Hamileliği nasıl anladınız?

Samyeli04

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
47
21
31
Ay o kadar güzel Bilgi verdin ki bana sağolasın canım benim Allahım sana kolaylık versin. Bende bebetime test var sence güvenilir mi
Amin saolasın canm. Ben markalarını pek bilmiyorum da
Ay o kadar güzel Bilgi verdin ki bana sağolasın canım benim Allahım sana kolaylık versin. Bende bebetime test var sence güvenilir mi
Baktım şimdi predictor markaymış canm

suzannaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
82
28
22
Elinizde fazladan varsa deneyin her gün ben de adetime kadar her gün 1tane yapayım dedim çünkü elimde çok test vardı sonra ilk testi yapar yapmaz silik çizgi çıktı ama çok silik şuan içini açıp şeride yakından bakınca tam anlayabildim yarın tekrarlayacağım testi pazartesi de öyle sonra da kan vereceğim
Merhaba canm dun heveslendim evde ki test ile hemen yaptim 3 gun vardi adetime ama negatif ciktim

busrakahraman

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
75
17
21
Yumurtlama günümde yumurta beyazı akintimolurdu bu ay olmadı belde ve kasiklarda ağrı var midede şişlik var hamile ola bilirmiyim adetime10 gün var daha

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 248 gün kaldı.

Bebeğin ilk kan hücrelerinin ve damarlarının oluşmasının yanında, hücreler kalp tüpleri denilen kanalları da oluştururlar. Kalp tüpleri kendi aralarında birleşerek, bebeğin kalbinin ilkel bir versiyonunu oluşturmaktaki ilk adımı teşkil ederler. Hafta sonuna kadar bebeğin vücudunda kan hücrelerinin dolaşımı başlayacaktır. Anneler, hamilelik sırasında burun tıkanıklıkları ve burun kanamaları yaşayabilirler.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cxxxx

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
308
328

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın