Hamile miyim diye merak edenler

Hayat su 0606

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
112
62
24
Hamileymişim 🥰 adetime 6 gün kala predictor early test yaptım, negatif çıktı. 5 gün kala yaptım. Çoookkk silik bir çizgi çıktı. Sonra kan testi yaptırdım. Bhcg 10 çıktı. İlk oğlumda da aynen böyle olmuştu. Cumartesi doktora gideceğim. Umarım keseyi görürüm. Sağda ve solda kasıklarımda batmalar oluyor, anlık kramplar giriyor bazen. Sıkıntı olmaz değil mi?
Ne zaman kan verdin canım adetinden önce hayırlı olsun inşallah kuzum benim normal bence batma olması sıkma canını

Hayat su 0606

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
112
62
24
Hamileymişim 🥰 adetime 6 gün kala predictor early test yaptım, negatif çıktı. 5 gün kala yaptım. Çoookkk silik bir çizgi çıktı. Sonra kan testi yaptırdım. Bhcg 10 çıktı. İlk oğlumda da aynen böyle olmuştu. Cumartesi doktora gideceğim. Umarım keseyi görürüm. Sağda ve solda kasıklarımda batmalar oluyor, anlık kramplar giriyor bazen. Sıkıntı olmaz değil mi?
Bende adete 9 gün varken çok az pembemsi leke olarak geldi daha sonra kahve rengi lekelenme oldu adet sancısı gibi az sancı oldu ve ertesi gün geçti erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra da beyaz yapışkan akıntım oldu adete 6 gün var iken de normal gebelik testi yaptım negatif çıktı şimdi 4 gün var adete hafif hafif sancım da başlıyor sanki adet olacam galiba böyle bir şey yaşayan var mı

samyeli112233

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2013
1.102
591
Merhaba bat 24 kasim da.yarim sabah.test yaosam silik de olsa cikar mi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1626 gün geçti.

Dilk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
40
17
33
Bende adete 9 gün varken çok az pembemsi leke olarak geldi daha sonra kahve rengi lekelenme oldu adet sancısı gibi az sancı oldu ve ertesi gün geçti erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra da beyaz yapışkan akıntım oldu daha sonra da adete 7 gün var iken gebelik testi yaptım negatif çıktı yine 5 gün var şu an kafam o kadar karışık ki gerçi adet olacakmışım gibi hafif hafif sancı da başladı bugünlerde sizce nedir bu
Sonucunuz ne oldu acaba

Burcu D

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
2
0
32
Merhaba aranıza yeni katıldım. Ben de hamile kalmak için 2 aydır çabalıyorum. Tutmayınca ovülasyon testine başladım 22 günde bir regl oluyorum 14. Günde çift koyu çizgiyi gördüm. Örgünü önceki günü ve ertesi günü değerlendirdim. Şimdi reglime 3 gğn var. Her zaman reglime 10 gün kala göğüslerim acır şişerdi. Bu sefer hiç göğüs şişmesi acıması yok. İnanılmaz belim ağrıyo karnım regl olucakmışım gibi ağrıyo. Ovülasyonda silik çizgi çıkıyo ama y çizgis baya silik. İlişkiye girmemden bi hafta sonra sağ kaşığımda batma seğirme gibi bişi oldu ama önceki ayda da olmuştu hamile kalamamıştım. İlk defa övğlasyonla denedim ve yine tutmadı gibi geliyo. Hamile kalan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? Doğru mu kullanmışım ovülasyonu