Aile Planlaması hamile olabilir miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ayy bu kız ruhumu darlıyor bende salak gibi bütün yorumları okudum iki kat içim şişti 😂 inşallah temelli kapanmistir hesabı da kurtulmusuzdur rabbim tam bir baş belası bence fake hesap çünkü bu kadar açıklamaya dalga geçmiş resmen hastalık değil kafa bulmuş insanlarla

Ayy bu kız ruhumu darlıyor bende salak gibi bütün yorumları okudum iki kat içim şişti 😂 inşallah temelli kapanmistir hesabı da kurtulmusuzdur rabbim tam bir baş belası bence fake hesap çünkü bu kadar açıklamaya dalga geçmiş resmen hastalık değil kafa bulmuş insanlarla
Maalesef istediğiniz olmadı ve hesabım aktif hala geldi ama sırf sizin gibi yorum yapan fakedir şöyledir böyledir gibi yanıtları görmemek için fazla girmeyi düşünmüyorum bu kadar rahatsiz olan bir insanda neden 2 aydır beni engellemez konuma girip her şeyi okur oda meçhul..?? Zaten mantık dışı olan davranışınız da bu yeter yahu bi korkum var bi tedirginim diye etmediğiniz hakaret vs kalmadı ama yeter yani istemiyosaniz görmek göz ardı edin ne bileyim konuna girip bakmayın bu konuda yapabileceğim pek bir şey yok .

Maalesef istediğiniz olmadı ve hesabım aktif hala geldi ama sırf sizin gibi yorum yapan fakedir şöyledir böyledir gibi yanıtları görmemek için fazla girmeyi düşünmüyorum bu kadar rahatsiz olan bir insanda neden 2 aydır beni engellemez konuma girip her şeyi okur oda meçhul..?? Zaten mantık dışı olan davranışınız da bu yeter yahu bi korkum var bi tedirginim diye etmediğiniz hakaret vs kalmadı ama yeter yani istemiyosaniz görmek göz ardı edin ne bileyim konuna girip bakmayın bu konuda yapabileceğim pek bir şey yok .
E sizde her hamilelik konusuna yorum yapıp bizleri darlamayin yani çocuk tedavisi görüp veya ilgi alanım olan konulara tabi ki bakıyorum siteye giriş amacım o zaten asıl sizin ne işiniz var madem öyle konular da aylardır aynı muhabbet zaten demişim salaklık bende okudum hepsini diye bencede önce kendi sağlığınızı düzeltin sonra aktif olun burda hepimizin sağlığı için.

Hamilelik belirtisi sadece sık idrara çıkma değildir. Adet görmeye devam ediyorsanız sık idrara da çıksanız hamilelik söz konusu dahi olmaz. Biraz abartıyorsunuz bence ya da cidden insanlarla dalga geçiyorsunuz siz.

Konu sahibi hamilemiymiş bari yazdi mi sonucu buraya okuyordum ama mevzu baska yerlere kaydi okuyamadım daha fazla 🥱🥱🥱

X