Hamileligim 4gun geride gorunuyor benim gibi olan var mi cok uzgunum :((

33Melegim33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
2.045
156
Arkadaslar bugun ultrasyona girdim gebeligim 4gun geride gorunuyor4+4gunluk görünüyor. yolksak gorunmedi kesenin icjnde doktorum kese henüz küçük olduğu icin görünmüyor olabilir dedi benim gibi olan var mi lutfen yardim edim cok Üzgünüm

Benim kizim da iki hafta kücük görünüyordu ultrasonda 42 haftalikken dogum yaptim bi sorun olmaz canim saglikli haberlerini alirsin insaallah..

[COLOR="#00[B][/B]0080"][/COLOR]uzulmene ve endiselenmene gerek yok ki arti 15 eksi 15 oynama olabiliyor ultrason da kendini ve bebisi strese sokma bence:KK1:

bunda üzülecek bişey yokki canım doktorlar gebeliği son adet gününe göre hesaplar ve genelde 14. gün yumurtlama günü olarak hesaplansa da herkes o gün yumurtlamaz geç yumurtlama ya da geç döllenme olmuş olabilir yolk kesesinin şu an görünmemesi çok normal çok küçük daha bebişin 2 hafta sonra gittiğinde kalp atışını bile duycaksın benim öle olmuştu çünkü korkma hiç :) hayırlı olsun bu arada inşallah sağlıkla kucağına alırsın

geç döllenme olmuştur,niye canını sıkıyosun...mesela bende de sanırım erken döllenme olmus 3 gün önde gözüküyor.hiç önmeli birşey değil..

Arkadaslar bugun ultrasyona girdim gebeligim 4gun geride gorunuyor4+4gunluk görünüyor. yolksak gorunmedi kesenin icjnde doktorum kese henüz küçük olduğu icin görünmüyor olabilir dedi benim gibi olan var mi lutfen yardim edim cok Üzgünüm

Benmkide 2 hafta 2 gun geride canm 10+5 olmam gerekio ben
8+3 um korkma gec dollenmedir

Idrar ve kan testim pozitif cikinca 5 haftayi geckin hamileligim olmasina ragmen ilk dr.a gidisimde, bakip kese gozukuyor ama 1 ay sonra gel bebek varsa ve yasiyorsa kontrollere devam ederiz demisti. Aklimi oynatacaktim o sure gecmek bilmemisti.. Su an 17. haftadayim hala ultrasonlarda hafta gun farkli cikiyor son adet tarihime gore benim hesaplamamla.

cok şükür kalp atışını duyduk cnm.saol yinede :KK16:

Hadi gozun aydin :) Hayirlisi olsun insallah..

Idrar ve kan testim pozitif cikinca 5 haftayi geckin hamileligim olmasina ragmen ilk dr.a gidisimde, bakip kese gozukuyor ama 1 ay sonra gel bebek varsa ve yasiyorsa kontrollere devam ederiz demisti. Aklimi oynatacaktim o sure gecmek bilmemisti.. Su an 17. haftadayim hala ultrasonlarda hafta gun farkli cikiyor son adet tarihime gore benim hesaplamamla.

Hadi gozun aydin :) Hayirlisi olsun insallah..

saol cnm 9+3 olduk. :nazar:

Cikomm nasilsin?bebis nasill?:) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iym braz mgde bulantm var cnm.basm.agrio.gene allaha sukur iyim :)
Biri konuya yazms arkadssn bebegnn.kalbi durmus muayneye gidince.ogrenms pskljm bzldu uzldm korkmya basladm bende icim içimi yiyo :KK43:((
Sen naslsn ykmu bi gelisme

Biri konuya yazms arkadssn bebegnn.kalbi durmus muayneye gidince.ogrenms pskljm bzldu uzldm korkmya basladm bende icim içimi yiyo :KK43:((

Yaa cokk uzuldum :KK43: Ama canim bak sen hamilesin yapma boyle RABBIM o arkadasa sabir versin,sizinkilerede saglik versin canim bolbol YA ŞAFI de otururken kalkarken insALLAH ALLAHin izniyle butun bebek bekleyenleri korusun RABBim.hadi simdi guzel seyler dusun bak bolvol cizgi filmi izle inan cok mutlu olacaksin ben bile izledigimde nasil mutlu oluyorum cocuk gibi oluyor insan:) test yapmadim daha birkac gun gecsin diye bekliyorum ama canim kasiklarimda 4-5gundur durmadan batmalar var gelip gidiyor bu batmalar.

Bide bisey sorayim:) 3gun ruyamda hep annemi aradim anne ben hamileyim dedim ruyamda,bu gece ruyamda kapidn ses geliyor kapiyi aciyorum yerde masmavi gozlu yanaklari pembe cokk guzel kiz bebek kucagima alip eve giriyorum.Ya bu ruyalar nedir?:)) ben normalde gordugum ruyayi gercek hayatta yasarim ama bunun ne anlama geldigini bilemedim:) :) :)

Son düzenleme:
Yaa cokk uzuldum :KK43: Ama canim bak sen hamilesin yapma boyle RABBIM o arkadasa sabir versin,sizinkilerede saglik versin canim bolbol YA ŞAFI de otururken kalkarken insALLAH ALLAHin izniyle butun bebek bekleyenleri korusun RABBim.hadi simdi guzel seyler dusun bak bolvol cizgi filmi izle inan cok mutlu olacaksin ben bile izledigimde nasil mutlu oluyorum cocuk gibi oluyor insan:) test yapmadim daha birkac gun gecsin diye bekliyorum ama canim kasiklarimda 4-5gundur durmadan batmalar var gelip gidiyor bu batmalar.

Insan üzülüyo etkileniyo amin ya çok zor bişey 3 ay snra kaybetms ck zor amin insaallah cnmm.hehe dmi cizgi flm gbisi yok annemleri kardesimi cok özledim evde hergn yalnz otrmaktan ck skldm inşallah haftasnu bisi olmaz da giderz yanlarna die dua ediyorm tabi.o.cumartesi gelirseee :KK43:
Canm baya gecti.senin yaa batma bendede olmstu ayy hamilemsn yksaaa ilk gzl haberi ben.istyrm :)
Kuzum ya inşallah snde hamilsndr dua.ediyorm hep kavusrsn inşallah bebegne

Bide bisey sorayim:) 3gun ruyamda hep annemi aradim anne ben hamileyim dedim ruyamda,bu gece ruyamda kapidn ses geliyor kapiyi aciyorum yerde masmavi gozlu yanaklari pembe cokk guzel kiz bebek kucagima alip eve giriyorum.Ya bu ruyalar nedir?:)) ben normalde gordugum ruyayi gercek hayatta yasarim ama bunun ne anlama geldigini bilemedim:) :) :)

Cnm ben hamile kalmdan bir ay önce adetim 8 gn gecti o.ay hergn bebek dsndm bebekle kalkp bebekle yatiydum pskljmle oynadm resmen ruyalarmdq bebek grdum hep dogurdum oglum vardi falan :KK66: hamile oldgmu ogrenmeden önce de grdum hamileymisim inşallah sanada malum olmstr bebisin

Cnm ben hamile kalmdan bir ay önce adetim 8 gn gecti o.ay hergn bebek dsndm bebekle kalkp bebekle yatiydum pskljmle oynadm resmen ruyalarmdq bebek grdum hep dogurdum oglum vardi falan :KK66: hamile oldgmu ogrenmeden önce de grdum hamileymisim inşallah sanada malum olmstr bebisin

Ayyy eslerimiz bizim bu ruh halimizi bilseler kacik derler bize cokk guluyorum kendi kendime :) :) :)Peki canim kasiklarinda batma sizlama oluyormuydu ilk baslarda?

Ayyy eslerimiz bizim bu ruh halimizi bilseler kacik derler bize cokk guluyorum kendi kendime :) :) :)Peki canim kasiklarinda batma sizlama oluyormuydu ilk baslarda?

Aynen.ya.benmki.arada senn psklojn bzlms dio bana hahah :)
Cnm benm ilk kasklarm agriyodu arada adet olmusum gbi agrim oluyodu test falan yapdm tabi umidi kestim negatf olnca bign pazara Çıktk annemle kasgm batiyodu ayagma vuruyodu agrisi aksam.dsari ckdik.kardesm var 3 yasnda onu kucagima aldm bi anda belime agri grdi yere birakdim bel agrim kask.agrm cok oldu ilk zaman

X