Hamileliğini rüyasında gören var mı ? 🙂

Evet çok takmıstım kafama bu ay bilinç altı diye düşünüyorum ve bugün adet tarihiydi ama olmadım bakalım hayırlısı
Benimde bugünlerde adet olmam gerekiyor ama daha gelen giden yok İnşallah da olmaz ☺️ İnşallah rüyalarımız gerçek olur 🙏🏻 Eğer gerçekten hamileysem yazıcam buraya sende yaz mutlaka ☺️

Kızlar Günaydın herkese ☀️ dün gece rüyamda gebelik testi yapıyordum ve iki tane kıpkırmızı çift çizgi gördüm :) 7 aydır bu haberi bekliyorum 🥲 daha önce de rüyalarımda hamile olduğumu görmüştüm ama bu sefer çok farklı hissettim...Acaba hiç haberi yokken rüyasında hamile olduğunu gören sonrasında da gerçekten hamile olan var mı ?
Dün gece rüyamda. Çocuk doguruyodum.
Gerçek hayattaki düşüncem normal doğurmak
Rüyamda nasıl dogurcam
Allah'ım ben napcam
Beni bayiltsinlar
Sezaryen mi olsam tamamen bayiltarak oluyodu o diye telaşla doktorla konuşuyorum catalda :KK70:

Bennn hamile kaldigimi ogrenmeden once kucagimda bebisin ayaklarini opuyodum oarada suphem vardi zaten o ruyadan sonra icime dgdu hamile kaldigim🤗ayrica birkac ay oncesindende erkek cocuk seviyodum boyle anne diye sariliyodu bana esimin kucuklugu gibi sarisin bi cocuk olucagini hissetmistim suan sukur 7 bucuk haftalik allahm saglikla dgurmayi nasip eder isteyen herkese nasip eder🤲

Kızlar Günaydın herkese ☀️ dün gece rüyamda gebelik testi yapıyordum ve iki tane kıpkırmızı çift çizgi gördüm :) 7 aydır bu haberi bekliyorum 🥲 daha önce de rüyalarımda hamile olduğumu görmüştüm ama bu sefer çok farklı hissettim...Acaba hiç haberi yokken rüyasında hamile olduğunu gören sonrasında da gerçekten hamile olan var mı ?
Ben canım geçtiğimiz ocak ayında rüyamda gebelik testi yaptığımı ve 3 çizgi olduğunu gördüm ama gerçektede baya bir gecikmiştim 1 hafta kadar doğum kontrol kullanıyordum onu bıraktığım için geciktiğimi düşündüm yarıda bırakmıştım hapı kanımda pıhtılaşma yaptı sonra söktürücü içtim bi hafta kadar gene yok hadi bi test yapım dedim öylesine şok oldum kıpkırmızı çift çizgiyi görünce tabi ertesi gün hemen kadın doğuma gittim 8 haftalık dedi 29 ocakta şok oldum çünkü geçen ay regl olmuştum rahimde bir kanama görünüyor ama bebeğe zararı yok protestan yazıcam önce şu tahlilleri yaptır gel hafta içi dedi bi doktora daha gideyim diye düşündüm 1 hafta bekledim 9. Haftasında düşük yaptım şubatın ilk haftası . Bayağı üzücü oldu 2. Çocuğum olucaktı 5 yaşında bir oğlum var . Bu ay gene öyle bir rüya gördüm BAt a 15 gün var bilmiyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Benim çok farklı oldu ablamın çocuğunu görmüştüm rüyamda beni görünce teyze diyip öpüyordu sarılıyordu resmen daha 9 aylıkmış ama yaşında şu an birde adetim geciktiğinde penceremin önüne bembeyaz bir güvercin konmuştu öylece bana baktı baktı uçtu gitti hiç görmedim böyle bi güvercin geldiğini 1 yıldır aynı yerde oturuyorum ☺️

Ben canım geçtiğimiz ocak ayında rüyamda gebelik testi yaptığımı ve 3 çizgi olduğunu gördüm ama gerçektede baya bir gecikmiştim 1 hafta kadar doğum kontrol kullanıyordum onu bıraktığım için geciktiğimi düşündüm yarıda bırakmıştım hapı kanımda pıhtılaşma yaptı sonra söktürücü içtim bi hafta kadar gene yok hadi bi test yapım dedim öylesine şok oldum kıpkırmızı çift çizgiyi görünce tabi ertesi gün hemen kadın doğuma gittim 8 haftalık dedi 29 ocakta şok oldum çünkü geçen ay regl olmuştum rahimde bir kanama görünüyor ama bebeğe zararı yok protestan yazıcam önce şu tahlilleri yaptır gel hafta içi dedi bi doktora daha gideyim diye düşündüm 1 hafta bekledim 9. Haftasında düşük yaptım şubatın ilk haftası . Bayağı üzücü oldu 2. Çocuğum olucaktı 5 yaşında bir oğlum var . Bu ay gene öyle bir rüya gördüm BAt a 15 gün var bilmiyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Canım çok üzüldüm düşük yaptığına :KK43: adet söktürücü kullandığın İçin mi oldu acaba.. birde hamileyken nasıl adet gördün ilk defa duydum 😲 hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Rabbimin izniyle hayırlısıyla oğluna bi kardeş gelsin İnşallah 🙏🏻🌸

Benim çok farklı oldu ablamın çocuğunu görmüştüm rüyamda beni görünce teyze diyip öpüyordu sarılıyordu resmen daha 9 aylıkmış ama yaşında şu an birde adetim geciktiğinde penceremin önüne bembeyaz bir güvercin konmuştu öylece bana baktı baktı uçtu gitti hiç görmedim böyle bi güvercin geldiğini 1 yıldır aynı yerde oturuyorum ☺️
Ne güzel ☺️ Hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın İnşallah 🙏🏻 💜 darısı benim başıma 🤭

Canım bende rüyamda kız bebeğim olduğunu ve emzirdigimi görmüştüm. Ama okadar hissederek ki anlatamam kaç gün etkisinden çıkamadım rüyada bile annelik hissi bukadar güzelse gercekde kimbilir nasıldır diye☺️ 1hafta sonra testte çift çizgiyi gördüm tabiki rüyayla alakalı değildir istiyorduk ve ovulasyon kullanıyordum. Erken yapmisdim dayanamayıp testi başta negatif görünce bu ay kaldı diye kesin bakıyordum. Arkadaşımda rüyasında bebeğim olduğunu görmüş ve zorla yaptırmıştı testi o gün😌😌 Rabbim isteyen dileyen herkese bu güzel sevinci yaşatsın inşallah🤲🌺

Rüyalar anlatılmaz denilir genelde ama bende bu ay tedaviye başladım onun etkisimi bilmem bebek gördüm ilk başta kucağıma felan aldım bir iki gün önce çok güzel bi rüya gördüm bugün de eşim görmüş onunki daha da güzel hayırlısı belki işarettir bunlar belki tamamen psikolojik

Ben canım kürtaj sonrası hep bişeyler kullandı artık hiç bişey yapmıcam adetin 14. günü doktora gidip yumurta çatlamış mı diye baktırıp ilişki olur dedim öylede yaptım doktora gittim bana dedi yumurtaların gelişmemiş adet olunca gel hormon tedavisine başlayalım başımdan ağşa kaynar sular döküldü çok düzenli adet olan biriyim çünkü kendime söylendim durdum nasıl olmaz 1 hafta sonra dı dhsiliyeye randevu aldım hamile kalmadan gastritimi tedavi edeyim bari diye randevu günü gecesi rüyamda eşim test yaptırıyor hayalet çizgi çıkıyor sabah eşime anlattım nasıl olsun doktoru duymadın mı dedi doğru söylüyorsun dedi doktora gittim ilaç yazdı 3 tane eczaneden 2 tane test aldım içim rahatlasın diye eve gidim ilaçları içtim testi yaptım kenara koydum unuttum onu beklemiyorum diye bi baktım hayalet çizgi eşime söyledim inanamadı bende inanamadım test bozuktur diye Ertasi günü yaptım yine çıktı meğer doktora gittimde 3 haftalık hamileymişm adetten 6 gün önce öğrendim oğlumu adet sonrası döllenmiş

Canım çok üzüldüm düşük yaptığına :KK43: adet söktürücü kullandığın İçin mi oldu acaba.. birde hamileyken nasıl adet gördün ilk defa duydum 😲 hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Rabbimin izniyle hayırlısıyla oğluna bi kardeş gelsin İnşallah 🙏🏻🌸
Allah razı olsun canım inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim .. Bende öyle düşünüyorum belkide adet söktürücü içtiğim için içerde hasar verdi tutunamadı birde ben aralık ayında covid geçirdim kan pıhtılaşmam oldu tedavi gördüm geçmedi arttı dediler doğum kontrol ilacıda tetikliyor bırak 30 tane kan sulandırıcı vurmuştum karnımdan üstüne bide 4 gün regl gördüm öyle zamansız oldu ki varlığına alışamadan kaybını yaşadım

Canım bende rüyamda kız bebeğim olduğunu ve emzirdigimi görmüştüm. Ama okadar hissederek ki anlatamam kaç gün etkisinden çıkamadım rüyada bile annelik hissi bukadar güzelse gercekde kimbilir nasıldır diye☺️ 1hafta sonra testte çift çizgiyi gördüm tabiki rüyayla alakalı değildir istiyorduk ve ovulasyon kullanıyordum. Erken yapmisdim dayanamayıp testi başta negatif görünce bu ay kaldı diye kesin bakıyordum. Arkadaşımda rüyasında bebeğim olduğunu görmüş ve zorla yaptırmıştı testi o gün😌😌 Rabbim isteyen dileyen herkese bu güzel sevinci yaşatsın inşallah🤲🌺
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 hayırlı evlat olsun ☺️🌸 benim rüyamda gerçek gibiydi ertesi günü regl olmuştum 🥲 bakalım belki bu ay olur 🤲🏻❤️ Dua eder misin benim için 🤭

X