Hamileliği nasıl anladınız?

İştahımda pek yerinde hatt baya yerinde, bende zaten virüs geçirdiğim için çoğu koku ve tat duyum yok 😕
Hayirlisiyla insl dilediginiz gibi olur🤲Ilk gebeligim surpriz oldu,cunku dogum kontrol hapi kullaniyordum.Yolda yurumek,merdiven cikmak iskence gibiydi.Neyim var benim dememle test yaptim,sonra solugu doktorda aldim.Ikinci planliydi 35de yasindaydim 4ay deneme sonrasi oldu.Herkesde farkli olur belirtiler,ama hissedilir bence.Covid icinde gecmis olsun.

Hayirlisiyla insl dilediginiz gibi olur🤲Ilk gebeligim surpriz oldu,cunku dogum kontrol hapi kullaniyordum.Yolda yurumek,merdiven cikmak iskence gibiydi.Neyim var benim dememle test yaptim,sonra solugu doktorda aldim.Ikinci planliydi 35de yasindaydim 4ay deneme sonrasi oldu.Herkesde farkli olur belirtiler,ama hissedilir bence.Covid icinde gecmis olsun.
Teşekkür ederim canım benim 🙏 heyecanla bekliyorum bakalım 🤔

Adet günü yap testi cnm ve lütfen acele etme sonra stres ten geçikebiliyor hamilelikler💓
Ben 2 hamileliğimide oldukça belirgin kasık ve bacak ağrısıyla anladım ilk zamanlar başka belirti pek olmuyor sanırım...Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin 🤲
Bacakda nasıl bir ağrı? Kasık ağrısı adet öncesi gibi miydi?

Bacağın neresi ağrıyor?

Kasık ağrısı adet öncesi ağrı gibi mi

Bacakda nasıl bir ağrı? Kasık ağrısı adet öncesi gibi miydi?
Bacaklarımda sızlama gibi ağrı oldu içten içe sızlıyo. Kasıklarımdaki ağrı adetten farklıydı sanki bi anda içerde bişey batıyo bişey saplanıyo oraya gibi. 2. Gebeliğim bu ikisinde de öyle oldu. Öncekini düşük yaptım inş bu sağlıkla gelir. Bide belimde ağrı oluyo benim ondada tam doğrulamayacak kadar bi ağrı 4 5 gün sürüyo yaklaşık ve çok fazla su gibi akıntı

Bacaklarımda sızlama gibi ağrı oldu içten içe sızlıyo. Kasıklarımdaki ağrı adetten farklıydı sanki bi anda içerde bişey batıyo bişey saplanıyo oraya gibi. 2. Gebeliğim bu ikisinde de öyle oldu. Öncekini düşük yaptım inş bu sağlıkla gelir. Bide belimde ağrı oluyo benim ondada tam doğrulamayacak kadar bi ağrı 4 5 gün sürüyo yaklaşık ve çok fazla su gibi akıntı
Bacağım benimde geceleri bikini.bolgesi tarafı bazen sızlıyor. Senin tamamı mı bacağının?

Kasık ağrısıda adet öncesi sancı gibi değilde, alt kasıklarda dolgunluk hissi gibi.

Yumurtalık bölgesinde derin sızı gibi sancı, içerlerden ağrı gibi, senin?

Kızlar merhaba çok zamandır burda ki yorumları okuyordum ve bende katılmak aklımda ki soruları kendim sormak istedim lütfen cevap verin 🥰 sorum şu ki 3 yıllık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik Nisan 1den 8 nisana kadar korunmasız ilişki yaşadık ayın 7side yumurtlama günümdü hamile miyim değil miyim diye içim içini yiyor çünkü çok istiyorum gebelik testi için aceleci davranmak istemiyorum üzülmemek için şuan için şiddetli bel ağrım var sık idrara çıkıyorum ve yorgunum sizce hamilemiyim ve idrar testi yapmalı mıyım adetime 4 gün var.
Aynı durumdayız benim de nisan 6yumurtlamaydı adetime 5 gün var bugün test yaptım ve silik çizgiyi gördüm gün gün takip edeceğim hafta içi de kan testi vereceğim

Aynı durumdayız benim de nisan 6yumurtlamaydı adetime 5 gün var bugün test yaptım ve silik çizgiyi gördüm gün gün takip edeceğim hafta içi de kan testi vereceğim
Lütfen cevaplayınız erken gebelik testi mi yaptınız yoksa kaset tipi mi?

Acaba benimkide çıkar mı çok merak ettim 4 gün var adetime
Elinizde fazladan varsa deneyin her gün ben de adetime kadar her gün 1tane yapayım dedim çünkü elimde çok test vardı sonra ilk testi yapar yapmaz silik çizgi çıktı ama çok silik şuan içini açıp şeride yakından bakınca tam anlayabildim yarın tekrarlayacağım testi pazartesi de öyle sonra da kan vereceğim

Elinizde fazladan varsa deneyin her gün ben de adetime kadar her gün 1tane yapayım dedim çünkü elimde çok test vardı sonra ilk testi yapar yapmaz silik çizgi çıktı ama çok silik şuan içini açıp şeride yakından bakınca tam anlayabildim yarın tekrarlayacağım testi pazartesi de öyle sonra da kan vereceğim
En iyisi ben cuma
ben adet günü deneyeyim o halde ya

X