Gebeliğe Hazırlık Hamile miyim ? Hayali 2. Çizgi görüyorum sanırım . yardım edin!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bebisibeklerkeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
156
87
27
IMG_20210129_195229.jpg
yasmini bırakalı 3 ay kadar oldu artık bi bebeğimiz olsun istiyoruz . bu sabah testi yaptığımdan beri belli belirsiz bi 2. Çizgi görüyorum mantığım orda bişey olmadığını söylese de engel olamadım kendime biliyorum yıllarca hamile kalmak isteyen çabalayan bir sürü çift var ama kafamı karıştıran bişey var yasminden önceki regl döngüm 28 gündü geçen ay 34. gün gelmişti bu ay da 31. Günümdeyim hapla bi ilgisi var mı acaba ? Ya da başka bi sorunum mu var ?

Yasminden sonra kendi düzenine dönersin pcos varsa gecikmeli adet oluyorsan yine gecikmeli olmaya devam edersin bi de ilaci biraktigin ilk ay kanaman az olur çekilme kanaması deniyor

Kist degil benim dedigim sendrom polikistikover sendromu olunca adetler düzensiz oluyor. Yasminden önce regl düzeniniz nasilsa birakinca da ayni olur

Eki Görüntüle 2772225 yasmini bırakalı 3 ay kadar oldu artık bi bebeğimiz olsun istiyoruz . bu sabah testi yaptığımdan beri belli belirsiz bi 2. Çizgi görüyorum mantığım orda bişey olmadığını söylese de engel olamadım kendime biliyorum yıllarca hamile kalmak isteyen çabalayan bir sürü çift var ama kafamı karıştıran bişey var yasminden önceki regl döngüm 28 gündü geçen ay 34. gün gelmişti bu ay da 31. Günümdeyim hapla bi ilgisi var mı acaba ? Ya da başka bi sorunum mu var ?
Yasmin düzenli adet olmanızı sağlamış bırakınca eski düzeninize dönmüşsünüz böyle olur zaten. Ben malesef çizgi göremedim ama fotoğrafta çıkmıyordur belki. Size tavsiyem yumurtlama takibi yapın düzensiz oluyorsanız yakalaması zor olur yumurtlama gününü

Eki Görüntüle 2772225 yasmini bırakalı 3 ay kadar oldu artık bi bebeğimiz olsun istiyoruz . bu sabah testi yaptığımdan beri belli belirsiz bi 2. Çizgi görüyorum mantığım orda bişey olmadığını söylese de engel olamadım kendime biliyorum yıllarca hamile kalmak isteyen çabalayan bir sürü çift var ama kafamı karıştıran bişey var yasminden önceki regl döngüm 28 gündü geçen ay 34. gün gelmişti bu ay da 31. Günümdeyim hapla bi ilgisi var mı acaba ? Ya da başka bi sorunum mu var ?
1. Hayali çizgi yok.
2. yasmini bırakmak ilk bir iki ay düzensizlik yapabiliyor bilginiz olsun

1 haftam var testi yapmadan 1 gün önce çok hafif kahverengi lekelenmem oldu hafif kasıklarda arada ağrı oluyor başka belirtim yok bilemedim o yüzden 😔
Keşke erken yapmasaydiniz ya 😐 şimdi 1 hafta bekleyeceksiniz stres sıkıntı içinde belkide o lekelenme yerleşme kanamasıdir 🤷🤷sabırla bekleyin 1 haftayı yormayın kendinizi de dinlenin belki kismette vardır

X