Hamileliği nasıl anladınız?

suzannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
205
127
25
Kızlar merhaba çok zamandır burda ki yorumları okuyordum ve bende katılmak aklımda ki soruları kendim sormak istedim lütfen cevap verin 🥰 sorum şu ki 3 yıllık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik Nisan 1den 8 nisana kadar korunmasız ilişki yaşadık ayın 7side yumurtlama günümdü hamile miyim değil miyim diye içim içini yiyor çünkü çok istiyorum gebelik testi için aceleci davranmak istemiyorum üzülmemek için şuan için şiddetli bel ağrım var sık idrara çıkıyorum ve yorgunum sizce hamilemiyim ve idrar testi yapmalı mıyım adetime 4 gün var.

Adet günü yap testi cnm ve lütfen acele etme sonra stres ten geçikebiliyor hamilelikler💓
Ben 2 hamileliğimide oldukça belirgin kasık ve bacak ağrısıyla anladım ilk zamanlar başka belirti pek olmuyor sanırım...Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin 🤲

Adet günü yap testi cnm ve lütfen acele etme sonra stres ten geçikebiliyor hamilelikler💓
Ben 2 hamileliğimide oldukça belirgin kasık ve bacak ağrısıyla anladım ilk zamanlar başka belirti pek olmuyor sanırım...Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin 🤲
Allah razı olsun çok teşekkür ederim ❤️ İnşallah o kadar çok istiyorum ki rabbim hayırlısı ile bir an önce nasip etsin

Kızlar merhaba çok zamandır burda ki yorumları okuyordum ve bende katılmak aklımda ki soruları kendim sormak istedim lütfen cevap verin 🥰 sorum şu ki 3 yıllık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik Nisan 1den 8 nisana kadar korunmasız ilişki yaşadık ayın 7side yumurtlama günümdü hamile miyim değil miyim diye içim içini yiyor çünkü çok istiyorum gebelik testi için aceleci davranmak istemiyorum üzülmemek için şuan için şiddetli bel ağrım var sık idrara çıkıyorum ve yorgunum sizce hamilemiyim ve idrar testi yapmalı mıyım adetime 4

Benim iki gebeligimde de hemen ayni oldu.Kendimi farkli hissettim, halsiz, guccuz ve bas donmem oldu.Ikinci gebelikte bayildim hatta bir kez, tabi bu 3.ayda oldu.Genel olarak halsizlik ve bazi gida ve kokulardan tiksinme olabiliyor.

Benim iki gebeligimde de hemen ayni oldu.Kendimi farkli hissettim, halsiz, guccuz ve bas donmem oldu.Ikinci gebelikte bayildim hatta bir kez, tabi bu 3.ayda oldu.Genel olarak halsizlik ve bazi gida ve kokulardan tiksinme olabiliyor.
İştahımda pek yerinde hatt baya yerinde, bende zaten virüs geçirdiğim için çoğu koku ve tat duyum yok 😕

Amiin inşallah çok teşekkür ederim. Bence siz yarın erken gebelik testi alıp yapın 😇
Dualarım hep sizlerle bütün hamile olanlar hamile olmak isteyenler olmayanlar rabbim hepsine de nasip etsin inşallah sizde en kısa zamanda iyi haberler alın evladınızı sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallahhh 🌷

X