Hamile kalır mıyım?

bütün mesajlarınızı okumadım, olayın nasıl geliştiğini de bilmiyorum. elbette yırtık cikabilir veya yırtılabilir ama %70 çok çok olmadık bir oran. ya gerçekten kalitesiz bir şey kullanıyorsunuz ya da yanlış kullanıyorsunuz.
Dikkati çekmek icin yaziorum o orani çünkü insanlar yirtilabilecegini bilmiyor. Oran vermem tabiki zor da lateks olanlarin ki piyasada herkesin siklikla kullandığı cok kolay yirtiliyor. Hele ayni gun 5_6 kere sevistiysen bir kadın sonuncularda artik cok buyuk olasilikla yırtılıyor. Durexin lateks icermeyeni iyi dogal bi kayganligi var tutunma yapmadığı icin yirtilmio ve daha dayanikli. Markanin geri kalan ürünleri bence kötü. Sico diye bi alman markasi var güvenip alabilirsiniz tabi bulabilirseniz gelmio çünkü memleket mahrumiyet bölgesi gibi.

şimdi anlaşıldı bizimkinin neden yirtilmadigi. her 3 saniye de bir ileri git olup toplam 30 sn sürdüğü için demek ki....... keşke bize de nasip olsa prezervatif yirtacak mutluluklar!
Her zaman yeteri kadar islaniosundur ondan olmaz. Adam cok zorlamiodur ondan yirtilmaz. Cok sık pozisyon degistirmiosunuzdur havayla temasi olmadığı icin kuruyup patlama riski artmaz. Var bi suru parametre. Biz mi cok hasiniz dedigi icin espri yapiorum illa ustunuze alinip bilenmenize gerek yok.

Dikkati çekmek icin yaziorum o orani çünkü insanlar yirtilabilecegini bilmiyor. Oran vermem tabiki zor da lateks olanlarin ki piyasada herkesin siklikla kullandığı cok kolay yirtiliyor. Hele ayni gun 5_6 kere sevistiysen bir kadın sonuncularda artik cok buyuk olasilikla yırtılıyor. Durexin lateks icermeyeni iyi dogal bi kayganligi var tutunma yapmadığı icin yirtilmio ve daha dayanikli. Markanin geri kalan ürünleri bence kötü. Sico diye bi alman markasi var güvenip alabilirsiniz tabi bulabilirseniz gelmio çünkü memleket mahrumiyet bölgesi gibi.
bilakis inandırıciligini kaybediyor öyle bir oran verirseniz. %5-10 deseniz bile anlayacağım ama %70 demek kondom artık bir doğum kontrol yöntemi değil demektir.

bilakis inandırıciligini kaybediyor öyle bir oran verirseniz. %5-10 deseniz bile anlayacağım ama %70 demek kondom artık bir doğum kontrol yöntemi değil demektir.
5-10 falan degil özellikle lateks okey durex 3 iliskinin birinde yirtilio nerdeyse özellikle yas ilerledikce islanma azaldıkça.

Micro yirtik sans isi öncesinde zor açınca bozulur zaten takarken yirtilir bu sefer de. En mantiklisi bosalmadan sonra sizinti var mi diye kontrol etmek varsa ertesi gun hapı almak (gelecek regl günü - 14 =ovulasyon oldugu icin) ovulasyon+-5 gundeyseniz. Tabi her zaman ya da herkes düzenli regl olmuo sikinti orda baslio zaten.

Bir de ertesi gün hapi da surekli alindiginda korumamaya basliyor onu da belirteyim.

Benim bahsettigim ilişki esnasinda hafif bir kuruma aninda hardcore sevilisiliosa poşet gibi cart diye kocaman yirtilmasiydi.
Sizi gören de bu ürün sürekli yırtılıyor ve güvenilmez diye düşünüyor. Harddan kastınız ne sizin içerisi ağaç kovuğumu da yırtılacak kadar sürtünüyor. Ben çıkamadım işin içinden. Maşallahfelaket tellalı gibisiniz. Ertesi gün hapı her zaman korumaz prezervatif yırtılır. Doğum kontrol hapı da yıllar geçtikçe etkisini kaybediyor mu. Evliliğim süresince kullanmadığım tek yöntem iğne, hiç istem dışı hamilelik yaşamadım, prezervatif de hiç yırtılmadı. Bu yöntemler bilimsel olarak %99koruyucu olarak nitelenmeden piyasaya sunulamıyor zaten. Bu %1lerin hepsi sizi ya da konu sahiplerini mi bulacak neden ısrarla en kötüsünü insanların gözüne sokuyorsunuz. Sizden başka hiç kimse sevişmesin mi ya da herkes paranoyak gibi 3 yöntemle birden mi korunsun
Ürünler sorunlu çıkıyor demiyorum. Adi olduğu için ilişki esnasinda yirtiliyor diyorum. Kendiniz yasamadiniz diye boyle bisey olamaz demeniz de cok sacma. Ben zaten yasamayan bilmeyecegi icin yaziyorum önlem amacli.

Sizi gören de bu ürün sürekli yırtılıyor ve güvenilmez diye düşünüyor. Harddan kastınız ne sizin içerisi ağaç kovuğumu da yırtılacak kadar sürtünüyor. Ben çıkamadım işin içinden. Maşallahfelaket tellalı gibisiniz. Ertesi gün hapı her zaman korumaz prezervatif yırtılır. Doğum kontrol hapı da yıllar geçtikçe etkisini kaybediyor mu. Evliliğim süresince kullanmadığım tek yöntem iğne, hiç istem dışı hamilelik yaşamadım, prezervatif de hiç yırtılmadı. Bu yöntemler bilimsel olarak %99koruyucu olarak nitelenmeden piyasaya sunulamıyor zaten. Bu %1lerin hepsi sizi ya da konu sahiplerini mi bulacak neden ısrarla en kötüsünü insanların gözüne sokuyorsunuz. Sizden başka hiç kimse sevişmesin mi ya da herkes paranoyak gibi 3 yöntemle birden mi korunsun
Ovulasyon döneminde sevismesinler :) ovulasyonda iki yöntemle korunmak lazim bana kalirsa dogum kontrol hapi + prezervatif. Dogum kontrol hapini sadece o donem almak gibi bisey tabiki söz konusu diil bu arada ama dogum kontrol hapi aliorum diye prezervatif takilmazsa sorun olabilir ihtimal dahilinde. Yaşadım biliorum napiyim yani. Bostan yere paranoyak olmadik. Ovulasyonda asla prezervatife guvenmem. Kondomun yanlis kullanım orani %20 kabul edilir sadece bosalmadan önce takan mi ararsin yirtildi mi diye bakmayan mi. Evhamliyim çünkü bazi erkekler surekli icine bosalsa hamile kalmiosun bazilari iki saniye prezervatifsiz girse tak hamile kaliosun. Karsindakinin sperm sayisi cok onemli.

X