Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak istiyorum 😊

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım dilerim hiç sıkıntı yaşamazsın duanı eksik etme olur mu♥️ Ben Diyarbakır da oturuyorum inan burda hiç iyi bi doktor bulamadım😖 sürünüyorum resmen. 😕
İnşallah canım Allah razı olsun. İnşallah çıkar karşına merhametli düzgün bir doktor ,Rabbim tez vakitte bi yavru nasip etsin inşallah 🌸

İnşallah canım Allah razı olsun. İnşallah çıkar karşına merhametli düzgün bir doktor ,Rabbim tez vakitte bi yavru nasip etsin inşallah 🌸
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum bilgilerin için.❤️ Peki ek ücret ödedin mi tedavi için yani gitsem kabul etseler nasıl bi ücret öderim♥️

Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum bilgilerin için.❤️ Peki ek ücret ödedin mi tedavi için yani gitsem kabul etseler nasıl bi ücret öderim♥️
Cümlemizden inşallah 🌸 klomen çok ucuz 15,20 lira diye hatırlıyorum. Fostimon iğne tanesi 65₺ ama muhtemelen vermez benim doktorum ekstra büyümeye yardımcı olsun diye 3 tane verdi normalde verilmiyo hemen. Çatlatma iğnesinin tanesi 100₺ di ondan bana 2 tane verdi sana hiç kullanmayabilirde veya 1 tane yetebilir durumuna göre 🌸 onun dışında hormon tahlilleri falan isterse o olur her hastanenin farklı fiyatı benimki 85ti galiba. Fiyatlar böyleydi canım

Cümlemizden inşallah 🌸 klomen çok ucuz 15,20 lira diye hatırlıyorum. Fostimon iğne tanesi 65₺ ama muhtemelen vermez benim doktorum ekstra büyümeye yardımcı olsun diye 3 tane verdi normalde verilmiyo hemen. Çatlatma iğnesinin tanesi 100₺ di ondan bana 2 tane verdi sana hiç kullanmayabilirde veya 1 tane yetebilir durumuna göre 🌸 onun dışında hormon tahlilleri falan isterse o olur her hastanenin farklı fiyatı benimki 85ti galiba. Fiyatlar böyleydi canım
Canım çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldun inşAllah bu ay gideceğim hastaneye istediğim gibi bi ilgilenen takip edecek bi doktor bulurum Allah razı olsun ♥️

Pco sendromu var canım doktor tedavi olmadan olmaz dedi kaç doktora gittim inan yıldım yani he doktorlara da bekarken gittim en son nişanlıydım gittiğimde doktor olmaz hiç bekleme dedi kestirip attı bende ovülasyon testi kullandım 8 gün önce pik verdi ama inan test yapmak istiyorum bi yandan bi yandan da doktorun dediği aklıma geliyor saatlerce ağlıyorum bu arada 3 aylık evliyim
Canım bu kadar ümitsiz olma pko gebe kalmaya engel değil inan bir sürü kadın var pko lu ve doğal yolla hamile kalan bile bende ilk gittiğimde yıkılmıştım ama klomen tedavisi ile çözülebilir birşey yumurtlamanı sağlayıp eğer kendini çatlamazsa iğne veriyor ve daha çok çok yeni evlisin benim 2,5 sene oldu ama ben hala inanıyorum inancımı kaybetmedim kür yapmadım ama şifa niyetine incir aldım yedim ceviz fındık sağlıklı beslenmeye başladım, başka bir sorun yoksa bence inanalım eminim olur biraz sabır 🤲🤲🥰

Canım bu kadar ümitsiz olma pko gebe kalmaya engel değil inan bir sürü kadın var pko lu ve doğal yolla hamile kalan bile bende ilk gittiğimde yıkılmıştım ama klomen tedavisi ile çözülebilir birşey yumurtlamanı sağlayıp eğer kendini çatlamazsa iğne veriyor ve daha çok çok yeni evlisin benim 2,5 sene oldu ama ben hala inanıyorum inancımı kaybetmedim kür yapmadım ama şifa niyetine incir aldım yedim ceviz fındık sağlıklı beslenmeye başladım, başka bir sorun yoksa bence inanalım eminim olur biraz sabır 🤲🤲🥰
Bende bu ay çakşır suyu içiyorum kuzum

Eklentiler

• 93E814A7-31D4-486E-BED7-83858420B01B.jpeg
    93E814A7-31D4-486E-BED7-83858420B01B.jpeg
    157,8 KB · Görüntüleme: 70
  • 8404649F-24F4-413A-8B5E-64385A15094C.jpeg
    8404649F-24F4-413A-8B5E-64385A15094C.jpeg
    156,5 KB · Görüntüleme: 71
Araştırdım canım o İbrahim Saraçoğlu tarifine göre yaptım 7. Günüm işte bakalım 15 gün içip bırakacağım inşallah Rabbim nasip etsin hepimize hayırlısıyla hayırlı bir evlat 🙏🥰😍😘
Hadi hayırlısı inşaallahhhh, bende soğan kürünü uyguladım erken adet oldum yani 13.günümde hastalandım tamda yumurtlama dönemimde, şimdi 4gün oldu adetimin bitişi, tekrar soğan kürü yapacakmıyım, bu arada hayıt otuda içiyorum

Anladım canım dilerim hiç sıkıntı yaşamazsın duanı eksik etme olur mu♥️ Ben Diyarbakır da oturuyorum inan burda hiç iyi bi doktor bulamadım😖 sürünüyorum resmen. 😕
Doğunun ve güneydoğunun hatta bnce iç Anadolu’nun en iyi doktorları diyarbakırda bence siz iyi araştırmamışsınız 😌
Zeki akkum
Hakan çoksüer
Uğur değer
Şuan aklıma ilk gelenler

Doğunun ve güneydoğunun hatta bnce iç Anadolu’nun en iyi doktorları diyarbakırda bence siz iyi araştırmamışsınız 😌
Zeki akkum
Hakan çoksüer
Uğur değer
Şuan aklıma ilk gelenler
Kesinlikle gitmeyin Hakana yalan herseyi sadece reklam pesinde gelisi güzel tedavi yalanla dolanla fazla para alio cok basarili gibi gösterior kendinj

X