Hamile miyim hanımlar ?

Gnskrky12

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
245
169
34
Herkese selamlar hanımlar. Gecen ay bebek sahibi olmaya karar verdik ve henüz daha ilk denememiz ben tabi heyecanla normal adet tarihini beklemeden erken gebelik testi aldim ve yaptım. C tarafı dahi koyu değil silik cıkti. Ama t tarafında da hafif çok dikkatli bakınca kırmızılık var daha once erken gebelik testi yapan oldu mu sonuc nedir sizce meraktan ölüyorum herkes farklı şeyler yazmış testin fotoğrafını atayım dedim sizler yorumlarsaniz sevinirim 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20210322-154551_Gallery.jpg
    Screenshot_20210322-154551_Gallery.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 97
Testiniz bozuk bence. Belki de az idrar damlattiniz bilmiyorum. C öyle çıkmaması lazım sonuç ne olursa olsun

Arkadaşlara katılıyorum test bozuk gibi, bir de bu erken gebelik testlerine çok para vermek yerine kaset testleri almanızı öneririm.

Herkese selamlar hanımlar. Gecen ay bebek sahibi olmaya karar verdik ve henüz daha ilk denememiz ben tabi heyecanla normal adet tarihini beklemeden erken gebelik testi aldim ve yaptım. C tarafı dahi koyu değil silik cıkti. Ama t tarafında da hafif çok dikkatli bakınca kırmızılık var daha once erken gebelik testi yapan oldu mu sonuc nedir sizce meraktan ölüyorum herkes farklı şeyler yazmış testin fotoğrafını atayım dedim sizler yorumlarsaniz sevinirim 🥰
Sonucun ne oldu canım

X