Doğuma Hazırlık Hamileliğin sonlarında sizede o duygu oluyor mu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
38+2 haftalık hamileyim artık her an gelebilir suyumda sınırdaymış geçen hafta yarın tekrar gidicem eğer sınırdan düşerse doğuma alınırım diye düşünüyorum veya öyle olmasada artık her an gelebilir... şu an karnımı açtım hareketlerini sayıyorum bugün neredeyse hiç kımıldamamıştı saat tutuyorum o yüzden doktor azalma olursa hemen gel demişti her neyse uzun tuttum ona kavuşmayı çok istiyorum nasıl bir şey merak ediyorum ama hala kendimi anne olarak göremiyorum... karnıma baktıkça hareket ettikçe karnımdaki hallerini çok özleyecekmişim gibime geliyor sizede oluyor mu? İçimde kımıldayışları tekmelerini falan baya özlicem😞

Hamilelik kadınlara verilmişler olağan üstü bir mucize, çok güzel bir duygu doğru ❤️
ama dünyaya gelince ‘sevgi’ ne demek o zaman öğreneceksiniz ❤️
hamilelik güzel ama evladınızın yanında olması daha güzel.
Hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi 🧿

Benimde çok hoşuma giderdi içimde hareketleri. Hamile olduğumu öyle anlardım. Çok ayrı bi duygu. Nasıl bişey merak ediyosun. Doğum endişeleri bi yandan. Ama inan kucağına bi al bu düşüncelerin hepsi silinip gidecek. Ben ne stresler yaşadım hamileyken. Doğumda çektiğim acılar sancılar. Ama doğar doğmaz kucağına alıp dahada bırakasın gelmiyo. Hem onun telaşasına düşünce bunlara hiç vaktin kalmayacak 😅😅 allah doğumunda yar ve yardımcın olsun. Sağlıcakla bi avazda kucağına alırsın yavrunu inşallah

38+2 haftalık hamileyim artık her an gelebilir suyumda sınırdaymış geçen hafta yarın tekrar gidicem eğer sınırdan düşerse doğuma alınırım diye düşünüyorum veya öyle olmasada artık her an gelebilir... şu an karnımı açtım hareketlerini sayıyorum bugün neredeyse hiç kımıldamamıştı saat tutuyorum o yüzden doktor azalma olursa hemen gel demişti her neyse uzun tuttum ona kavuşmayı çok istiyorum nasıl bir şey merak ediyorum ama hala kendimi anne olarak göremiyorum... karnıma baktıkça hareket ettikçe karnımdaki hallerini çok özleyecekmişim gibime geliyor sizede oluyor mu? İçimde kımıldayışları tekmelerini falan baya özlicem😞
Oluyordu
Ama karnındaki halini özleyeceksin doğunca 😂😂😂😂

Onu kucağınıza alınca inanın ki o tekmeleri kımıldamaları aklınıza bile gelmeyecek 😍hem çok seveceksiniz hem de stresi saracak sizi başka da birşey düşünmenize fırsatınız kalmayacak.. En azından bana öyle oldu.. Bebeğim 2 aylık oldu gaz sancısı kakası gülüşü bakışı derken tüm günüm gidiyor 😂 bak şimdi ses çıkarıyor karnı acıktı şurada biraz takılmama bile bazen müsaade etmiyor minnoşum 😂😍

X