Hamileliği nasıl anladınız?

En iyisi ben cuma

ben adet günü deneyeyim o halde ya
Sen bilirsin şuan seninki de varsa bile silik çıkar bak benimki böyle çok silik içini açınca daha iyi görünüyor

Eklentiler

• EBF23B8D-F114-45CD-919C-FFBFF8281F47.jpeg
    EBF23B8D-F114-45CD-919C-FFBFF8281F47.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 437
  • FE7F39A2-008D-4B03-872C-8D9AE45D77EE.jpeg
    FE7F39A2-008D-4B03-872C-8D9AE45D77EE.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 296

Bacağım benimde geceleri bikini.bolgesi tarafı bazen sızlıyor. Senin tamamı mı bacağının?

Kasık ağrısıda adet öncesi sancı gibi değilde, alt kasıklarda dolgunluk hissi gibi.

Yumurtalık bölgesinde derin sızı gibi sancı, içerlerden ağrı gibi, senin?
Bacaklarım komple ağrıyordu benim. Evet kasık ağrısı o şekilde içten sızı gibi bişey batar gibi ve fazlaca akıntı

Bacağım benimde geceleri bikini.bolgesi tarafı bazen sızlıyor. Senin tamamı mı bacağının?

Kasık ağrısıda adet öncesi sancı gibi değilde, alt kasıklarda dolgunluk hissi gibi.

Yumurtalık bölgesinde derin sızı gibi sancı, içerlerden ağrı gibi, senin?
Sizin gününüze ne kadar kaldı

Evet yeni benimki de kalp atışını bekliyoruz inşallah bi aksilik çıkmaz 😊
Ayy Allahım esirgesinnn 🧿 Allah bana ve bütün bebek isteyenlere nasip etsin inşallah ❤️ Sizde o minik kalp atışlarını en kısa zamanda duyun inşallah sağ Salim. Siz ne belirti yaşadınız ilk başlarda, kaçıncı denemeye hamile oldunuz ve idrar testini ne zaman yaptınız? Çok meraklıyım o yüzden soruyorum kusura bakmayın

Ayy Allahım esirgesinnn 🧿 Allah bana ve bütün bebek isteyenlere nasip etsin inşallah ❤️ Sizde o minik kalp atışlarını en kısa zamanda duyun inşallah sağ Salim. Siz ne belirti yaşadınız ilk başlarda, kaçıncı denemeye hamile oldunuz ve idrar testini ne zaman yaptınız? Çok meraklıyım o yüzden soruyorum kusura bakmayınami

Ayy Allahım esirgesinnn 🧿 Allah bana ve bütün bebek isteyenlere nasip etsin inşallah ❤️ Sizde o minik kalp atışlarını en kısa zamanda duyun inşallah sağ Salim. Siz ne belirti yaşadınız ilk başlarda, kaçıncı denemeye hamile oldunuz ve idrar testini ne zaman yaptınız? Çok meraklıyım o yüzden soruyorum kusura bakmayın
Amiin inşallah canım 🤲 ben ilaçla hamile kaldım. Benim bacak ve bel ağrım oldu. Kasıklarımda adet sancısı gibi değilde sızı gibi ağrı oldu bişey batıyo gibi bide akıntım çok oldu

X