Hamile olabilir miyim? Yardım edin lütfen

Anneolmak12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
27
11
22
Kızlar aranızda yeniyim daha önce bi düşük bi kürtaj yaşadım bu ay kasıklarımda çok ağrı var adetime 4 gün var 5 gün varken yani dün kan testi yaptırdım negatifti 2 gün önce beyaz akıntım geldi bugünse kahverengi lekelenme oldu hamile olabilir miyim aklım çok karışık yardım edin lütfen bilgilerinize ihtiyacım var

Predictor early de çıkar diye dusunuyorum
evde 2 tane idrar testi yaptım ikisindede bakıldığında tek çizgi var fakat ışık tutup baktığımda birinde çok silik şekilde ikinci çizgiyi gördüm ama emin değilim fotolardada belli değil miratech aldım ama adetti mi beklesem kafam karışık

Adeti bekle. Testlerde kurumü çisgisi bazen insanı ümitlendiriyor bonra adet olunca üzülünüyor .. Kendinize bunu yapmayın adet olacakmışsınız gibi bekleyin. Ben bu ay kesir adet olacağıl dediğimde öğrendim. Psikoloji cok önemli bu gibi durumlarda

Bencede testi tekrarla

Adeti bekle. Testlerde kurumü çisgisi bazen insanı ümitlendiriyor bonra adet olunca üzülünüyor .. Kendinize bunu yapmayın adet olacakmışsınız gibi bekleyin. Ben bu ay kesir adet olacağıl dediğimde öğrendim. Psikoloji cok önemli bu gibi durumlarda
Kuruma çizgisi olduüunu sanmıyorum adeti bekliycem ama beyaz akontı kahverengi lekenme kasık ağrım vs normalmidaha önce böyle olmuyodu hiç hayırlı olsun sizikide:)

Doğru sonuç verirmi ki bide negatif çıkarsa diye korkuyorum
Senin yerinde olsam geçtiği gibi kan verirdim. Negatif çıkarsa diye hepimiz çok korktuk ama ikilemde kalmak inan daha üzüyor yeri geldi ağladık ama en azından kesin bilgiyi biliyoduk. Bende bu ay kaldim degerim 34 saglikli mi sagliksiz mi dusunmekten kafayı yicem. Sanırim anne adayı olmaya baslamadan bile anneliğin zorluğunu görüyoruz. Hep bi şüphe 😊

Senin yerinde olsam geçtiği gibi kan verirdim. Negatif çıkarsa diye hepimiz çok korktuk ama ikilemde kalmak inan daha üzüyor yeri geldi ağladık ama en azından kesin bilgiyi biliyoduk. Bende bu ay kaldim degerim 34 saglikli mi sagliksiz mi dusunmekten kafayı yicem. Sanırim anne adayı olmaya baslamadan bile anneliğin zorluğunu görüyoruz. Hep bi şüphe 😊
Dün verdim kan testi negatif çıktı kasık ağrılarım devam ediyor ve lekelenme olunca acaba mı dedim erken mi yaptırdım diye şüpheye düştüm yine Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese ve banada nasip etsin

Kuruma çizgisi olduüunu sanmıyorum adeti bekliycem ama beyaz akontı kahverengi lekenme kasık ağrım vs normalmidaha önce böyle olmuyodu hiç hayırlı olsun sizikide:)
Hamilelik ihtimali yüksek ama yine de adeti bekleyin ..🤗🤗 Allah razı olsun. RABBİM isteyen ve bekleyen herkese nasip etsin 🤲

Dün verdim kan testi negatif çıktı kasık ağrılarım devam ediyor ve lekelenme olunca acaba mı dedim erken mi yaptırdım diye şüpheye düştüm yine Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese ve banada nasip etsin
Amin canım insallah bu heyecanlarimizada güleriz ileride çabucak geçer.

X