Hamileliğin ilk belirtileri nelerdir ?

Pinterest35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
1.093
1.181
28
Merhaba arkadaslar adet takvimimin gösterdiği tarihlerde yani yumurtlama dönemimde 5 kere ilişkiye girdim adetime 10gün var ve 2gündür beyaz krem gibi bir akıntım geliyor karnımda şişlik var baska bir belirtim yok sizce hamileliğin ilk belirtisi olabilir mi ?

Hiç belli olmaz benimde karnımda çok şişkinlik vardı adetime 1 hafta varken ama adet belirtisi de olabilir inşAllah hamilesindir canım

Benim göğüslerim aşırı hassaslaşmıştı ve ağırıyordu hala da devam ediyor

göğüs hassasiyeti hemde aşırı derecede.. Kasık ağrısı ve sol kasıkta batma.. Yorgunluk ve sürekli uyuma isteği, akıntı.. Takmayın akışına bırakın takarsanz ve stres yaparsanz ters tepeblir .. Ben acaba hamile mym? Demeyi bıraktığımda oldu..

Canım ben iki gebelik yaşadım ikisi de kötü sonlandı ama sana yine de belirtilerini söyleyim
İdrar sıkıştırması tutamıyordum ve hep külodum ıslanıyordu göğüs hassasiyeti ve dolgunlığu aşırı uyku hali
Garip bir şekilde de yüzüme kim bakıyorsa hamile olduğumu anlıyordu daha ben söylemeden sen hamilesin diyorlardı

Bende aşırı derece de kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti vardı. Özellikle sağ kasığımda ağrı oluyodu hala daha da devam ediyo

Canım ben iki gebelik yaşadım ikisi de kötü sonlandı ama sana yine de belirtilerini söyleyim
İdrar sıkıştırması tutamıyordum ve hep külodum ıslanıyordu göğüs hassasiyeti ve dolgunlığu aşırı uyku hali
Garip bir şekilde de yüzüme kim bakıyorsa hamile olduğumu anlıyordu daha ben söylemeden sen hamilesin diyorlardı
Ben yeni evliyim ilk hamileliğim olucak inşallah olurda o yüzden pek fazla birşey bilmiyorum bu konuda her hissettiğimi yaşadığımı acaba diye soruyorum kendi kendime 🙃

merhabalaar :KK200: ilk gebeliğimdi, 2 haftalıkken anladım ben kasığımın ustu yani tam kasık bile diyemem ama genital bölgemin tam üstü hafif bastırınca tatlı tatlı acıyordu. zaten 3. haftada da göğüslerimde hassasiyet oluşmaya başladı elleyemiyor yatamıyordum üstüne. Bir de koku hassasiyeti varsı atıyorum annemin yaptığı pilav beni bir tiksindirdi ve günlerce o koku burnuma gelip tiksinmeye devam ettim. Tabi ben polikistikoverlı olduğum adetlerim düzenli olmadığı için ne olduğunu amlamıyordum adet olcam sanıyordum ve taa 6. haftada test yaptırdığımda öğrendim. 6.haftada da hala göğüs hassasiyeti, kokulara hassasiyet vardı. 6, 5 haftada bebek gelişme göstermedği için tıbbi tahliye yaptırmak zorunda kaldım. açmam gereken detay isterseniz konuşabiliriz.

herkese selamm :)
reglye 10 gün var.
gün aşırı ilişki oldu.
adet olacakmışım gibi ara ara kasık + karın ağrım oluyor. her seferinde kesin adet oldum diye tuvalete gidiyorum.
iştahım biraz açıldı.
gebelik belirtisi olan ağrı , reg
ly ağrısı ile birebir aynı mı kafam çok karışık test yapsam negatif görmeye korkuyorum :KK43:

herkese selamm :)
reglye 10 gün var.
gün aşırı ilişki oldu.
adet olacakmışım gibi ara ara kasık + karın ağrım oluyor. her seferinde kesin adet oldum diye tuvalete gidiyorum.
iştahım biraz açıldı.
gebelik belirtisi olan ağrı , reg
ly ağrısı ile birebir aynı mı kafam çok karışık test yapsam negatif görmeye korkuyorum :KK43:
Bende aynı durumdayım :110:

X