Hamileliği nasıl anladınız?

Samyeli008

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
31
6
28
Merhabalar, bugün adet olmam gerekiyordu benim ama olmadım. Fakat sanki adet olacakmışım gibi belirtileri var. Tam oldum herhalde diyorum tuvalete gidiyorum hiçbir şey yok. İlk defa denedik çocuk yapmayı. Göğüs uçlarım acayip hassas ve acıyor. Normalde adet belirtisi başlayınca hemen gelirdi adetim ama gelmiyor. Bu hamilelik belirtisi olabilir mi?

suzannaz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
105
58
22
Merhabalar, bugün adet olmam gerekiyordu benim ama olmadım. Fakat sanki adet olacakmışım gibi belirtileri var. Tam oldum herhalde diyorum tuvalete gidiyorum hiçbir şey yok. İlk defa denedik çocuk yapmayı. Göğüs uçlarım acayip hassas ve acıyor. Normalde adet belirtisi başlayınca hemen gelirdi adetim ama gelmiyor. Bu hamilelik belirtisi olabilir mi?
Test yapmadınız mı bende sizinle aynıyım ama benim 3 günüm var

suzannaz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
105
58
22
Hayır bugünü atlatayım yarın yapayım dedim sonra hayal kırıklığına uğramak istemedim ama yarın kan vermeye gideceğim. İnşallah pozitiftir benimki de sizinki de.
Yaa Allahım razı olsun çok tatlısınız fakat ben bir heyecana geldim Bugün yaptım negatif çıktı ☹️😢

Selizay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
1.565
1.141
Merhaba arkadaşlar 10 aylık denemelerin olumsuz olması sonucunda bu ay Klomen başladık, bugün kontrolde 16,17 mm boyutunda 3,4 yumurta oluştuğunu söyledi ve çoğul gebelik olabilir korunma öneririm dedi. Kendi doktoru böyle bir öneri sunan oldu mu? Aslında ikiz olsun çok istiyorum olur mu dersiniz 😋

suzannaz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
105
58
22
Merhaba arkadaşlar 10 aylık denemelerin olumsuz olması sonucunda bu ay Klomen başladık, bugün kontrolde 16,17 mm boyutunda 3,4 yumurta oluştuğunu söyledi ve çoğul gebelik olabilir korunma öneririm dedi. Kendi doktoru böyle bir öneri sunan oldu mu? Aslında ikiz olsun çok istiyorum olur mu dersiniz 😋
Klomen bizde kullansak ne olur acaba ? İkiz şahne olur yaa amaaa

yubucukp

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
811
713
38
bende klomenle ikiz gebelik yaşadım pıhtılaşma sorunum vardı 10.haftada kalbi durmuştu diğeri doğdu inş.seninde olur ikiz sağlıkla

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :68.6 Kg.

Selizay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
1.565
1.141
Klomen bizde kullansak ne olur acaba ? İkiz şahne olur yaa amaaa
Valla genelde veriyor doktorlar yarın çatlama iğnesi yapacak sanırım bilemiyorum açıkçası doktor kötü bir şey gibi bahsetti çoğul gebelikten ama tek seferde iki bebiş çok güzel geliyor kulağa önce sağlık tabi ki ☺️

yubucukp

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
811
713
38
Yaa çok üzüldüm canım, pıhtılaşma sorunu ne ola ki bir önlemi yok mu bunun
kan sulandırıcı iğne veriyorlar canım doğuma kadar ve 40 gün daha heryerim morarmıştı iğneden

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :68.6 Kg.

suzannaz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
105
58
22
Valla genelde veriyor doktorlar yarın çatlama iğnesi yapacak sanırım bilemiyorum açıkçası doktor kötü bir şey gibi bahsetti çoğul gebelikten ama tek seferde iki bebiş çok güzel geliyor kulağa önce sağlık tabi ki ☺️
Hayırlısı olsun inşallah canım