hamile miyim ?

Haftada bir böyle saçma sapan bir konu özellikle mi açılıyor. İnsanların gerçekten cinsellik hakkında bilgileri mi yok. Gidin okuyun öğrenin. Burda yok deseler içiniz rahatlayacak mı? Hayır! O zaman amaç ne?

Haftada bir böyle saçma sapan bir konu özellikle mi açılıyor. İnsanların gerçekten cinsellik hakkında bilgileri mi yok. Gidin okuyun öğrenin. Burda yok deseler içiniz rahatlayacak mı? Hayır! O zaman amaç ne?
öğrenmek için açıyorum zaten internetteki yalan bilgilerden dolayı burdayım burda tecrübe sahibi insanların görüşünü alayım diye ve evet bilgim pek yok

öğrenmek için açıyorum zaten internetteki yalan bilgilerden dolayı burdayım burda tecrübe sahibi insanların görüşünü alayım diye ve evet bilgim pek yok

Burası gerçek mi? Araştırma böyle mi olur. Aç bilimsel kaynakları oku. Makale oku yayın oku.

siz bilgili birisiniz galiba sizce böyle bir durumda olma ihtimali varmıdır

Bilgili değilim, başkasına ne güveniyorsun oku öğren kendi aklınca düşün. Bir kere döllenmenin ne zaman olabileceğini öğren. İkincisi mantar kapmışsın büyük olasılıkla erkek arkadaşından korunmayı öğren .
Aklında kaldıysa git test yaptır adetim gecikti diye gitsen zaten araştırırlar sebebini.

Bilgili değilim, başkasına ne güveniyorsun oku öğren kendi aklınca düşün. Bir kere döllenmenin ne zaman olabileceğini öğren. İkincisi mantar kapmışsın büyük olasılıkla erkek arkadaşından korunmayı öğren .
Aklında kaldıysa git test yaptır adetim gecikti diye gitsen zaten araştırırlar sebebini.
imkanım yok işte olana kadar bekliyorum zaten 1 hafta gecikme payı varmış onu bekliyorum evet döllenme adet öncesi olmuyormuş ama internette olurda diyor bende buraya sorayım dedim mantarıda avmlerdeki tuvaletlerden de kapmış olabilirim

imkanım yok işte olana kadar bekliyorum zaten 1 hafta gecikme payı varmış onu bekliyorum evet döllenme adet öncesi olmuyormuş ama internette olurda diyor bende buraya sorayım dedim mantarıda avmlerdeki tuvaletlerden de kapmış olabilirim
döllenme derken üstüne görme olabiliyormuş adet olsam bile hamilelik riski varmış

Merhaba ağustosun 17 sinde erkek arkadaşımda boxer vardı bedne birşey yoktu boşalma olmadı zevk suyundan birşey olur diye korkuyordum sonuçta temas halindeydik sarıldık vb neyse olaydan 1 gün sonra adet günümdü yani ağustos 18 i normal adetimi oldum 5 gün boyunca ama hala içimde korku vardı ne kadar kişiye sorsam da içim rahat etmedi neyse olaydan 11 12 günsonra yani eylülün 1 i ve 3 ünde eczaneden 2 tane test aldım sabah ilk idrarla yaptım negatif ikiside neyse içim rahattı erkek arkadaşımda sorup duruyor birşey olurmu diye neyse bu süreçte vajinal mantar oldum 2 haftada 1 içilen zorax mı neydi 150 veya 200 olması lazım o hapı içtim ve krem sürdüm geçti (kremde aletji yaptı bacaklarım kaşındı hala var )bu arada adet günümde gelmeye başladı 1 gün ateşim çıktı normal hasta oldum midem bulandı kustum sonra toparladım neyse kullandığım adet takip programım var eylülün 15 i diyordu 1 2 gün kala göğüslerimde dokununca acıma olmaya başladı normal adet belirtisi günler geçiyor 15 oldu adet olmadım korku zaten vardı stres vardı baya birdaha baktım programa 17 sine attı belim ağrımaya başladı bir anda 2 gündür ara ara geliyor bazen 3 4 saat sürüyor falan işte adet ağrısında olduğu gibi akıntım var bilmiyorum korkuyorum sizce ne yapmalıyım hamile miyim çok saçma geliyor öyle hamile kalmak bakireyim birde boşalma olmadı onda boxer vardı ve 1 gün sonra adet oldum teşekkürler
Sonuçta bi birleşim olmamış hamile olma ihtimaliniz bile yok bakireyim diyosunuz cocuk nasıl olacak merak etmeyin

X