Hamile olabilir miyim yoksa başka bişey mi?

Bebeğim adet oldum zaten pek Bi umudum yoktu bu ay klomen kullanmıştım 27. Günde adet oldum şimdi randevu alacağım hastaneden
Hadi ya geçmiş olsun inşallah Rabbım en kısa zamanda verir hepimize bende kan verdim bekliyorum ama yok gibi geliyor bana. Benimde geçen ay 10 gün erken gelmişti reglim 🙄

Hadi ya geçmiş olsun inşallah Rabbım en kısa zamanda verir hepimize bende kan verdim bekliyorum ama yok gibi geliyor bana. Benimde geçen ay 10 gün erken gelmişti reglim 🙄
Vallaha napcaksak böyle ben tüp bebek tedavisi görmeden hamile kalamıycam zaten ama bir umut dünyası bekliyor insan paranın gözü kör olsun verip yaptıramıyorsun😢

Merhaba arkadaşlar,
Öncesinde şunu söylemek istiyorum 11 mayis yumurtlama günümdü ama 13 mayıstan 16 mayısa kadar 3 gün süren korunmasız bir ilişkimiz oldu ...
Benim normalde adetim 25 günde 1 di , doktorumun verdiği adet geciktiriciyi kullandıktan sonra 28 günde 1 oldu . Adet geciktiriciyi 6 gün kullandim ve bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum normalde adetinin ilk günü çok sancılı geçerdi ama hafif ağrılarla atlattım. Şimdi ise adetim 25 mayıstaydı ama olmadım 1 gün gecikti ve sarı akıntım var arada bi kasik agrim oluyor goguslerde dolgunluk var yorgunluk var ...Ilişkiden bu yana 12 13 gün geçti.
Acaba hamile miyim?
Sarı akıntı hamilelik belirtisi mi?
Yarın hamilelik testi yaptırmayı düşünüyorum acaba erken mi ?

X