Hamileliği nasıl anladınız?

Ay o kadar güzel Bilgi verdin ki bana sağolasın canım benim Allahım sana kolaylık versin. Bende bebetime test var sence güvenilir mi
Amin saolasın canm. Ben markalarını pek bilmiyorum da
Ay o kadar güzel Bilgi verdin ki bana sağolasın canım benim Allahım sana kolaylık versin. Bende bebetime test var sence güvenilir mi
Baktım şimdi predictor markaymış canm

Elinizde fazladan varsa deneyin her gün ben de adetime kadar her gün 1tane yapayım dedim çünkü elimde çok test vardı sonra ilk testi yapar yapmaz silik çizgi çıktı ama çok silik şuan içini açıp şeride yakından bakınca tam anlayabildim yarın tekrarlayacağım testi pazartesi de öyle sonra da kan vereceğim
Merhaba canm dun heveslendim evde ki test ile hemen yaptim 3 gun vardi adetime ama negatif ciktim

Yumurtlama günümde yumurta beyazı akintimolurdu bu ay olmadı belde ve kasiklarda ağrı var midede şişlik var hamile ola bilirmiyim adetime10 gün var daha

Merhabalar, bugün adet olmam gerekiyordu benim ama olmadım. Fakat sanki adet olacakmışım gibi belirtileri var. Tam oldum herhalde diyorum tuvalete gidiyorum hiçbir şey yok. İlk defa denedik çocuk yapmayı. Göğüs uçlarım acayip hassas ve acıyor. Normalde adet belirtisi başlayınca hemen gelirdi adetim ama gelmiyor. Bu hamilelik belirtisi olabilir mi?

Merhabalar, bugün adet olmam gerekiyordu benim ama olmadım. Fakat sanki adet olacakmışım gibi belirtileri var. Tam oldum herhalde diyorum tuvalete gidiyorum hiçbir şey yok. İlk defa denedik çocuk yapmayı. Göğüs uçlarım acayip hassas ve acıyor. Normalde adet belirtisi başlayınca hemen gelirdi adetim ama gelmiyor. Bu hamilelik belirtisi olabilir mi?
Test yapmadınız mı bende sizinle aynıyım ama benim 3 günüm var

Hayır bugünü atlatayım yarın yapayım dedim sonra hayal kırıklığına uğramak istemedim ama yarın kan vermeye gideceğim. İnşallah pozitiftir benimki de sizinki de.
Yaa Allahım razı olsun çok tatlısınız fakat ben bir heyecana geldim Bugün yaptım negatif çıktı ☹️😢

X