Hamile kalmak için tavsiyee

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karadenizliyasmin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
185
55
29
Arkadaşlar derdim var 1 buçuk yıllık evliyim hic korunmasız çocuğum olmadı benden sonra evlenenlerin çocuğu oldu benim durumumda olanlar nasıl hamile kaldiniz dua mi kur mu ne yaptınız doktora gittim bir başarısız klomen tedavi var herkez soruyor çocuk yok mu diye artik sikildim benim durumunda olup duayla hamile kaldim veya şunu yaptım bunu uyguladim diyenler nolur okuyup geçmeyin cvp yazın teşekkürler

Doktora gidip tedavine başlayacaksın canım. genel kontrollerden sonra rahim filmini çektir onu ihmal etme. ilk önce sen çabanı göster ki taktir Allahtan gelsin

Arkadaşlar derdim var 1 buçuk yıllık evliyim hic korunmasız çocuğum olmadı benden sonra evlenenlerin çocuğu oldu benim durumumda olanlar nasıl hamile kaldiniz dua mi kur mu ne yaptınız doktora gittim bir başarısız klomen tedavi var herkez soruyor çocuk yok mu diye artik sikildim benim durumunda olup duayla hamile kaldim veya şunu yaptım bunu uyguladim diyenler nolur okuyup geçmeyin cvp yazın teşekkürler

Çok afedersiniz kahkaha attım
Ben de duayla iş arıyorum. Duayla iş buldum veya şunu uyguladım diyen varsa beni de boş geçmeyin lütfen cevap yazın.

sadece dua ile de olmuyor sadece tıp ile de olmuyor.. şifamızı arayıp aynı zamanda dua da etmeliyiz.. Rabbim yazdıysa ve saati vakti geldiğinde oluyor.. Yani bizim istediğimiz zaman da değil, Rabbimin nasip ettiği zamanda oluyor.. bende bekliyorum 2,5 yıldır :KK43: ilk tüp denemem başarısız oldu.. ikinci denemem de dış gebelik oldu.. Rabbim isteyen herkese ve içinde sana da bana da hayırlısıyla versin inşallah..

Dua tabi et ama tıp da çok ilerledi.
Düzenli tedaviye geç. Eşin de kontrollerini olsun..
Umut hep var. Ama stres en büyük düşman unutma..

sadece dua ile de olmuyor sadece tıp ile de olmuyor.. şifamızı arayıp aynı zamanda dua da etmeliyiz.. Rabbim yazdıysa ve saati vakti geldiğinde oluyor.. Yani bizim istediğimiz zaman da değil, Rabbimin nasip ettiği zamanda oluyor.. bende bekliyorum 2,5 yıldır :KK43: ilk tüp denemem başarısız oldu.. ikinci denemem de dış gebelik oldu.. Rabbim isteyen herkese ve içinde sana da bana da hayırlısıyla versin inşallah..
Amin inşallah canim

Eşiniz doktora gitti mi ?
Benimde 1.5 yıl çocuk olmadı baya uğraştım kendi çapımda en son eşimi ikna ettim gitti sonuç azosperm imiş... yani önce tıp duanıda eksik etmede neyin ne olduğunu öğren yani

Çok afedersiniz kahkaha attım
Ben de duayla iş arıyorum. Duayla iş buldum veya şunu uyguladım diyen varsa beni de boş geçmeyin lütfen cevap yazın.

sen bence öncelikle inancını sorgula allah istemedikçe hiç bir kadın hamile kalamaz sebepler bahaneler olabilir doktorların imkansız dediği ama hamile kalan bir sürü insan var duayla iş arıyorum bulamadım diyecek inançta biri değilsin bence söylermisin sen allah için ne yapıyosunda duana icabet etsin

ben 5 yildir istiyorum iki defa kaybettim Allahtan hayirlisini dile sadece. Doktora git hormon testi ,gerekirse rahim filmi cektir herseyin hayirlisi canim seni cok iyi anliyorum

Benim arkadaşım 3 aylık evli ve şuan 6 haftalık hamile üstelik en az 1 yıl çocuk düşünmüyordu. Bir diğer arkadaşım 3 yıllık evliydi. Bir kez dış gebelik geçirdi. Çok çocuk istiyordu bugun de onun mutlu haberini aldık. O da 5 haftalık hamile... Önce eşinizle birlikte doktora gidip muayene olun, hamileliğe engel bir durum var mı diye...Duayla hamile kalmayı da ilk defa duydum.

ayrıca örnek arıyorsan ben burdayım eşimden ayrıldığımda lise mezunuydum rabbim yollarımı açtı memur oldum evlendim çocuğunuz olmaz dediler rabbim ummadığım anda hamilelik nasip etti inşallah sağlıcakla alırım kucağımada bence otur önce kendi kulluğunu sorgula kimsenin inancıylada dalga geçme

Benim arkadaşım 3 aylık evli ve şuan 6 haftalık hamile üstelik en az 1 yıl çocuk düşünmüyordu. Bir diğer arkadaşım 3 yıllık evliydi. Bir kez dış gebelik geçirdi. Çok çocuk istiyordu bugun de onun mutlu haberini aldık. O da 5 haftalık hamile... Önce eşinizle birlikte doktora gidip muayene olun, hamileliğe engel bir durum var mı diye...Duayla hamile kalmayı da ilk defa duydum.
Internet e yazarsanız duayla hamile kalan çok var bende şaşırdım sureleri bile var

Insallah cok korkuyorum sorun cikmasindan peki senin esinin tedavusi olmayacakmi

Para biriktiriyoruz :) ilk doktor olmaz dedi öyle diyene inanma allah korkusu yok zaten doktorlarda. Sonra ameliyat dediler başlamak için birikim şart öyle kolay olmuyormuş. Ama bizim durum ağır. Sizde öyle bi sorun çıkarsa ((ki inşallah çıkmaz) öyle ağır durumu olmayabilir yani sperm azlığı vardır belki benimkinde hiç yk çünkü ameliyat geçirmesi gerekli .tıp çok ilerledi korkma öyle belki hiçbirşey çıkmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X