Hamile kalmak isteyip kalamayanlar bunu dusunmemek icin neler yapiyorsunuz gelin toplanalim:-)

Lice_sss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.283
9.122
Ben iki buçuk yıldır bekliyorum ama olmuyor çevremde bir sürü yeni hamile var ama anladım ki olmuyor benim bebeğim benim gibi bekleyenler acaba neler yapıyorsunuz düşünmemek için paylaşalım istedim.Ben öğretmenim okuldayken düşünmemeye çalışıyorum ama eve gidince başa sariyorum artık yoruldum:KK43:

Valla canım hepimiz kafaya takıyoruz maalesef. Ne desek boş. Zaten takmayan hemen hamile kalıyor :)
Sen yine çalışıyorsun vakit geçiyor bir şekilde ben evde bütün gün kafamda. Elimde tel forumu okuyup duruyorum. Öyle olunca da biran bile unutamiyorsun. Keşke bir ilaci falan olsa da ictigimizde dusunmesek :)

Valla canım hepimiz kafaya takıyoruz maalesef. Ne desek boş. Zaten takmayan hemen hamile kalıyor :)
Sen yine çalışıyorsun vakit geçiyor bir şekilde ben evde bütün gün kafamda. Elimde tel forumu okuyup duruyorum. Öyle olunca da biran bile unutamiyorsun. Keşke bir ilaci falan olsa da ictigimizde dusunmesek :)
aynen cnm bende senin gibiyim zurekli forumda kim nasil hamile kalmis neler yapmis testler pozitif cikmismi kafayi yemek uzereyim

Haklısın canım haftasonları ben de hep evde forumdayim ama okuldayken de bazen veliler geliyor yanında kucağında çocuk gözlerim doluyor:KK43: keşke ilacı olsa dediğin gibi şu yerine onu içerdim :-) evde olmanın iyi yani istediğin tarihte doktora gidebilirsin ama bu yönden sanslisin canım:-)

Haklısın canım haftasonları ben de hep evde forumdayim ama okuldayken de bazen veliler geliyor yanında kucağında çocuk gözlerim doluyor:KK43: keşke ilacı olsa dediğin gibi şu yerine onu içerdim :-) evde olmanın iyi yani istediğin tarihte doktora gidebilirsin ama bu yönden sanslisin canım:-)
Orasi oyle tabi canm ama git gel doktora o da yipratiyor artk insani. Ne ogretmenisin buarada?

Burdan pozitifi görünce mutlu oluyorum nedense:) kimseyi tanimiyoruz ama duygular dualar ortak.. Umutlaniyor insan olumlu örnekleri görünce canm..
Umut insanı ayakta tutuyor canım bakıyorum bazen konu açmış hamilelikte ilgili bi süre sonra hamile kalmış umutlaniyorum ben de:-)

Umut insanı ayakta tutuyor canım bakıyorum bazen konu açmış hamilelikte ilgili bi süre sonra hamile kalmış umutlaniyorum ben de:-)
aynen cnm oyle yaaa umutla bekliyoruz istee rabbim en kisa zamanda hepimize nadip eder insaallah bata kaldi 8 gun heyecanla olmamayi bekliyorum tuvalete gdyrm akinti geliyorda acaba yerlesme kanamasimi geldi diyrum boe psikoloji bozuklugu yasiyorum yani

Burdan pozitifi görünce mutlu oluyorum nedense:) kimseyi tanimiyoruz ama duygular dualar ortak.. Umutlaniyor insan olumlu örnekleri görünce canm..
aynen cnm hele dun gece o kadar cok pozitif gordumki esime gosteriyorum bak ne guzel diye oda dikkalica bakiyor falan bizimde bu ay cikicak diyor umut fakirin ekmegiymis yaa :)

Evet ya bende oyle bircok kisiyi takip ettim :))) onceden hemen hamilelik takvimi yapanlara içten içe kızıyordum hemen takvim koyuyorlar sonra Allah korusun kimyasal vs oluyor uzuluyorlar diye ama. Sonradan kim ne deneyip de hamile kalmis kontrol etmesi daha kolay oluyor. :KK49:
Mesela 1 ay once bisey denemis. Sen okurken altta takvim varsa işe yaramış demekki diyorum. Artik psikopatlastim iyice :KK76:
Bende ucretliye fln mi basvursam diyorum ya oyalanacak biseyler lazim....

Telefonlarımızı, bilgisayarlarımızı sakince elimizden bırakıyoruz... Bu siteye girmiyoruz.. Okumuyoruz, görmüyoruz.. Evdeki idrar testlerini çöpe atıyoruz.. Çalışıyorsak daha daha dahaaa cok çalışıyoruz.. Çalışmıyorsak kendimize seveceğimiz keyifli vakit geçireceğimiz bir hobi ediniyoruz.. Kimseyle bebek, hamilelik muhabbeti yapmıyoruz.. Ha bi de aman ben artık istemiyorum bebek falan diyoruz.. Birlikte olurken anın tadını çıkarıyoruz.. Öyle acaba sperm ulaştı mı bilmem ne diye kurmuyoruz..
Denedim oldu tavsiye ederim :)

aynen cnm oyle yaaa umutla bekliyoruz istee rabbim en kisa zamanda hepimize nadip eder insaallah bata kaldi 8 gun heyecanla olmamayi bekliyorum tuvalete gdyrm akinti geliyorda acaba yerlesme kanamasimi geldi diyrum boe psikoloji bozuklugu yasiyorum yani
Benim de çarşamba görünüyor canjm bat yakinmis:-)

Telefonlarımızı, bilgisayarlarımızı sakince elimizden bırakıyoruz... Bu siteye girmiyoruz.. Okumuyoruz, görmüyoruz.. Evdeki idrar testlerini çöpe atıyoruz.. Çalışıyorsak daha daha dahaaa cok çalışıyoruz.. Çalışmıyorsak kendimize seveceğimiz keyifli vakit geçireceğimiz bir hobi ediniyoruz.. Kimseyle bebek, hamilelik muhabbeti yapmıyoruz.. Ha bi de aman ben artık istemiyorum bebek falan diyoruz.. Birlikte olurken anın tadını çıkarıyoruz.. Öyle acaba sperm ulaştı mı bilmem ne diye kurmuyoruz..
Ah keşke o dediklerini bi yapabilsek... Herşey daha kolay olacak canim..

Evet ya bende oyle bircok kisiyi takip ettim :))) onceden hemen hamilelik takvimi yapanlara içten içe kızıyordum hemen takvim koyuyorlar sonra Allah korusun kimyasal vs oluyor uzuluyorlar diye ama. Sonradan kim ne deneyip de hamile kalmis kontrol etmesi daha kolay oluyor. :KK49:
Mesela 1 ay once bisey denemis. Sen okurken altta takvim varsa işe yaramış demekki diyorum. Artik psikopatlastim iyice :KK76:
Bende ucretliye fln mi basvursam diyorum ya oyalanacak biseyler lazim....
Ne mezunusun canım imkanın varsa başvur evde durmaktan sıkıldım diyorsan az saat olan okula verirler bakarsin

Her yeni gün yeni umut demek arkadaşlar Allahtan umut kesilmez hayatta öyle acılar öyle derin yokluklar varki bunları düşünerek sabretmek gerek ben iki buçuk senedir istiyorum ama olmadı büyük ihtimalle de olmayacak ama yapacak bişey yok derdi veren dermaninida verir . 16 tane yeğenim var can parçası hepsi benim canım ciğerim öğle çok seviyordum ki çocukları aslında çocuklar beni öğle çok seviyor ki parklarda otobüste hastanede saçma sapan yerlerde bile benle oynamak istiyorlar beni hiç tanımayan çocuklar bile çok garip geliyor ben yokluğunu hissetrikce etrafımda minik eller ayaklar çoğalıyor. Ben kafama takmiyorum. Ben evlendikten sonra evlenen el tim gorumcem doğum yaptı ablalarim 4 çocuk doğurdu yani 4 yeğenim oldu yakın arkadaşlarımın hepsinin bebeği var bir benim yok hatta herkes çocuklarda seni çok seviyor senin en acı imtihan bu galiba deyip duruyor . Çok ilginç. Ama dedim ya ben kafama takmiyorim eskiden çok duygusal biriydim sulu göz hatta ama hayatta öyle garip syler öğretti ki artık hiç bir şeye aglamiyorim hani her ay adet olunca ağlayan kadınlar var ya onları anlamıyorum ben adet olduğum için sukreden gruptayim.... Çok şükür ki hala adet olabiliyorumm. Henüz bi damla bile gözyaşı düşülmesi yanaklarimdan derdi veren Allah dermanida verir elbet dedim sabrediyorum şükrüm daha çok Rabbim bunaltmadan hayırlı bi kapı acar inşallah. Uzun oldu bi an dertlendim k.bakmayn

Denedin oldu nu canım ay ne güzel maşallah :-) bunu yapabilsem önce kendime iyilik yapmış olurum:-)

Ne mezunusun canım imkanın varsa başvur evde durmaktan sıkıldım diyorsan az saat olan okula verirler bakarsin
Biyoloji mezunuyum canim. Ama baska derslere basvurabiliyomuyz bilmiyorum. Lise çocuklarıyla ugrasmak cok zor küçük olsalar smdiye coktan basvurmustum da..

X