Hamileliğini rüyasında gören var mı ? 🙂

Bende merak ettim ama şimdi hiç başka yazanda olmadı varmı acaba rüyasında görüp te hamile olan inşallah vardır ve yazarlar bizede umut olur
Bende yumurtlama günümde ilişki yasadım 40 dakika kalkmadan yattım adetim 10 gün var ilişkiye gireli 5 gün oldu ve bazı belirtilerin var dün yada önceki gün olsa gerek rüyamda gittiğim kadın dogum doktorunu gördüm afedersiniz tertemiz bir klozet ve içinde içi temiz su olan bir şişe vardı bana dediki doktor her ihtimale karşı değiştirelim şişedeki suyu sonra alttan bakayım sana. İlk ilişkiye girdiğim gün de bir doktor gördüm rüyamda bu da pskiyetri doktor uydu ben utangaç bir şekilde karsısında oturuyordum o da dediki hiç öyle durma bundan sonra beynin vucuduna farklı tepkiler verecek herşey çok farkli olacak. Sonra uyandım çokta kafama takmadım düşünmedim hiç ama senin paylasımı nı görünce kendimi şuan tuhaf hissediyorum belirti var agrım sızım batmalarım halsızlıgım gögüs agrım hafif akıntılatım duygu dalgalanmaları falan ama ilişkiden 10 gün sonra belli olur o zaman tahlil ver dedi hamilemiyim bilmiyorum ama çok heyecanlıyım paylaşmak istedim :)

Amin İnşallah 🙏🏻 Allah razı olsun 🙏🏻❣️ Benimde adet günüm geldi bakalım olacak mıyım 🤷🏻‍♀️ Diken üstündeyim valla 🥲 cuma günü test yaptım negatif ama hâla umutluyum. Sonucu sana da yazıcam mutlaka
Inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canım bekliyorum haberini umutla 😍

Kızlar Günaydın herkese ☀️ dün gece rüyamda gebelik testi yapıyordum ve iki tane kıpkırmızı çift çizgi gördüm :) 7 aydır bu haberi bekliyorum 🥲 daha önce de rüyalarımda hamile olduğumu görmüştüm ama bu sefer çok farklı hissettim...Acaba hiç haberi yokken rüyasında hamile olduğunu gören sonrasında da gerçekten hamile olan var mı ?
Kızlar Günaydın herkese ☀️ dün gece rüyamda gebelik testi yapıyordum ve iki tane kıpkırmızı çift çizgi gördüm :) 7 aydır bu haberi bekliyorum 🥲 daha önce de rüyalarımda hamile olduğumu görmüştüm ama bu sefer çok farklı hissettim...Acaba hiç haberi yokken rüyasında hamile olduğunu gören sonrasında da gerçekten hamile olan var mı ?

Kadınlar Kulübü
E

Hamileliğini rüyasında gören var mı ? 🙂

Okunmamış İlk Mesaja GitTakip Et
•••
gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:Zeybltaslan, Premses9, minik kalp0753 ve 1 üye daha

PETRA1012 PETRA1012

PETRA1012 PETRA1012

07.05.2021BAŞLANGIÇ 78.8GÜNCEL 77.3 Hedef👉60💪🏻

Doğa Severler Kulübü

Kayıtlı Üye
gunesss48 .!.:
Hamile değilm daha canım ama tedavi görüyordum çatlatma iğnemin 2. Günüydü dün rüyamda erkek bebek gördüm kucağıma almam için çırpındı kucağıma alınca gülümsemeye başladı koklaya koklaya sevdim onu inşallah psikolojik değildir 😔

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :78.8 Kg. Şimdiki Kilom :77.3 Kg.
Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:pezo, minik kalp0753 ve gunesss48

gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
CherryQueen .!.:
Hamile değilm daha canım ama tedavi görüyordum çatlatma iğnemin 2. Günüydü dün rüyamda erkek bebek gördüm kucağıma almam için çırpındı kucağıma alınca gülümsemeye başladı koklaya koklaya sevdim onu inşallah psikolojik değildir 😔
Ahh canım benim Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bizlere de nasip etsin inşallah 🙏🏻

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:pezo ve CherryQueen

PETRA1012 PETRA1012

PETRA1012 PETRA1012

Doğa Severler Kulübü

Kayıtlı Üye
gunesss48 .!.:
Ahh canım benim Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bizlere de nasip etsin inşallah 🙏🏻
Aminn canım inşallah hayırlısı ile nasip etsin 🤲🌸

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
PETRA1012 PETRA1012

PETRA1012 PETRA1012

Doğa Severler Kulübü

Kayıtlı Üye
Bende merak ettim ama şimdi hiç başka yazanda olmadı varmı acaba rüyasında görüp te hamile olan inşallah vardır ve yazarlar bizede umut olur

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et

[IMG alt="Bidar Sultan"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/1035/1035806.jpg?1618969963[/IMG]

Bidar Sultan

Üye​

Kayıtlı Üye
Bilinç altı olabilir.. Çok istediğiniz için.

İnşAllah hayırlısı ile bebeğiniz olur. Rüyalara çok itimat etmeyin.. 😊

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:Bir Gunes Doguyor ve gunesss48
gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
Bidar Sultan .!.:
Bilinç altı olabilir.. Çok istediğiniz için.

İnşAllah hayırlısı ile bebeğiniz olur. Rüyalara çok itimat etmeyin.. 😊
Çok sağol canım inşallah 🙏🏻 ☺️

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:Bidar Sultan

[IMG alt="LOTUS0"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/987/987333.jpg?1612019402[/IMG]

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok​

Kayıtlı Üye
Ben de onceki aylarda bir betahcg degeri gördüm ruyamda. Uyanir uyanmaz kaydettim. Bakalim ne zaman hamile olcam o deger mi çıkacak acaba diye beklıyorum. O ruyayi gordugum ay hamile kalmadim.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :92.3 Kg. Şimdiki Kilom :90.3 Kg.
Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
LOTUS0 .!.:
Ben de onceki aylarda bir betahcg degeri gördüm ruyamda. Uyanir uyanmaz kaydettim. Bakalim ne zaman hamile olcam o deger mi çıkacak acaba diye beklıyorum. O ruyayi gordugum ay hamile kalmadim.
Kaç gördün peki beta yı ? Ya ben çok kez rüyalarımda hamile olduğumu gördüm bebek gördüm ama ilk kez test yapıp çift çizgiyi gördüm rüyamda kıpkırmızıydı gerçek gibiydi.. insan umutlanıyor işte 😔

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et

Y

Yusufumfatmam

Üye​

Kayıtlı Üye
Slm kizlar bende 7 Yildir bebek hasreti cekenlerdenim taki bes ay önce rüyamda elimde bir fotograf makinesi bir tepede durmusum ve foto cekmek istedigimde yerden elma agaclari cikip kip kizmizi elmalar cikmisti ertesi gün test ysptigimda hamileydim dünyalar benim olmustu.ayni sekilde rüyalarimda bir erkek cocugunu görüyordum ama hic kucaklayamadim hep benden kacti:KK43:ve malesef bebegimi 2 hafta önce yani 15 haftalikken kaybetim:KK43:Allah im kimsenin kucagini bos birakmasin rüyalariniz hayira ciksin insallah.

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:agustos72, Siyah_incim, H M ve 3 diğer üyeler
[IMG alt="LOTUS0"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/m/987/987333.jpg?1612019402[/IMG]

LOTUS0

Kayıtlı Üye
gunesss48 .!.:
Kaç gördün peki beta yı ? Ya ben çok kez rüyalarımda hamile olduğumu gördüm bebek gördüm ama ilk kez test yapıp çift çizgiyi gördüm rüyamda kıpkırmızıydı gerçek gibiydi.. insan umutlanıyor işte 😔
Şubat ayında 91 çıktığını görmüşüm. Nisan bitti henuz bir sey yok. Gerci bu ay korunduk ve bazen hamile kalmaktanda korktum gectigimiz aylarda. Covid malum aldı başını gitti. Insan tereddüt ediyor. Bu sekilde hastanelere nas giderim diye.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:gunesss48

gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
Yusufumfatmam .!.:
Slm kizlar bende 7 Yildir bebek hasreti cekenlerdenim taki bes ay önce rüyamda elimde bir fotograf makinesi bir tepede durmusum ve foto cekmek istedigimde yerden elma agaclari cikip kip kizmizi elmalar cikmisti ertesi gün test ysptigimda hamileydim dünyalar benim olmustu.ayni sekilde rüyalarimda bir erkek cocugunu görüyordum ama hic kucaklayamadim hep benden kacti:KK43:ve malesef bebegimi 2 hafta önce yani 15 haftalikken kaybetim:KK43:Allah im kimsenin kucagini bos birakmasin rüyalariniz hayira ciksin insallah.
Genişletmek için tıkla...
Allah sabır versin canım verende alanda Allah elden ne gelir ki 😔 Rabbim bi daha yaşatmasın en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🏻

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
LOTUS0 .!.:
Şubat ayında 91 çıktığını görmüşüm. Nisan bitti henuz bir sey yok. Gerci bu ay korunduk ve bazen hamile kalmaktanda korktum gectigimiz aylarda. Covid malum aldı başını gitti. Insan tereddüt ediyor. Bu sekilde hastanelere nas giderim diye.
Canım hayırlısı olsun inşallah ne diyim

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:LOTUS0

LOTUS0

Kayıtlı Üye
gunesss48 .!.:
Canım hayırlısı olsun inşallah ne diyim
Amin canim Covid aşısi olunca da korunmak gerekiyormus bana söylemediler senin haberin olsun. Aşi olacağın ay korunun.

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
P

Premses9

Üye​

Kayıtlı Üye
gunesss48 .!.:
Bende tam 2 gün önce aynı rüyayı gördüm kıpkırmızı iki çizgi ve millete haber vermek için heyecanlanıyordum falan Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

3-0.jpg

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2021
Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.
Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.
Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)
Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın
Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et

Gösterilebilecek daha fazla mesaj var. Görmek istiyor musunuz?
gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
Yarimm66 .!.:
Ben degıl ama komşum benı görmüştü ve hamıleymısım♥️Darısı basına
Hayırlı olsun sağlıcakla doğsun inşallah canım benim 🙏🏻 Çok teşekkür ederim Amin İnşallah 🙏🏻

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
gunesss48 gunesss48

gunesss48 gunesss48

Üye​

Kayıtlı Üye
BlairWaldorf_23 .!.:
Ben henüz hamile olduğumu bilmiyorken karabasan görmüştüm ☹️ bağırarak uyandım eşim daha uyumamıştı koşarak içeriden gelmişti.
Hamileliğimde bir defa kız çocuk sevdiğimi gördüm, fakat oğlum oldu.

Ben genel olarak sık bebek veya hamilelik görürüm rüyamda. O yüzden gerçek hamileliğe yormadım hiç. Geçen haftalarda da düşük yaptığımı görmüştüm ☹️
Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah ❤️
Kötü düşünme canım iyi düşün iyiyi çağır Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah 🙏🏻

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et

emosadnc emosadnc

emosadnc emosadnc

Yeni Üye​

Kayıtlı Üye
CherryQueen .!.:
Bende yumurtlama günümde ilişki yasadım 40 dakika kalkmadan yattım adetim 10 gün var ilişkiye gireli 5 gün oldu ve bazı belirtilerin var dün yada önceki gün olsa gerek rüyamda gittiğim kadın dogum doktorunu gördüm afedersiniz tertemiz bir klozet ve içinde içi temiz su olan bir şişe vardı bana dediki doktor her ihtimale karşı değiştirelim şişedeki suyu sonra alttan bakayım sana. İlk ilişkiye girdiğim gün de bir doktor gördüm rüyamda bu da pskiyetri doktor uydu ben utangaç bir şekilde karsısında oturuyordum o da dediki hiç öyle durma bundan sonra beynin vucuduna farklı tepkiler verecek herşey çok farkli olacak. Sonra uyandım çokta kafama takmadım düşünmedim hiç ama senin paylasımı nı görünce kendimi şuan tuhaf hissediyorum belirti var agrım sızım batmalarım halsızlıgım gögüs agrım hafif akıntılatım duygu dalgalanmaları falan ama ilişkiden 10 gün sonra belli olur o zaman tahlil ver dedi hamilemiyim bilmiyorum ama çok heyecanlıyım paylaşmak istedim :)

Bende yumurtlama gününde ilişkiye girdim 40 dakika kalkmadım yattım adet ime 10 gün var ilişkiye gireli 5 gün oldu ama bazı belirtilerin var dün yada önceki gün olsa gerek rüyamda gittiğim kadın dogıium doktorunu gördüm afedersiniz tertemiz bir klozet içinde içinde tertemiz su bulunan Bi şişe vardı bana her ihtimale karşı değiştirelim öyle bakayım alttan dedi doktor ilk ilişkiye girdiğim günde bir doktor gördüm rüyamda psikiyatri doktor uydu ben utanarak karşısında oturuyordum hafif aglamaklıydım bana dediki hiç öyle durma ağlama bundan sonra beynin vücuduna farklı tepkiler verecek ve herşey çok farklı olacak sonra uyandım çok kafama takıp düşünmemiştim ama paylasımı nı gördüm kendimi şuan tuhaf hissediyorum bir çok belirtiyi yasıyorum da ayrıca.ama ilişkiden 10 gün sonra belli olur dedi doktor o zaman tahlil ver dedi hamilemiyim bilmiyorum ama cok heyecanlandım paylasmak istedim :)

Kızlar şu üstteki karışıklık ne öyle

Kızlar testime bakar mısınız? Ben çoookkk silikte olsa bi çizgi görüyorum. Kuruma çizgisi mi? Gebelik olabilir mi? Adete 2 gün var.

Eklentiler

• 9BF7D8C2-5091-44E5-BFD0-ACA4AEDBD49E.jpeg
    9BF7D8C2-5091-44E5-BFD0-ACA4AEDBD49E.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 48
  • 889365DA-62DF-4554-8A6F-A91603386A76.jpeg
    889365DA-62DF-4554-8A6F-A91603386A76.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 49
  • A2FD5297-575F-401E-9D70-6A53174B34C5.jpeg
    A2FD5297-575F-401E-9D70-6A53174B34C5.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 44
  • 7D7CCD5E-5CD7-4EA1-A842-B9668246BCCC.jpeg
    7D7CCD5E-5CD7-4EA1-A842-B9668246BCCC.jpeg
    104,4 KB · Görüntüleme: 43
  • FB7A99AE-E32D-4500-904D-CD73D45371DB.jpeg
    FB7A99AE-E32D-4500-904D-CD73D45371DB.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 45
İnanamıyorum şu an 😍 psikolojik olarak görüyorum sanmıştım 🥲 çoookkk silik pek umutlu değilim ama İnşallah vardır 🤲🏻❣️ Teşekkür ederim 🌸
İnşâAllâh canım ama keşke bekleseydin adet bir gün bile geçse çıkıyor kesin diyorlar ama inşallah vardır 😍😍Rica ederim 🌹

İnşâAllâh canım ama keşke bekleseydin adet bir gün bile geçse çıkıyor kesin diyorlar ama inşallah vardır 😍😍Rica ederim 🌹
Canım testim var zaten bir kaç gün sonra yine yaparım 🥰 çok heyecanlandım 🤩

ben iki kez gördüm hiç çocuk düşünmüyorduk rüyamda eşimin kucağına bir bebek veriyordum seviyorduk filan bir de arkadaşımla kahve içiyormuşuz diğer odada ağlama sesi kalktık gittik koltukta bebek uyutmuşuz ama kimin bilmiyorum tabi. kucakladım filan. O ay hamile kalmışım meğerse.

Ben de geçtiğimiz cuma gecesi erkek bi bebeğim olduğunu gördüm onu emziriyordum :) gebelik testlerim negatif çıktı ama hala adet olmadım bakalım sadece bir rüya mıydı merak etmiyor değilim :)

Ben de geçtiğimiz cuma gecesi erkek bi bebeğim olduğunu gördüm onu emziriyordum :) gebelik testlerim negatif çıktı ama hala adet olmadım bakalım sadece bir rüya mıydı merak etmiyor değilim :)
Hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin isteyen herkese 🤲🏻❣️ Olursa yaz buraya :)

ben iki kez gördüm hiç çocuk düşünmüyorduk rüyamda eşimin kucağına bir bebek veriyordum seviyorduk filan bir de arkadaşımla kahve içiyormuşuz diğer odada ağlama sesi kalktık gittik koltukta bebek uyutmuşuz ama kimin bilmiyorum tabi. kucakladım filan. O ay hamile kalmışım meğerse.
Yaaa malum olmuş desene :) hayırlı olsun sağlıcakla doğsun İnşallah 🙏🏻 💕

Bende tam 2 gün önce aynı rüyayı gördüm kıpkırmızı iki çizgi ve millete haber vermek için heyecanlanıyordum falan Allah hayırlısını nasip etsin inşallah
Canım merhaba rüya yorumlarına bakarken denk geldim. Bu rüyayı gördüğün ay mı hamile olduğunu öğrendin 😊

X