HAMİLE OLABİLİR MİYİM ?🤔 TEST YAPMAYA KORKUYORUM 🥺

ays7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
304
154
27
Merhaba hanımlar ,
Öncelikle iyi akşamlar dilerim herkese
Adetim 2 gün gecikti kasıklarımda tatlı tatlı batmalar oluyor özellikle ayaktayken batmaları hissediyorum ara ara fakat rahatsız edici batmalar değil hafif bel ağrım var fakat emin olamadım ve test yapmaya korkuyorum bu durumu yaşayan var mı 🤔

Merhaba hanımlar ,
Adetim 2 gün gecikti kasıklarımda tatlı tatlı batmalar oluyor özellikle ayaktayken batmaları hissediyorum ara ara fakat rahatsız edici batmalar değil hafif bel ağrım var fakat emin olamadım ve test yapmaya korkuyorum bu durumu yaşayan var mı 🤔
Mevsimsel birşey sanırım. Ben 3.gün gecikmemde aslan pençesi aldım içtim işe yaradı.. A ays7

Merhaba hanımlar ,
Yumurtlama takip ediyor muydunuz? Benimde 4 gün geçti hafif batmalar oluyor. Ama ben bu ay geç yumurtladım salı veya çarşamba adet olmam gerekiyor

Normalde günümden olurum aslında ilk defa yaşıyorum o yüzden tereddütte kaldım

Merhaba hanımlar ,
Bunu şekilde öğrenemezsin kuzum.sana tavsiyem 2 gün geçti ise bence sabah git kan ver. Yada sabah ilk ıdrar ile test yap. Korkmanın sana bi faydası yok emin ol. Stres yapma ve dua ile testini yap kuzum. Hakkında hayırlısı olsun.

Bunu şekilde öğrenemezsin kuzum.sana tavsiyem 2 gün geçti ise bence sabah git kan ver. Yada sabah ilk ıdrar ile test yap. Korkmanın sana bi faydası yok emin ol. Stres yapma ve dua ile testini yap kuzum. Hakkında hayırlısı olsun.
Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun 🙏🏻🥰

X