve çift çizgiyi görünce ben şooook. Cunku ilk denediğimiz aylarda hep tek çizgi görüp üstüne birde doktor sen zor hamile kalırsınn diyince nası ya diye birden ağlamaya başladım :) aksam eşimde evlilik yıldönümümuz icin yer kiralamıs bana surpriz yaptı eşyalarını topla haftasonu kaçamağı diye kendimi tuttum söylemedim🤣 ama araba gördü zorla açtı kutuyu oda öylece öğrenmiş oldu😍 yani önce kafanıza takmayın🥰 2) çakşırı kesinlikle deneyinnnnn👊🏼 3) kuru incir, çörek otu bal karışımı yapın ben sadece kuru incir yedim.
Belirtilerimi söylüyorum çünkü bir cok kadın bende şu var hamilemiyim diyor :)
1) kasık bölgem cok şiş duruyordu yani vajina bölgem bildiğiniz şiş
2) bir kaç kere sık sık değil vajinamda değişik böyle baskı gibi birsey hissettim ve kasığımdan bacagıma bi kaç kere zonklama gibi bisey oldu🙈
3 ellerim aşırı aşırı kurudu çok ciddiyim ilk defa ellerimi böyle görüyorum 26 yıldır :) resmen kabuk bağladılar
4 regli günümden bir iki gün önce eve geliyorum sadece uyumak istiyorum ama gozlerimi açamıyorum kolumu kaldıramıyorum oldugum yerde uyumak istiyorum bacagımı bile eşime kaldır dedim inanırmısınız😬 ama cok sık olmuyor 2 yada 3 gun oyle oldum sonra olmadım
5 karnınız regli olucakmıssınız gibi ara ara ağrıyor suan hala agrıyor
6 sürekli değil ama bazı şeyleri yedikten sonra hafif bulantı hissettim ama regli günüm ve gecikten sonra, canım aşşırı tatlı istiyodu ben yine regliden dedim ama cok ciddiyim hayatımda 3 4 çikolata üst üste hiç yemedim ama nası bir tatlı istegidir 4 tane yedim üst üste 😬
Diş hassasiyeti yaşadım birdeee

kesinlikle gögüslerimde sızlama yok sadece sol gogsume dokununca agrı oluyodu regli yaklasınca zaten dokununca hassastı yanii suan hala gogus agrım yok
sık sık idrara cıkmıyorum
Yani herkesinki bir değil arkadaslar :) benim arkadasım gogsune dokunamazdı sızlıyo derdi ben hep bendede oyle olunca hamile oldugumu anlarım diyodum ama yok alakası yok hala hic bir sey yok. Yani oluruna bırakınn :) Pazartesi saglık ocagına gidip kan testi yaptırıcam rabbim isteyen herkeseee nasip etsin insallah🤲🏼
Selam mart suprizi :) benim de reglime 3 gün car test yaptım negatif çıktı. Ama ellerim çorak çöller gibi kuruyor, geçen ay aşılama oldu. Çok ümitli değildim ta ki ellerinin kuruluğunu anlatıncaya kadar. Eğer hamiş değilsem çakşır otunu yaparım. Günaydın 🤔👍

çok tşkler güzel bir bilgi paylaşmışsınız. bende çakşıra bu ay başladım . gerçekten kasık bölgemde farklılıkk hissediyorum . aynı zaman da bal çörek otu tarçında başladım bu ay . inş. güzel sonuçlar alırız. 2 ay sonra etki ettiğinide öğrenmemiz iyi oldu bence
Merhaba canım mart sonu yazmışın bende girip bakıyorum. İşte kim ne yazmış diye bende Caksir aldım çörek otu bal tarçın bu Caksir ne zaman çörek otu bal tarçın ne zaman kullanayım biraz bilgi verirmisin tlsk. ler

Bu çakşır kökü suyunu bende denedim kimyasal gebelik geçirdim geçen ay bende kesinlikle kullanılmasını tavsiye ediyorum bir düşügüm ve kimyasalım var ama bu çakşır suyunu içince kimyasal da olsa bişeler oldu şimdi tekrar alıp kullanıcam günüme 3 gün var. Bakalım hayırlısı.
Sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🌹
bende kimyasal geçirdim canım çaksır işe yaradı mı simdi durum nedir sende

Çok duacıyım herkese tabi ki Allah razı olsun rabbim sizede nasip etsin🤲🏼 Ama dediğim gibi yapın reglinizim bittiği gün veya ertesi gün ilişkiye girin ve o gün çakşır kullanmaya başlayın. Her sabah aç karnına içtim ben yarım çakşır üzerine de yarım su ekledim bir hafta veya iki hafta icin yumurtlama gününüzü bilirsiniz ona göre için :) birde ben yumurtalık masajı yapıyordum arada youtubedan bakıp yapın sizde belki faydası olur :)
Merhaba,caksiri siz mi ictiniz acaba esiniz mi?sanki caksir erkeklere hayit kadinlara diye duymustum

Merhaba canım mart sonu yazmışın bende girip bakıyorum. İşte kim ne yazmış diye bende Caksir aldım çörek otu bal tarçın bu Caksir ne zaman çörek otu bal tarçın ne zaman kullanayım biraz bilgi verirmisin tlsk. ler
MERHABA CANIM BAL ÇÖREK OTUNA ADETİN 2.GÜNÜ
ÇAKŞIRA ADET BİTMEDEN BİR ÖNCE BAŞLADIM AMA ÇAKŞIR BENDE HALSİZLİK YAPTI 2-3 GÜN KULLANDIM DOKUNUNCA BIRAKTIM

Arkadaşlar hemen hamile kalmak istiyosanız tabiki doğal tedavilerde önemli ama bana sorarsanız doktora danışmadan böle şeyler içmeyin. Rahimde sıkıntılar çıkıyor bence direk hsg filmini çektimeniz lazım. 1 yıl beklemeye gerek yok tüplerde ve rahim sıkıntı yoksa daha çabuk hamile kalmanızı sağlıyor hsg filmi çekilmenizi tavsiye ederim. Eğer sıkıntı çıkarsa hemen tedaviye başlarsanız ben bu konuda çok çektim gitmediğim doktr kalmadı taki hsg filmini çekilene kadar herşey orada çıkıyor.

Çaksır kökü suyunu ne umutlarla aldım eşimle iki kisi kullandik. Keci boynuzu pekmeziyle birlikte.youtubede görmüştüm okadar övdüler ki birde insanları okadar beklenti içine sokuyorlar.bana eşime hiç bir faydası olmadigi gibi esimin değerleri düştü bile.birakinca ayni düzeye geldi.Bence bünyeden bünyeye göre değişiklik gösteriyor.

MERHABA CANIM BAL ÇÖREK OTUNA ADETİN 2.GÜNÜ
ÇAKŞIRA ADET BİTMEDEN BİR ÖNCE BAŞLADIM AMA ÇAKŞIR BENDE HALSİZLİK YAPTI 2-3 GÜN KULLANDIM DOKUNUNCA BIRAKTIM
Canım Caksir bende kullanıyorum adetin son günü artık yani bitimiydi o gün 1 çay bardağı ile başlayarak sonrası sabah akşam içmeye başladım yarı su yarı Caksir ama bende bu 2 gündür kahverengi akinti olmaya başladı adet biteli ii 4gun oluyo e bu arada ilişki de oldu ama döllenme falan sanmıyorum bilemedim acaba iltihap falan var da sokuyomu ağrı halsizlik hiç bişi yapmadı bende ama işte sade kahverengi akinti var cevap yazarsanız sevinirim🙏

Canım Caksir bende kullanıyorum adetin son günü artık yani bitimiydi o gün 1 çay bardağı ile başlayarak sonrası sabah akşam içmeye başladım yarı su yarı Caksir ama bende bu 2 gündür kahverengi akinti olmaya başladı adet biteli ii 4gun oluyo e bu arada ilişki de oldu ama döllenme falan sanmıyorum bilemedim acaba iltihap falan var da sokuyomu ağrı halsizlik hiç bişi yapmadı bende ama işte sade kahverengi akinti var cevap yazarsanız sevinirim🙏
bilemiyorum ama bitkisel birşey sebep olmuş olabilir

14. Gun ve 16. Gün olan catlamada ovulasyon testi kullandiniz mi ? O zamanlar pik gördünüz mü? tosbaga tosbaga sormuş zaten cogu kisi ovulasyon kullaniyor en azindan fikir olur
Hayır görmedim dediğim gibi 12.gün pik gördüm 13.gün Çatlama gördüm yani ikinci çizgi silikleşti o zaman doktora gittiğimde yumurtamı gördüğünü çatlama 1-2 güne olacağını söyledi ben de test kullandığımı söyledim doktoruma göre 14. Gün yumurtlama 15. Gün çatlama oldu öyle söyledi onu da değerlendirdik ama yine olmadı etkilemekte istemiyorum sadece test ile yumurtlamasını takip edenlerin sadece en azından bir kez kadın doğuma gidip kendi testlerinde gördüğü gün yumurtlama olup olmadığına baktırmaları yanılmamak adına yanlış günleri değerlendirmemek adına 1-2 gün bile önemli testlerde yanılma payı olabiliyor onu demek istedim

Merhaba,
Ayy canım benim tamam dedigin gibi denicem bu ay ☺️☺️☺️ ben döngüm kısa diye yumurta büyümüyormu diye bile düşündüm gittim doktora bişey cıkmadı o yüzden kürlere sardım bende napayım umut fakirin ekmeği Hehehehdjdjf😂😂 hayırlı olsun bebiş darısı basımıza insaallah cok teskr ederm cvpların icin kuzum Allah saglık sıhat versinn 😘😘😘💜💜💜💜
Yumurtalariniz guclensin istiyorsanız olmayan vaktinizle yapmakla uğraşmak yerine koenzim QH, arisutu ve polen kullanmanızı tavsiye ederim.. caksir suyunu burada duydum, kısaca baktım sanki daha ziyade erkeklere yönelik. Söylediğim takviyeleri araştırmanizda fayda var.

Hayır görmedim dediğim gibi 12.gün pik gördüm 13.gün Çatlama gördüm yani ikinci çizgi silikleşti o zaman doktora gittiğimde yumurtamı gördüğünü çatlama 1-2 güne olacağını söyledi ben de test kullandığımı söyledim doktoruma göre 14. Gün yumurtlama 15. Gün çatlama oldu öyle söyledi onu da değerlendirdik ama yine olmadı etkilemekte istemiyorum sadece test ile yumurtlamasını takip edenlerin sadece en azından bir kez kadın doğuma gidip kendi testlerinde gördüğü gün yumurtlama olup olmadığına baktırmaları yanılmamak adına yanlış günleri değerlendirmemek adına 1-2 gün bile önemli testlerde yanılma payı olabiliyor onu demek istedim
Lütfen bana da yardımcı olur musunuz Son 5 testim.Her eden gün biraz daha soluklaşıyor 3 ü koyu gibi içlerinden.3 yumurtlama mı acaba.Kasıklarım,karnımın alt kısmı,belim adet olacakmışım gibi ağrıyor.27 nisan ilk adet günüm 30 nisanda bitti.Lütfen yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• C20B23BC-554E-4071-AC71-365AAB6FA228.jpeg
    C20B23BC-554E-4071-AC71-365AAB6FA228.jpeg
    142,1 KB · Görüntüleme: 76
  • AB8C4DB0-2728-46D7-8D54-3B25C6BFD903.jpeg
    AB8C4DB0-2728-46D7-8D54-3B25C6BFD903.jpeg
    131,7 KB · Görüntüleme: 56
  • 6461FCDE-2CB5-4447-840D-5EB976558EC3.jpeg
    6461FCDE-2CB5-4447-840D-5EB976558EC3.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 57
  • 6CE5D2D4-7404-4951-A21F-E9AB2AE22998.jpeg
    6CE5D2D4-7404-4951-A21F-E9AB2AE22998.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 56
  • 003829D7-A1EC-4910-A21B-9EF5BA77731D.jpeg
    003829D7-A1EC-4910-A21B-9EF5BA77731D.jpeg
    231,8 KB · Görüntüleme: 62
  • BB0144FB-548B-4EAF-931C-48C8962E6046.jpeg
    BB0144FB-548B-4EAF-931C-48C8962E6046.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 62
Lütfen bana da yardımcı olur musunuz Son 5 testim.Her eden gün biraz daha soluklaşıyor 3 ü koyu gibi içlerinden.3 yumurtlama mı acaba.Kasıklarım,karnımın alt kısmı,belim adet olacakmışım gibi ağrıyor.27 nisan ilk adet günüm 30 nisanda bitti.Lütfen yardımcı olur musunuz
Canim dedigin gibi 3 u yumurtlama gorunuyor gece pik olmuş olabilir degerlendirdiysen sorun yok ama testi birakma dalgalanma olabilir asil pik bu olmayabilir kacinci gunler bunlar adetinden sonra birde adet döngün kac gün?

Canim dedigin gibi 3 u yumurtlama gorunuyor gece pik olmuş olabilir degerlendirdiysen sorun yok ama testi birakma dalgalanma olabilir asil pik bu olmayabilir kacinci gunler bunlar adetinden sonra birde adet döngün kac gün?
Adetten sonra 3. Gün olan test 3 nolu olan.22 günde oluyorum 4 gün sürüyor.Şimdi sıradaki günüm 20 mayıs canım

Adetten sonra 3. Gün olan test 3 nolu olan.22 günde oluyorum 4 gün sürüyor.Şimdi sıradaki günüm 20 mayıs canım
O zaman kesin catlamadir qma ne olur ne olmaz teste devam et sen benim senin gibi pik gunum 1 gun sürmüyor 3 ay ilk pikleri hep kaçırdım tesadüfen de 2 ay hep 2 kere yumurtlama en son 3. Ayda piki yakaladım aksam kacirmam dedim yakaladim dedim aksama kalmadan oglen çatladı... mesela sabah 9da pik oluyorsa aksam 6-7 gibi en gec silikleşiyor seninde büyük ihtimalle benim gibi kisa sürüyor pikin 🤗

O zaman kesin catlamadir qma ne olur ne olmaz teste devam et sen benim senin gibi pik gunum 1 gun sürmüyor 3 ay ilk pikleri hep kaçırdım tesadüfen de 2 ay hep 2 kere yumurtlama en son 3. Ayda piki yakaladım aksam kacirmam dedim yakaladim dedim aksama kalmadan oglen çatladı... mesela sabah 9da pik oluyorsa aksam 6-7 gibi en gec silikleşiyor seninde büyük ihtimalle benim gibi kisa sürüyor pikin 🤗
Canım çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏3 ün de bişeylerden şüphelendim 2 test yapmıştım canım biri 13.30 da diğeri 22.00 de.22.00 de olan bi tık silikleşti.Büyük ihtimal dediğin gibi oldu

Eklentiler

• A9EC4BE5-99F3-4D02-8B7E-A2436947BE10.jpeg
    A9EC4BE5-99F3-4D02-8B7E-A2436947BE10.jpeg
    194,9 KB · Görüntüleme: 55
  • 51FDF113-B522-4E04-A653-0DAF3E29876B.jpeg
    51FDF113-B522-4E04-A653-0DAF3E29876B.jpeg
    131,7 KB · Görüntüleme: 61
X