Hamile olabilir miyim ?

ays7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
304
154
27
Merhabalar iyi akşamlar dilerim 1.bucuk yıldır bebeğimiz olmuyor bir çok doktora gittim hiç bir sıkıntımız yok geçen ay 27 sinde rahim filmi çekildim ondan önce femare kullandım adetim 2 gün var biraz iş yapsam belim ağrıyor ve şuanda rahatsız edici bel ağrım var biraz bacaklarıma vuruyor hamile olabilir miyim

Merhabalar iyi akşamlar dilerim 1.bucuk yıldır bebeğimiz olmuyor bir çok doktora gittim hiç bir sıkıntımız yok geçen ay 27 sinde rahim filmi çekildim ondan önce femare kullandım adetim 2 gün var biraz iş yapsam belim ağrıyor ve şuanda rahatsız edici bel ağrım var biraz bacaklarıma vuruyor hamile olabilir miyim
İçinizde his varsa yarın sabah ilk idrarla bir test yapın isterseniz ona göre hareket edersiniz

İçinizde his varsa yarın sabah ilk idrarla bir test yapın isterseniz ona göre hareket edersiniz
Çokta emin değilim umut bağlayıp test yapıp negatif görmekte istemiyorum açıkçası adet belirtismi hamilelik mi ayırt edemiyorum şimdilik adetimi beklesem daha iyi olucak sanırım 😕

Adet belirtisi de olabilir gebelik te olabilir ayırt edilemez zaten şuan için ..adetinize az kalmış zaten az daha bekleyin bence gecikme olursa test yaparsiniz

Adet belirtisi de olabilir gebelik te olabilir ayırt edilemez zaten şuan için ..adetinize az kalmış zaten az daha bekleyin bence gecikme olursa test yaparsin
Adet belirtisi de olabilir gebelik te olabilir ayırt edilemez zaten şuan için ..adetinize az kalmış zaten az daha bekleyin bence gecikme olursa test yaparsiniz
biraz açık olucak ama normalde kolay gaz çıkaran biri değilim ama şu bir kaç gündür gaz çıkartıyorum sürekli

Doğrudur ama dediğim gibi ayırt etmesi çok zor ben iki sağlıksız iki sağlıklı toplam 4 gebelik geçirdim inanın hep bu ay olmaz belki dediğim aylardi ve hep regl belirtileri yaşadım sadece regl gecikmesiyle anladım hepsini ..yani hiç dikkatimi çeken bir belirti olmadı bilmiyorum ..az daha bekleyin inşallah gebelik vardir

Doğrudur ama dediğim gibi ayırt etmesi çok zor ben iki sağlıksız iki sağlıklı toplam 4 gebelik geçirdim inanın hep bu ay olmaz belki dediğim aylardi ve hep regl belirtileri yaşadım sadece regl gecikmesiyle anladım hepsini ..yani hiç dikkatimi çeken bir belirti olmadı bilmiyorum ..az daha bekleyin inşallah gebelik vardir
Allah bağışlasın umarım vardır gebelik teşekkür ederim

İlişki dönemlerinizi ovulasyon takip ederek mi denemiştiniz.
Ben ovulasyon testi yaptığım dönem yumurtlamam olduğu günler belim çok ağrımaya başlamıştı yaklaşık bir hafta kadar da sürdü
Eğer çatlama olduysa da o bel ağrınızın başladığı günden üstüne 10 gün sayın daha sonrasında test yaptırın bence
Çünkü yerleşme on gün kadar sürebiliyormuş

X