Hamile miyim diye merak edenler

Bende adete 9 gün varken çok az pembemsi leke olarak geldi daha sonra kahve rengi lekelenme oldu adet sancısı gibi az sancı oldu ve ertesi gün geçti erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra da beyaz yapışkan akıntım oldu daha sonra da adete 7 gün var iken gebelik testi yaptım negatif çıktı yine 5 gün var şu an kafam o kadar karışık ki gerçi adet olacakmışım gibi hafif hafif sancı da başladı bugünlerde sizce nedir bu
Sonucunuz ne oldu acaba

Merhaba aranıza yeni katıldım. Ben de hamile kalmak için 2 aydır çabalıyorum. Tutmayınca ovülasyon testine başladım 22 günde bir regl oluyorum 14. Günde çift koyu çizgiyi gördüm. Örgünü önceki günü ve ertesi günü değerlendirdim. Şimdi reglime 3 gğn var. Her zaman reglime 10 gün kala göğüslerim acır şişerdi. Bu sefer hiç göğüs şişmesi acıması yok. İnanılmaz belim ağrıyo karnım regl olucakmışım gibi ağrıyo. Ovülasyonda silik çizgi çıkıyo ama y çizgis baya silik. İlişkiye girmemden bi hafta sonra sağ kaşığımda batma seğirme gibi bişi oldu ama önceki ayda da olmuştu hamile kalamamıştım. İlk defa övğlasyonla denedim ve yine tutmadı gibi geliyo. Hamile kalan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? Doğru mu kullanmışım ovülasyonu

Merhaba aranıza yeni katıldım. Ben de hamile kalmak için 2 aydır çabalıyorum. Tutmayınca ovülasyon testine başladım 22 günde bir regl oluyorum 14. Günde çift koyu çizgiyi gördüm. Örgünü önceki günü ve ertesi günü değerlendirdim. Şimdi reglime 3 gğn var. Her zaman reglime 10 gün kala göğüslerim acır şişerdi. Bu sefer hiç göğüs şişmesi acıması yok. İnanılmaz belim ağrıyo karnım regl olucakmışım gibi ağrıyo. Ovülasyonda silik çizgi çıkıyo ama y çizgis baya silik. İlişkiye girmemden bi hafta sonra sağ kaşığımda batma seğirme gibi bişi oldu ama önceki ayda da olmuştu hamile kalamamıştım. İlk defa övğlasyonla denedim ve yine tutmadı gibi geliyo. Hamile kalan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? Doğru mu kullanmışım ovülasyonu
Canım hamile kaldınmı merak ettim bende ilk defa ovulasyon denedim de aynı şeyleri yaşıyorum

Batma ve ağrı olur hamileysen. Adet sancısı gibi olur ama adet olmazsın. Belinde ağrı olur. Sabah erken saatlerde kalktığında halsizlik hissedersin. Ayrıca erken gebelik belirtisi olarak mide guruldaması olur. İştah açılır. Bunlar kişiden kişiye değişen erken hamilelik belirtisi. İnşallah tez zamanda bebek haberini alırsın. İsteyen herkese sağlıklı sıhhatli bebişler versin Allahım🤲
Merhaba benimde bel ağrım adetime 10 gün kala oldu bugün 6 gün var ama öyle eskisi gibi ağrımıyor sadece arada kasigimda batma oluyor göğsüm hasaslasmis öyle ama dolgunluk yok bugün bi arada baş dönmem oldu

X