Hamile olabilir miyim?

mor_leylak

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
263
265
30

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mor_leylak

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
263
265
30

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

mor_leylak

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
263
265
30
Ben de okuduklarım kadarıyla 6.günden itibaren başladığını gördüm ama bu kanamaya da anlam veremiyorum bir türlü :KK43: asla regl olmadığına eminim ama o zaman nedir bu anlamadım....
Kist falan olmasin? Bi kadın dogumcuya görünün bence

erikstar88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
1
0
33
Reglime 2 gün var aşırı yorgunluk ve halsizlik hissediyorum, batma tarzı bir karın ağrım vardı bugün o da geçti göğüslerimde minik kabarcıklar çıktı dün erken gebelik testi yaptım negatif gibi görünüyor ama çok çok silik gibi ikinci çizgi olabilir mi?
Reglim düzenlidir ve normalde ağrı olması gerekiyordu pembe akıntı başlaması gerekiyordu bu ay olmadı

Eklentiler

• 51ABC644-56DE-4B5B-AABF-8DBC1DD14D73.jpeg
    51ABC644-56DE-4B5B-AABF-8DBC1DD14D73.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 66

basinabuyruk1

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
96
57
24
Reglime 2 gün var aşırı yorgunluk ve halsizlik hissediyorum, batma tarzı bir karın ağrım vardı bugün o da geçti göğüslerimde minik kabarcıklar çıktı dün erken gebelik testi yaptım negatif gibi görünüyor ama çok çok silik gibi ikinci çizgi olabilir mi?
Reglim düzenlidir ve normalde ağrı olması gerekiyordu pembe akıntı başlaması gerekiyordu bu ay olmadı
Ben çizgi göremiyorum maalesef..

2 cennet

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
111
54
32
Kizlar bisey sorabilirmiyim bacaga sol yada sag kramp girmesi hamilelik belirtilerinden mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)