Gebeliğe Hazırlık 🌺Hamile Kalma Vesileleri 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet sabreden derviş muradına ermiş misali. Düşüncelerinize hayran kaldım🥰 motive ediyorsunuz. Rabbim hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın. Rüyalarımda sürekli bebek görüyorum bazen kendi çocuğumu görüyorum, hamile olduğumu görüyorum sizce malum mu oluyor sizde de oldu mu böyle

Allah razı olsun. Ben ilk evlendiğim zaman (yaklaşık 3. 5 yıl önce) bir kere rüyamda bebeğimi gördüm. Cinsiyetine kadar. O zamanlar düşünmüyorduk çeşitli durumlardan dolayı.

Velhasıl yıllar sonra rabbim o rüyamdaki gibi bir evlat nasip ederse inşallah birkaç hafta sonra kucağıma alacağım.

Hiç umutsuz olmadım. Hep sabır hep sabır. Maddi ve manevi dua. Vücudumu ve zihnimi hazırlamaya çalıştım bu süreç için. Rabbim de nasip etti.

Herşey imtihan çerçevesinde zaten. Evlat da imtihan... Evlatsızlık da....

Rabbim inşallah size de hayırlısıyla nasip etsin 💕💕💕💕

Allah razı olsun. Ben ilk evlendiğim zaman (yaklaşık 3. 5 yıl önce) bir kere rüyamda bebeğimi gördüm. Cinsiyetine kadar. O zamanlar düşünmüyorduk çeşitli durumlardan dolayı.

Velhasıl yıllar sonra rabbim o rüyamdaki gibi bir evlat nasip ederse inşallah birkaç hafta sonra kucağıma alacağım.

Hiç umutsuz olmadım. Hep sabır hep sabır. Maddi ve manevi dua. Vücudumu ve zihnimi hazırlamaya çalıştım bu süreç için. Rabbim de nasip etti.

Herşey imtihan çerçevesinde zaten. Evlat da imtihan... Evlatsızlık da....

Rabbim inşallah size de hayırlısıyla nasip etsin 💕💕💕💕
Amin 🤲🤲 ben o kadar çok gördüm ki rüyamda bebeğimi. Emzirdiğimi bile gördüm belki çok düşündüğüm için psikolojik olarak bilinçaltıma yerleşti bilemiyorum. Sizn doğuma az kalmış ozaman rabbim hayırlıysa kucağınıza almak nasip etsin hamilelerin duası kabul olurmuş bana bol bol dua edin olur mu bnde sizn için edicem 😊

X