Hamile kalmak isteyip kalamayanlar bunu dusunmemek icin neler yapiyorsunuz gelin toplanalim:-)

Ben tup bebek sürecinden ignelerden korkumdan başlayamıyorum:KK43:
Evet iğneler ah o iğneler 2 kez yedim onlar bi kez de aşılama şimdi 3. Cu için heyecanlanıyorum. Sana bişey diyeyim mi ben ilk seferinde çok korkup telaslanmisgim canım çok yanmıştı ama şimdi yeterki tüp bebek yapabilelimde o iğneleri bir sene her gün yapayım yeterki tüp bebek şansım olsun yeterki unut olsun iğneyi unuturum .. Rabbim herkese kendinden nasip etsin evladı bu en kıymetli dua değerini bilene

Ben iki buçuk yıldır bekliyorum ama olmuyor çevremde bir sürü yeni hamile var ama anladım ki olmuyor benim bebeğim benim gibi bekleyenler acaba neler yapıyorsunuz düşünmemek için paylaşalım istedim.Ben öğretmenim okuldayken düşünmemeye çalışıyorum ama eve gidince başa sariyorum artık yoruldum:KK43:
İKİ SENEYİ GEÇTİ AYNI BENİMDE DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA YİNEDE NEDEN DİYE AKLIMA GELİYO YAPCAK İŞEY YOK MALESEF

Öyle canım haklısın . Ben kıskanç biri değilim demek istedim tek bi düşüncem var bu konuda biraz argo olacak ama k.bakmayın. benim kocamdan peydahlamadiklari müddetçe kaynanamda doğurabilir gerisine saygi da sevgi de sonsuz. Kimsede benim olan yada olmayan olacak yada olmayacak olan çocuğum hakkında konuşmasın dedim ve bir senedir kimse bu konuda konuşamadı. İnsanlar konuşur hemde çok ve boş. O yüzden biz gözümüzü kulağımızı kapatıp önümüze bakmalıyız bu yaşlara bi daha gelmeyecegiz ye iç gelen gez hesabı yani
Ay canım ya sen aynı benim kafadansin ben de kaynanamin kardesine sorunca sen mi bakacaksın dedim bir kez daha da soramadi:-)

S
Ben de akrabalara Doğu görevinin bitmesini bekliyorum şartlar zor diyorum:-)
SoDna canım bende öyle diyorum eltin de doğu görevinden ya o nasıl doğurdu diyenler türedi bu seferde. Doguramadihim çocuk en çok beni ilgilendirir halbuki insanlara laf lazim

Ay
Benim de zoruma giden bu benden saklamalari ben dualar ediyorum onlar için onlar benden sallayınca kendimi kem gözlü hissediyorum ama içim kötü değil tanimamislar diyorum Rabbim inşallah isteyen herkese sağlıklı evlat versin
Aynenn bende böyle düşünüyorum tam da

Ay canım ya sen aynı benim kafadansin ben de kaynanamin kardesine sorunca sen mi bakacaksın dedim bir kez daha da soramadi:-)
İnsanlar çok boş ya gereksiz gereksiz konuşunca ne anlıyorlar bilmiyorum. Bende milletin ağzının payını verdim daha soran eden yok arada bi densiz çıkıyor onuda hallediyorum. Ay hele doktora gittinizmi hiç demezler mi .. hayret bişey sanki biz doktor diye bişey olduğunu bilmiyoruz o kadar saf salak biseyiz yani..

Evet iğneler ah o iğneler 2 kez yedim onlar bi kez de aşılama şimdi 3. Cu için heyecanlanıyorum. Sana bişey diyeyim mi ben ilk seferinde çok korkup telaslanmisgim canım çok yanmıştı ama şimdi yeterki tüp bebek yapabilelimde o iğneleri bir sene her gün yapayım yeterki tüp bebek şansım olsun yeterki unut olsun iğneyi unuturum .. Rabbim herkese kendinden nasip etsin evladı bu en kıymetli dua değerini bilene
Çok doğru söylüyorsun canım
S

SoDna canım bende öyle diyorum eltin de doğu görevinden ya o nasıl doğurdu diyenler türedi bu seferde. Doguramadihim çocuk en çok beni ilgilendirir halbuki insanlara laf lazim
Şimdi de Doğu gorevindeki ektin ki çıkmış :-) birinciyi doğursak ikinciyi soracaklar millete ne oluyorsa:-)

İnsanlar çok boş ya gereksiz gereksiz konuşunca ne anlıyorlar bilmiyorum. Bende milletin ağzının payını verdim daha soran eden yok arada bi densiz çıkıyor onuda hallediyorum. Ay hele doktora gittinizmi hiç demezler mi .. hayret bişey sanki biz doktor diye bişey olduğunu bilmiyoruz o kadar saf salak biseyiz yani..
Bi biz cahiliz zaten tek onlar akıllı:-)

Çok doğru söylüyorsun canım

Şimdi de Doğu gorevindeki ektin ki çıkmış :-) birinciyi doğursak ikinciyi soracaklar millete ne oluyorsa:-)
Ben ikisini tek seferde yapıp konuyu kapatmayı düşünüyorum:emir_bebek::emir_bebek::dua: lafı ağızlarına tikarim inşallah :anneadayı: bizde mi öyle olacağız acaba diye de korkuyorum ya bizde ilerde gelinlere kızlara böyle boş boş konuşursak :bicak:o_O

Ben ikisini tek seferde yapıp konuyu kapatmayı düşünüyorum:emir_bebek::emir_bebek::dua: lafı ağızlarına tikarim inşallah :anneadayı: bizde mi öyle olacağız acaba diye de korkuyorum ya bizde ilerde gelinlere kızlara böyle boş boş konuşursak :bicak:o_O
Ayy inşallah canım ikiz olur ben de bayılıyorum ikizlere:-) yok ben öyle olmayacağım kendime siz veriyorum:-)

H

Haklısın canım yanlış anlam isim kusura bakma. Hakkını helal et. Evet çocuk yapma konusunu bende konuşmuyorum eskiden olmuyor şöyle böyle diye konusurdum baktım ki kimse anlamıyor hala herkes boş konuşmanın peşinde şimdi ben konuyu actirmiyorum. Dışardan baksan hayatımda herşey yolunda coknmutluyum çocuk işini de doğu görevi bitene kadar erteledim ama tabi dışardan bakınca..
Aşkolsun helal olsun tabiki..
Allah gönlüne göre versin inşallah.. Ne hissettiğini tahmin edebiliyorum. Ama ümidini kaybetme.. Biliyorsun bu bir mucize ve Allah kimse isterse ona nasip ediyor.. Hayatında hersey cok güzel gidiyorsa(maşallah) demek ki bu da senin sınavın.. Eminim ki bu sınavı gececeksin.. Ve Allah bir gün sana da nasip edecek anne olmayı.. Dualarım seninle.. Sağlıklı ve hayırlı bir evladın olsun dilerim :)

Oh ben de 32 :)
Kızlar gençsiniz daha be olur Allahın izniyle inşallah.. Mesela beni yaş konusu da strese sokuyor şu an.. Oh ne güzel hemen hamile kaldım , 32 bitmeden anne olucam dedim... Olmadı :) biraz da o yüzden korunmadım kürtajdan sonra.. Umarım bir dahaki sefer sağlıkla nasip olsun..

C
Aşkolsun helal olsun tabiki..
Allah gönlüne göre versin inşallah.. Ne hissettiğini tahmin edebiliyorum. Ama ümidini kaybetme.. Biliyorsun bu bir mucize ve Allah kimse isterse ona nasip ediyor.. Hayatında hersey cok güzel gidiyorsa(maşallah) demek ki bu da senin sınavın.. Eminim ki bu sınavı gececeksin.. Ve Allah bir gün sana da nasip edecek anne olmayı.. Dualarım seninle.. Sağlıklı ve hayırlı bir evladın olsun dilerim :)
Cook teşekkür ederim ictn dilekleri- için Rabbim buna da bi yok çizmiştir elbet bu zor günler de geçer hangi zor günü geçmiyor ki insanın. Sağol canim

X