Hamile miyim bakın

hyl1907d

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
61
23
32
Arkadaşlar adetim iki gün geçmişti bulantım vardı hamilrmiyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 166
Var bi şeyler ya çok net çıkmış, hayırlı olsun:)

Ümitlenmek istemiyorum ama şimdi hastaneye gidiyorum
canım hata çıkma oranı herşeyde var ki kan tahlilinde bile olabiliyor bazen laboratuvardan kaynaklı.ama çizgiler oldukça net beta hcg yükselmiş bence iyice.hakkında hayırlısı olsun kanda da garantile sonucunu yaz mutlaka buraya aklına kötü şeyler getirme.

tebrik ederim :) ama sorduğun sorunun cevabını eminim sende biliyorsun :)

Nispet yapmak icin mi paylasiyosun?? :KK30::confused::KK71:
Şaka biryana tabiki bariz cikmis canım. Sormana bile gerek yok. Hayirli olsun. Allah saglikla nasip etsin.

Bu kadar bariz beliren bir cizginin ne anlama geldigini bilmedigi sanmiyorum:) ya dogru gordugune inanamadin ya da cidden nisbet yapiyorsun:)

Saka bir yana hayirli olsun

ben şook kız allasen hamile değilsin desek inanacak mıydın bu bildiğin bariz gözümüze giren cinsten kırmızıııı :KK70: hayırlı uğurlu olsun bebişin canım :dua::dua:

Keseyi görene kadar hamile değilsin. İlla kötü birşey mi duymak istiyorsunuz siz acaba ya ?
Hayırlı olsun muhtemelen hamilesiniz..

KIzlar hamileyim bhcg 471,55 çıktı devlete gittim bilgi vermedi haftaya devletten randevu aldım gideceğim değerler normal mi

KIzlar hamileyim bhcg 471,55 çıktı devlete gittim bilgi vermedi haftaya devletten randevu aldım gideceğim değerler normal mi
Normal canim masallah garanti olsun diye iki gun sonra tekrarlayabolirsin ama bence gerek yok. Randevuyu erkene almissin haftaya cuma filan kese anca goeunur aslinda

Kızlar merhaba. Ben 24 şubatta adet gördüm. 27 Şubat gecesi bitti. 7 martta eşimle ilişkiye girdik. Bacaklarımı havaya kaldırıp sırt üstü yarım saat uzandım. İki gündür bel ağrısı kasık ağrısı baş dönmesi mide bulantısı ve karın ağrısı var. Sizce hamile olma veya tutma ihtimali var mı? Yoksa ben boşuna mı ümitleniyorum.?

Kızlar merhaba. Ben 24 şubatta adet gördüm. 27 Şubat gecesi bitti. 7 martta eşimle ilişkiye girdik. Bacaklarımı havaya kaldırıp sırt üstü yarım saat uzandım. İki gündür bel ağrısı kasık ağrısı baş dönmesi mide bulantısı ve karın ağrısı var. Sizce hamile olma veya tutma ihtimali var mı? Yoksa ben boşuna mı ümitleniyorum.?
tabiki tutma ihtimali her zaman vardir kac aydir deniyorsun peki

Hamile olacaksanda henüz değilsin bacım yumurtanın eğer dollenmisse bi haftalık bi yolculuğu olacak önce.. Ki bu yolculuk onun için çok uzun dünyayla ay mesafesi kadar bi yol.. Bu süreçte herhangi bir belirti yasamassin muhtemelen psikolojiktir.. İnşallah hayırlı haberlerini alırız seninde...

Hamile olacaksanda henüz değilsin bacım yumurtanın eğer dollenmisse bi haftalık bi yolculuğu olacak önce.. Ki bu yolculuk onun için çok uzun dünyayla ay mesafesi kadar bi yol.. Bu süreçte herhangi bir belirti yasamassin muhtemelen psikolojiktir.. İnşallah hayırlı haberlerini alırız seninde...
İnşallah yaa. Bir tane var 2 yaşı bit bir tane daha istiyorum 1 senedir uğraşıyorum olmuyor

X