Hamile olabilir miyim

001122

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
114
59
30
Hanımlar merhaba benim adetim gel düzenlidir üç gün gecikince test yaptım negatif çıktı bende tatile gideceğim için negatif çıkınca adet geciktirici içtim ama adet tarihinden önce 2-3 gün günde 2-3 kere hapı içmek gerekiyormuş. Ben sadece bir kere içtim hapı şimdi 5 gün oldu hala yok iki kere de kaset test yaptım negatif birincisi adet geciktirici bir icmeyle bu kadar geciktirme yapar mı ikincisi kaset testler negatif ama yine de hamile olma ihtimalim olabilir mi ?

Evet olabilir idrarda cikmayabilir. Kesinlikle gidip kan vermelisiniz. Bence geciktirici vs. gibi baska bir ilac almayin kan testi yaptırmadan once.

Evet olabilir idrarda cikmayabilir. Kesinlikle gidip kan vermelisiniz. Bence geciktirici vs. gibi baska bir ilac almayin kan testi yaptırmadan on

Evet olabilir idrarda cikmayabilir. Kesinlikle gidip kan vermelisiniz. Bence geciktirici vs. gibi baska bir ilac almayin kan testi yaptırmadan once.
Teşekkür ederim şu an için hastaneye gidemiyoruz da pazartesiye kadar maalesef bende çok sabırsızlandım sormak istedim uzun zamandır istediğimiz için sevinip üzülmek istemiyorum

Teşekkür ederim şu an için hastaneye gidemiyoruz da pazartesiye kadar maalesef bende çok sabırsızlandım sormak istedim uzun zamandır istediğimiz için sevinip üzülmek istemiyorum
Insallah vardir o zaman🤗

X