Hamile olabilirmiyim sizce

Architecht

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
8
3
35
Kızlar merhabalar öncelikle..ben 8 aylık evliyim ilk 3 ay hap ile korundum sonra korunmayi bıraktım.bu ay adetime 1 hafta kala falan kasiklarimda ve belimde şiddetli ağrı oldu.sonra ağrı hafiflemeye başladı gogsumde kaşıntı arttı biraz büyüdü.mide yanmalarim çok oldu. Adetime 3 gün kala karın agrisida oldu ve geçti.ağzımda tad değişikliği oldu ne yesem geçmiyor.sonra adetim 1 gün geçti heyecanlandim çünkü adet belirtisi falanda yasamiyordum.2.güne gectigimde ise yani bu sabah wc ciktigimda kan geldi ve cok yogun gelip durdu..saçma sapan normalde benim günler öncesinden belirtim olmazdı 1 gün oncesinden hafif ağrı olur ilk gün az gelir ve şiddetli karın ağrısı olurdu.şimdi Karnım hiç agrimiyor çok şiddetli belim ağrıyor.bu üstüne görmede değildir demi ya çünkü o lekelenme gibi olurmuş.yine hüsran mi yaşıyorum :KK43:((ümit etmek ne kadar güzeldi oysaki:KK43:(

Kızlar geldi yine kanama yaa.ama acayip bi şekilde oluyor hiç böyle olmadım ya pede gelmiyor wc de acayip geliyor.parça düşer gibi

bendede oyle canim kahverengi ve kan geliyor bilemedim ne belkide hamilelik ama cok heyecanliyim(

leke gibi ama adet gunum birazda sancim var cok geliyo ama bilemedim cok kariwik kafam((

Biraz bekle canım sende kesilirse test yaparsın.eğer artarsa seninkide adet kanamasidir.insan bebek isteyince her ihtimali düşünüyor. Ins hamilesindir
InşAllah canim sende bendr ve isdeyen herkes hamile kalır bu ay ama bende biraz çok geldi bakalım kaş gün devam edicek((çok istiyorum ama busefer olsun(

Ben gecen Ocak ayi hamile kaldigimi zannettim. Tipki senin anlattigina benzer belirtiler cikti ortaya ve kesin hamileyim dedim. Ama 1 gün gecikmeyle adet oldum. Kanamanin yani sira pihtilarda gelmeye basladi, kanama 3. gün renk degistirdi ve koyu kahverengiye döndü. 6-7 gün araliklarla devam etti. Okudugumuza göre %8 civari hamilelerde bu tür agir kanamalar oluyordu. Hala hamile degilim demedim. Subat ayinda öylesine dedigimiz bi anda hamile kaldigimi bi kac gün önce doktorun ofisinde ögrendik. Ultrasonda cikmicak kadar küçük olunca anladik. Eger Bu ay böyle olduysa denemeyi birakma. Hemen bu durumun ardina kolayca hamile kalabilme ihtimalin var canim. RABBIM isteyen herkese nasip etsin Amin

Ben gecen Ocak ayi hamile kaldigimi zannettim. Tipki senin anlattigina benzer belirtiler cikti ortaya ve kesin hamileyim dedim. Ama 1 gün gecikmeyle adet oldum. Kanamanin yani sira pihtilarda gelmeye basladi, kanama 3. gün renk degistirdi ve koyu kahverengiye döndü. 6-7 gün araliklarla devam etti. Okudugumuza göre %8 civari hamilelerde bu tür agir kanamalar oluyordu. Hala hamile degilim demedim. Subat ayinda öylesine dedigimiz bi anda hamile kaldigimi bi kac gün önce doktorun ofisinde ögrendik. Ultrasonda cikmicak kadar küçük olunca anladik. Eger Bu ay böyle olduysa denemeyi birakma. Hemen bu durumun ardina kolayca hamile kalabilme ihtimalin var canim. RABBIM isteyen herkese nasip etsin Amin
Ay çok mutlu oldum canım ya ins:)) sende saglikla kucağına alırsın bebisini inşallah.

X