Gebeliğe Hazırlık Hamile kalamıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar uzun zamandır girmiyorum birazcık uzak durmak istedim çocuk konusunda çok üzülüyordum çünkü, bende takvim uygulaması var kızlar hiç gününü şaşmaz adet günlerim Pazartesi günü adet olamam lazım normel de bügün Çarşamba henüz olmadım hiç bir belirti de Yok aslında sadece göğüs uçlarım çok hassas oldu, onun dişinda bişey Yok bügün epilasyon randevum vardı şuan beklemedeyim test yapmaktan da korkuyorum bişey çıkmıcak diye ne yapmalıyım , ??? Lütfen yardım

Ahh ne zor o beklemeler bekle cnm epilasyona sonra git ki içinde kalmasın bnm uüzümden mi diye.ben birley sorcam dış gebelik geçirdim bebişim tüpte büyüdü ve tüpümü patlattı aldılar ocakta smdi bu ay kendimde inanılmaz değişk şeyler hissedyorm mide bulantsı ara ara gelip giden baş ağrısı kasıklarda şişlik 3hafta önce hcg testim 0.01 4 gün önceki 0.1700 bugünki 0.9700 sizce noluyo böyle bşy duyup hamile kalan varmıdır adrtime ddaha iki hafta var bn dış gebelik geçirdğm için en ufak şeyde kontrole gidiyorm o ndnle erken gittm

Evet canımm çok zor beklemeler, Bakalım. İnşalalhhh hamilesindir canim bende hiç bir belirti Yok vallaha
Aman belirtisi olsa olmaz olmasa olur 4yıla yaklaştı hala hamile kalamadm ocakta dış gebelik geçirdm bi de tüpüm alındı beklemedeyz cnm allah köyü şeyler yaşatmasn

Arkadaslar bisi sorabilirmiyim ben birsey duydum cocugu olmayanlar kasiqini (belini) cektiriyomus ondan sonra hamile kalan cok.kisi olmus aranizda bole bisi yapip hamile kalan varmi acaba
Ben cektirdim canim hic deneme bir faydasi yok bosuna agri cekersin

Atkadaslar ben evlendikten hemen sonra hamile kalmıstım 1.5 aylık evşiyken oğlum 5 yasında ve ben kotunmayı bırakalı 8 ay oldu yumurtlama günlerine de dikkat ediyorum ama olmuyor doktora gittim hormonlarıma baktılar sorun yok alttan muayene oldum ultrason cetiler sıkıntı yok bir rahim filmi kaldı her ay bunalına giriyorum regl baslayınca nasıl bir yol izlmeliyim

X