Hamile miyim? Çok korkuyorum

Marvellc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
201
68
26
11 hafta önce bir ilişki yaşadım ve ardından 2 defa regli oldum ikinci reglimin ilk günü pıhtılı oldu 4 tane idrar testi yaptım hepsi negatifti hamilelikten korkuyorum psikolojim bozuldu iyice kesin bir cevap istiyorum artık rüyamda da testimin pozitif çıktığını gördüm lütfen bilginiz varsa detaylandırarak yazar mısınız

Ya emin misiniz inşallah öyledir internette adet olunuyor falan yazıyo
Adet olunmuyor ustune gorme oluyor o da hafif lekelenme tarzinda oluyor siz normal adetiniz gibi olduysaniz ustelik iki defa hamile olamazsiniz testlerde negatif ciktigina gore degilsiniz suan hamileyim adetim gecer gecmez pozitif cikti

Canim git binkan testi yaptir ozelde..2.3 saate cikiyor zaten en gec.. asla sanmiyorum..hamile oldugunuda..icin rahatlar..

Adet olunmuyor ustune gorme oluyor o da hafif lekelenme tarzinda oluyor siz normal adetiniz gibi olduysaniz ustelik iki defa hamile olamazsiniz testlerde negatif ciktigina gore degilsiniz suan hamileyim adetim gecer gecmez pozitif cikti
Yaa çok saolun içimi rahatlattınız Rabbım de sizin istediğinizi gonlunuzdekini versin inşallah size

Anladim..canim.idrar testi al yap..erken gebelik.olanlarindan..zatrn 2 ay gecmis..keisn cikar zaten..testte varsa bisey
En son testi 6 7 hafta geçmişken yaptım iyi bir testi 54 liraya almıştım o da negatif çıkmıştı ama yanlış çıkabilir diyorlar adetten sonra toplam 4 test yaptım

Ya Allah razı olsun baya rahatlattınız beni ve sizce yüzdelerseniz %kaç ihtimali var bu da son sorum olsun
korkma hamile değilsiniz 2 kez adet olmuşsunuz imkansız yani hamile olsaydınız testte çıkardı ama bundan sonra daha dikkatli ol uygun bir korunma yöntemi kullanın

X