Hamile miyim kafamda deli sorular 🤷‍♀️

Pikacu12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
126
44
27
Canlarım adetime 4 5 gün var. Ama benim kasıklarım belim agrıyor ani kalkınca başım dönüyor gibi oluyor gözüm kararıyor ve sık idrara cıkma başladı bunlar hamilelik belirtileri mi sizlerde ne gibi belirtiler oldu test için erken diyorum ama psikolojim cok bozuldu karnımı seviyorum 😒😒😒

Canlarım adetime 4 5 gün var. Ama benim kasıklarım belim agrıyor ani kalkınca başım dönüyor gibi oluyor gözüm kararıyor ve sık idrara cıkma başladı bunlar hamilelik belirtileri mi sizlerde ne gibi belirtiler oldu test için erken diyorum ama psikolojim cok bozuldu karnımı seviyorum 😒😒😒
Erken gebelik testi yapabilirsiniz. Gebelik belirtisi gibi ama ben ne zaman gebelik belirtisi desem kendime adet olmuştum. İnşallah sonuç istediğiniz gibi olur

Erken gebelik testi yapabilirsiniz. Gebelik belirtisi gibi ama ben ne zaman gebelik belirtisi desem kendime adet olmuştum. İnşallah sonuç istediğiniz gibi olur
İnşallah. Canım kaç senedir vajinısmustum yendim kendi bu ay ilk denemem hayırlı sonuclar alırım. Ayriyeten iştahsızlık da var bakalım nasıp herşey

Olada bilir olmayada. Kafanıza takdıysanız psikolojikte ola bilir. Bende akıntı çoğalmıştı, fena bel ağrısı çekiyordum. İdrara çıkma olayım yoktu

Ben reglime 6 gün kala normal test yapmıstım silik çizgiyle öğrenmiştim. Belirti olarakta kasiklarımda batma vardı. Inşallah gönlunuze göre olur

Kasık ağrısı ara sıra batmalar ve bel ağrım var bide işte beyaz kremsi bı akıntı oluyor göğüslerim de ağrı var hafif bilmiyorum yani adet ağrısı da hamilelik belirtiside ayniymis galiba çokta umutlanmak istemiyorum o yüzden 😏

Test için cok erken değil yapın bence istiyor musunuz gebeliği :)

Kasık ağrısı ara sıra batmalar ve bel ağrım var bide işte beyaz kremsi bı akıntı oluyor göğüslerim de ağrı var hafif bilmiyorum yani adet ağrısı da hamilelik belirtiside ayniymis galiba çokta umutlanmak istemiyorum o yüzden 😏
Test yaptınız mı hamile misiniz

Öyle gibi görünüyor canım da sen genede bir erken gebelik testi yap bence

X