Hamile kalırmıyım neden geri gelmedi

Umsefe

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
74
7
28
Bu gün eşimle birlikteliğim oldu sabah sprem genelde geri gelirdi hep bu gün geri gelmedi neden ve yumurtlama günüm kasığımda feçi şekil batma var ve ağrı var neden oluyor söyler misiniz bu kadar ağrım olmazdı

Bu gün eşimle birlikteliğim oldu sabah sprem genelde geri gelirdi hep bu gün geri gelmedi neden ve yumurtlama günüm kasığımda feçi şekil batma var ve ağrı var neden oluyor söyler misiniz bu kadar ağrım olmazdı
Gelmistir siz farketmemişsinizdir. Kendinizi strese sokmayin. Sakince gecikmeyi bekleyin.

Bebek istemiyorsunuz anladığım kadariyla bu şekilde korunmuyorsunuzdur inşallah!! Yumurtan catliyordur yumurtlama günündeysen

Her seferinde vücut aynı tepkiyi vericek değil. Korunmuyosanız da ihtimal cok yüksek bunu siz de biliyosunuz

Canım şimdi önceki konularına baktım uzun zamandır istiyormuşsun doktora gittin mi yumurta takibi yaptır hormonlarına baktır inşallah tez zamanda kavuşursun yavruna

Her seferinde vücut aynı tepkiyi vericek değil. Korunmuyosanız da ihtimal cok yüksek bunu siz de biliyosunuz
Kızlar birde şunu soylıyım bende 1.5 sene hamile kalamadım pko yüzünden klomen kullandim yinede olmadı c life macuna başlamıştım önceki konularımdan takip edebilirsiniz çok şükür bu ay hamile kaldım sizlere de tavsiye ederim sifa olur inşallah

Yok kazayla olan birşey ben bilmiyordu eşim sonradan akşam söyledi ben kenimi tutamadım hamile kalla bilirsin dedi aksine dün yumurtlama günüm dü ben ben anlamadım geri gelmediği için normalde geri dışarı akım yapar bu sefer olmadı yapmadı anlamadım

Gittim dokdora hiç bir sıkıntı yok dedi çocuğun olur dedi benim kazayla olan birşey eşim akşam sançım olunca söyledi ben kenimi tutamadım dedi geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz ben kenimi tutamadım içine boşaldım hamile kalabilirsin dedi bende anlamadım normalde hissederim bu sefer hissetmedim geri gelirdi busefer geri gelmedi hiç çok ağrım şişdetli kasık bölgemde tek taraflı hiç böyle ağrım olmazdı

Kızlar birde şunu soylıyım bende 1.5 sene hamile kalamadım pko yüzünden klomen kullandim yinede olmadı c life macuna başlamıştım önceki konularımdan takip edebilirsiniz çok şükür bu ay hamile kaldım sizlere de tavsiye ederim sifa olur inşallah
Benim sıkıntım yok çocuğum olabilir kazayla olan birşey

Gittim dokdora hiç bir sıkıntı yok dedi çocuğun olur dedi benim kazayla olan birşey eşim akşam sançım olunca söyledi ben kenimi tutamadım dedi geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz ben kenimi tutamadım içine boşaldım hamile kalabilirsin dedi bende anlamadım normalde hissederim bu sefer hissetmedim geri gelirdi busefer geri gelmedi hiç çok ağrım şişdetli kasık bölgemde tek taraflı hiç böyle ağrım olmazdı
Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir ya artık bunu herkesin bilmesi lazım keşke sabah geri geldi gelmedi yerine geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir onu araştırsan

X