Hamileliği nasıl anladınız?

Hamıleyım 3 havtalıken kese gorunur mu bılen var mı acabs
Kişiden kişiye değişiyormuş internette okumuştum 3 4 5 haftalarda kese 6 7 haftalarda kalp atışı . Son adetimin ilk gunune gore benmde 3 haftalık. Ultrasonda göründü kese

Göğüs uçlarımda ağrı ve hassasiyet, çok az bel ağrısı, ara ara gelip giden kasık sancıları ve batmaları var.
Göğüs ucu ağrısınız tahriş olmuş sızlama gibi mi acaba
2 gündür benim de göğüs uçlarım çok sızlıyor normalde regl öncesi dolgunluk olup ağrım olurdu. Hiç böyle uçlarım sızlamadı
Belim de 2 gün önce çok çok fazlasıyla ağrıyordu şimdi geçti

Göğüs ucu ağrısınız tahriş olmuş sızlama gibi mi acaba
2 gündür benim de göğüs uçlarım çok sızlıyor normalde regl öncesi dolgunluk olup ağrım olurdu. Hiç böyle uçlarım sızlamadı
Belim de 2 gün önce çok çok fazlasıyla ağrıyordu şimdi geçti
Hayır adette ki ağrının bir tık az ve hafif olanı

Nasilsiniz birisi gonderimi begenince bende sizi merak ettm. Benim de lekelenmem oldu..
Merhaba, ilaçlar ve dinlenmeye devam ediyorum geçen hafta kalp atışını duyduk şükür ama kesenin etrafında hafif bir kanama alanı hala duruyor. Onu da yavaş yavaş pıhtı şeklinde atacaksın dedi Dr bu atlar kahverengi akıntım var sadece. Aynı dinlenmeye devam ediyorum biraz yoruldum bu süreçten ama sabır. Teşekkür ederim sorduğunuz için sizin nasıl oldu siz nasılsınız?

Merhaba, ilaçlar ve dinlenmeye devam ediyorum geçen hafta kalp atışını duyduk şükür ama kesenin etrafında hafif bir kanama alanı hala duruyor. Onu da yavaş yavaş pıhtı şeklinde atacaksın dedi Dr bu atlar kahverengi akıntım var sadece. Aynı dinlenmeye devam ediyorum biraz yoruldum bu süreçten ama sabır. Teşekkür ederim sorduğunuz için sizin nasıl oldu siz nasılsınız?
Valla her durumda ayni gidiyoruz sanirim:) Bende bugun Doktor a gittim ve igne, hap basliyorum🤷🏻‍♀️ Ama pozitif dusunuyorum biz elimizden geleyim yapacagiz sonucu icin hayirlisi diyorum... insallah saglikli kavusuruz❣️ Bende cok tesekkur ederim.

Veee hapi vajinal nasil kullanacagimi dusunuyorum suan 🤔 tecrubeniz varsa faydalanmak isterim😊

Benim göğüs dolgunluğum ve ucundaki ağrım geçiyor gibi ya sanırım regl olcam
Ama belim çok ağrıyor anlamış değilim
Yatarken veya çok ayakta kaldığımda bel ağrım aşırı artıyor
Bugün de bi tur bisiklete bindim felaket bel ağrım oluştu

Canım merhaba test yaptım adetimden bir gün önce ve adet günümde yaptım pozitif çıktı
Yaaa tebriklerr benim adetim de 11 mayısta bitti 12 mayıstan itibaren denemeye başladık programa göre yumurtlama dönemim 18 25 mayıs arası gösteriyordu. Belirtiler için çok erken değil mi doktora kontrole gitmiştim sorun var mı diye yok dedi folik asit verdi diafol diye. İlk defa deniyoruz ilk aydan olmasını beklemem ama heyecandan da ölüyorum tabi denemeden 10 gün sonra hemen test yapmıştım negstif tabiki utanmasam ilişki sonrası test yapcam :) doktor gün aşırı beraber olun dedi bakalım umarım güzel sonuç alırım bende. Göğüslerde dokunduğum an sızlama kadıkta hafif batma ara ara oluyor ama adet belirtilerim de başlamış olabilir tabi siz folik asit kullanmış mıydınız

Yaaa tebriklerr benim adetim de 11 mayısta bitti 12 mayıstan itibaren denemeye başladık programa göre yumurtlama dönemim 18 25 mayıs arası gösteriyordu. Belirtiler için çok erken değil mi doktora kontrole gitmiştim sorun var mı diye yok dedi folik asit verdi diafol diye. İlk defa deniyoruz ilk aydan olmasını beklemem ama heyecandan da ölüyorum tabi denemeden 10 gün sonra hemen test yapmıştım negstif tabiki utanmasam ilişki sonrası test yapcam :) doktor gün aşırı beraber olun dedi bakalım umarım güzel sonuç alırım bende. Göğüslerde dokunduğum an sızlama kadıkta hafif batma ara ara oluyor ama adet belirtilerim de başlamış olabilir tabi siz folik asit kullanmış mıydınız
Evet ben 3 ay önce başlamıştım

X